Volný čas

Horoskop na týden od 1. ledna do 7. ledna 2024

Sbírání kytiček

V pondělí začíná rok 2024. Jeho začátek je rozumný. Měsíc Panny vysílá veselý paprsek ke Slunci Kozoroha.

S těmito úspěšnými znameními u kormidla si můžete nastavit ambiciózní cíle. Zvládnete toho hodně, ale dávejte si pozor, abyste to nepřehnali. V lásce může dojít k prozření. Sundejte si růžové brýle a podívejte se na svůj vztah realisticky. Promluvte si o všech problémech a udržujte upřímnou komunikaci.

Pokud jste odkládali nějakou důležitou debatu nebo jste se vyhýbali konfliktu, čtvrtek je ten správný den na řešení. Čtvrtek přeje diplomatickému řešení. V tomto týdnu také vstoupí Mars do ambiciózního Kozoroha a vy můžete zapracovat na svém úspěchu. Bude potřeba nejen vynaložit dostatek úsilí, ale také podporovat ty správné lidi.

Beran

Začněte se dívat dopředu a rozšiřujte své obzory. Toužíte po cestování a nových zážitcích. Pokud nejste připravení hned vzlétnout, pomalu si to plánujte. Naplánujte si i postup ve své kariéře. Mars, který se vrátí do Kozoroha, vás bude motivovat k odvážným činům a dovolí vám projevit své touhy. Soustřeďte svou energii vždy na jeden cíl po druhém. Vyhněte se rozptylování energie na více cílů najednou.

Býk

V tomto týdnu se konečně vyjasní ve vašich vztazích. Ať už osobních nebo pracovních. Čeká-li vás nějaké jednání, hlídejte si jasné stanovené podmínky předem. Pokud jde o srdeční záležitosti, možná budete muset přijmout i nějaká zklamání. Nebojte se opustit svou komfortní zónu a expandovat. Máte rádi své pohodlí a rutinu, ale nastal čas přestat stagnovat. Neptejte se ostatních, jak na to. Věřte své intuici.

Blíženci

I vám se začne dařit ve vztazích. Jak těch osobních, tak pracovních. Budete vědět, co dělat, abyste napravili jakékoli chyby. Uvědomte si, co opravdu chcete a začněte jasně komunikovat. Připravte se na svůdná překvapení. Budete přitažliví a pokud jste singl, užijte si to. Jste-li ve vztahu, věřte, že mu neprospívá, jste-li uzavření. Otevřete se a vyřešte i nepříjemné věci.

Rak

Končí vám období zmatků a nepovedených věcí. Buďte optimističtí a soustřeďte se a bude se vám dařit. Najděte si čas i na svou kondici. Hýbejte se a snažte se zdravě stravovat. Svobodní Raci mohou narazit na toho pravého. Nepochybujte o sobě. Páry mohou obnovit svou rovnováhu a zažehnout doutnající uhlíky. Nebojte se upřímné komunikace. Dejte si pozor na zbytečné napětí.

Lev

Opět pocítíte dostatek energie a optimismu. Zapracujte na všech nedokončených věcech. Ostatní to ocení. Jste-li singl, nebojte se trochu riskovat. Nebuďte šedá myš. Páry mohou vyřešit různá nedorozumění. Pusťte se do čehokoli, o čem si myslíte, že vám to prospěje. Budete mít více sebekázně. Začněte se pravidelně hýbat a zdravěji jíst. Ukliďte si a vytvořte si plán, čeho chcete dosáhnout.

Panna

Podaří se vám uvolnit stres a zmatek, který jste cítili. Promluvte si se svými přáteli a vyčistěte vzduch. Upravte si domov tak, abyste se cítili dobře. Pocítíte vzpruhu ve všech oblastech. I v lásce. Kupte si něco hezkého na sebe, změňte účes. Ať už jste svobodní, nebo v páru bude se vám ve vztazích dařit. A nezapomeňte dát hezké fotky na své sociální sítě.

Váhy

Možná vás zklamali někteří známí, ale teď se ukáže, že to vše bylo jen nedorozumění. Promluvte si s nimi a vše si vyjasněte. Prozkoumejte možnosti spolupráce. Budete plni inspirace. Zaměřte se na svůj domov. Upravte si ho tak, abyste se v něm cítili dobře. Poskytne vám stabilitu a pevné zázemí. Můžete pociťovat hněv, žárlivost a soutěživost. Neberte si věci osobně a snažte se tyto pocity v sobě mírnit.

Štír

Možná jste v poslední době řešili finanční situaci, ta by se teď měla zlepšit. Podívejte se, kde zbytečně utrácíte. Vyplatí se vám spolupráce s ostatními. Vyrazte do společnosti a mluvte o svých pocitech. Pokud uvažujete o vlastním byznysu, je ten správný čas se do něj pustit. Dokončete všechnu rozdělanou práci. Jste-li singl, možná potkáte toho pravého. Pokud jste ve vztahu, užívejte si společné chvíle.

Střelec

Končí období zmatků. Rozmyslete si, čeho chcete v roce 2024 dosáhnout a jděte si za tím. Bude to chtít dobrý plán. Odstraňte všechny rušivé elementy a pořiďte si potřebné vybavení. Nic vám nebude stát v cestě. Vaše úsilí přinese i dostatek finančních prostředků. Připravte se na to, že váš růst a pokrok bude probíhat pomalu a nenechte se tím pomalým tempem odradit. Myslete na to, že pokud něco budujete pomalu a z rozvahou, bude to stabilnější.

Kozoroh

Cítíte se ublížení a plní emocí. Přestaňte přemýšlet o starých křivdách. Uvolněte všechny nepříjemné pocity. Pomalu se zase začnete cítit optimisticky a pocítíte více energie. Začněte sebe stavět na první místo. Buďte aktivní, ale nezapomínejte i na dostatek odpočinku a spánku. Najděte si pohybovou aktivitu, která vás baví.

Vodnář

Začne se vám dařit ve vztazích a prospěje vám spolupráce s ostatními. Věřte své vizi a nadchněte pro ni i ostatní. V tomto týdnu vám může kolísat nálada. Budete-li se cítit unavení a podráždění, připusťte si to a odpočiňte si. Podívejte se, kde ztrácíte energii a kdo vás může podpořit. Ukliďte si doma i v práci a uvidíte, jak se vám bude lépe tvořit.

Ryby

Cítíte se odpočinutí a uvolnění a budete mít dost síly pustit se do práce. Spojte se s lidmi, kteří jsou stejně naladěni. Zaměřte se na důležité lidi, kteří vám mohou pomoci k vašemu postupu. Možná potřebujete vyčistit vzduch po některých nedorozuměních. Vystupte ze své komfortní zóny a seznamte se s novými lidmi, kteří pro vás budou zdrojem inspirace.

Připravila: Věra Hájková

Zdroj informací: yogajournal.com, astrostyle.com, astrotalk.com,
Zdroj fotografií: Pixabay
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků