Volný čas

Horoskop na týden od 10. do 16. června 2024

Sbírání kytiček

Tento týden se vyznačuje panovačným chováním a bojem o moc. Přesto se snažte chovat se diplomaticky. Svou energii věnujte věcem, které můžete ovlivnit. Nedělejte příliš věcí najednou. I po malých krůčcích dojdete k cíli.

V pátek se zaměřte na detaily. Pomůže vám to vyřešit některé dlouho se táhnoucí věci. Jste-li si jisti tím, co chcete prosadit, budete přesvědčiví. Neříkejte lidem to, co chtějí slyšet. Ale to, co potřebujete sdělit.

V neděli by mohl vaše vztahy ovlivnit zmatek a chaos. Nejste si jisti svým partnerem? Nezapomínejte, že vaše pocity nemusí být správné.

Beran

Zastavte se a zhodnoťte své vztahy. Máte problém nastavit si pevné hranice. Pokud je to potřeba, tento týden je pro to příznivý. Začněte se věnovat zdravému životnímu stylu. Bude to chtít trochu pohybu a zdravějšího jídla.

Býk

Máte tendenci být náladoví a podléhat emocím. To vám moc neprospěje. Možná vás někdo zneužívá. Vyřešit to můžete v klidu. Býváte velkorysí, ale dávejte si pozor na své finance. Přátele si přeci nepotřebujete kupovat.

Blíženci

Nesnažte se si tento týden něco ulehčovat. Nemusí se vám to vyplatit. Možná nevidíte věci úplně jasně. Nebojte se přiznat, pokud něco nevíte. Ke konci týdne si odpočiňte a v příštím týdnu půjde všechno lépe. Ve vztazích se snažte najít rovnováhu.

Rak

Tento týden se můžete dostat do konfliktu se svými blízkými. Zjistíte, kdo k vám není upřímný. Až budete chtít prosazovat své názory, zkuste se na věc podívat pohledem ostatních. Rádi pomáháte druhým, ale nepřehánějte to. Aby vám nedošly síly.

Lev

Cítíte, že potřebujete najít rovnováhu. Není potřeba dělat více, došly by vám síly. Postavte tento týden sebe na první místo a ostatním jasně řekněte, že si potřebujete odpočinout. Hlídejte si své finance, nemusíte mít všechno.

Panna

Rozdali byste se pro ostatní, ale myslete na to, že to nejde do nekonečna. I vy potřebujete dostatek energie. Nebojte se i vy požádat někoho o pomoc, pokud se cítíte unaveni. Možná zjistíte, že někdo, koho moc neberete, je vlastně skvělým přítelem.

Váhy

Tento týden si dejte pozor na přehnané emoce. Pozor na žárlivost a majetnické pocity. Nepleťte si lásku s chtíčem. Pokud potřebujete něco dokončit, už to neodkládejte. Najděte v sobě dostatek vůle a vše dokončete. Ke konci týdne si najděte čas na odpočinek.

Štír

Snažíte se udržet si chladnou hlavu, ale máte problémy zůstat v rovnováze. Pokud se na vás někdo zlobí, berte to jako lekci. Naučte se vyjádřit své potřeby, aniž byste vybouchli. Pokud nevíte, na koho se můžete spolehnout, věřte své intuici.

Střelec

Tento týden se budete cítit podrážděně. Dávejte si pozor, abyste zbytečně nevybouchli. Vyhněte se lidem, kteří vás snadno vyprovokují. Ve vztazích se snažte rozeznat, kdo s vámi jen tak koketuje, a kdo o vás doopravdy stojí.

Kozoroh

Pokuste se přestat v některých věcech tlačit na pilu a více je přijímat takové, jaké jsou. Nesoutěžte s ostatními a raději se jimi nechte inspirovat. Buďte autentičtí a vyhněte se negativní energii.

Vodnář

Vyhněte se hašteření a neberte si věci příliš osobně. Vyhněte se energetickým upírům.  Hledejte podporu u svých nejbližších. Nebojte se jim říci, že občas potřebujete čas jen pro sebe.

Ryby

Kontrolujte své potlačené pocity, abyste nevybuchli. Přemýšlejte o tom, co vás trápí, a snažte se to uvolnit. Ve svých vztazích potřebujete rovnováhu. Vztahy vyžadují péči, Zamyslete se nad tím, zda někoho blízkého nezanedbáváte.

Připravila: Věra Hájková

Zdroj informací: astrotalk.com, astrostyle.com, astrology.com
Zdroj fotografií: Pixabay
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků