Volný čas

Horoskop na týden od 11. do 17. prosince 2023: přináší velký potenciál

Sbírání kytiček

V tomto týdnu nás už ve středu 13. prosince čeká novoluní ve Střelci. Nezapomeňte snít o tom, co byste si od života přáli. Život vám to přinese. Máte velký potenciál, tak ho využijte.

O den později se bohužel Merkur začne pohybovat retrográdně a ruší vyslané signály. Vše pečlivě kontrolujte, zálohujte a ověřujte. Pokud někam cestujete, raději počítejte s komplikacemi a zpožděním.

V sobotu se možná zamotáte do svých vlastních úhybných manévrů. Nice se vám nebude chtít a svými úhybnými manévry můžete situaci jen zhoršit.

Beran

Čeká vás aktivní období plné setkávání se s lidmi. Budete mít chuť cestovat. Můžete třeba navštívit příbuzné, které jste už dlouho neviděli. Ve středu vás začnou dohánět pracovní povinnosti, které jste nestihli vyřešit. Nebude to jednoduché. Vše můžou komplikovat vztahy se šéfem nebo nějakým spolupracovníkem.

Býk

Nebojte se závazků. Pokud máte nebo najdete partnera, který vás podporuje a cítíte se s ním dobře, proč se neusadit. Dochází vám trpělivost s lidmi, kteří nedodržují to, co slíbí. Pracujte a bavte se s lidmi, na které se můžete spolehnout. Od středy buďte velmi ostražití a vše si několikrát kontrolujte. A buďte připraveni na možné komplikace.

Blíženci

Bude se vám dařit ve vztazích. Ve dvou se to lépe táhne. Budete mít dostatek sebevědomí, tak se nebojte žádné akce. Pokud jste svobodní, neomezujte se při hledání partnera jen na své nejbližší okolí. Pokud jste ve vztahu, buďte aktivní a podnikejte společné věci. Dejte si pozor na možné hádky. Udělejte vše pro to, abyste překonali podráždění a vyhnuli se nejasné komunikaci.

Rak

Cítíte se trochu unaveni a je na čase začít odpočívat a trochu o sebe pečovat. Nebojte se požádat ostatní o pomoc nebo v práci o změnu termínů. Ve vztazích si řekněte o to, co očekáváte. Ostatní nejsou věštci. Pokud cítíte, že je potřeba něco ve vašem životě změnit, udělejte to. Čím dřív, tím líp.

Lev

V tomto týdnu vás čeká úspěch a zájem ostatních. Budete středem pozornosti, tak si to pořádně užijte. Pokud jste singl, dělejte své oblíbené činnosti. Můžete při nich potkat toho pravého. Jste-li zadaní, vneste do svého vztahu více nové aktivity. Nezapomeňte také plnit své pracovní povinnosti a věnovat se svému zdraví. V sobotu buďte obezřetní. Ne všichni vaši blízcí jsou tak upřímní jako vy.

Panna

Tento týden se budete věnovat své rodině, přátelům a domovu. Věnujte se úklidu a vánoční výzdobě. Najděte si čas na setkání se svými blízkými. Dejte si pozor, co komu prozradíte. Mohlo by dojít k osobním dramatům. Pozor na setkání se svými expartnery. Pokud potřebujete pomoc nebo podporu, obraťte se na své nejbližší.

Váhy

Tento týden máte chuť držet se v blízkosti domova. Svobodné Váhy mohou potkat někoho zajímavého. Nebojte se flirtovat. Trochu si dávejte pozor na své příbuzné. Může mezi nimi být někdo, kdo se snadno urazí nebo začne hádku. Zkuste si s nimi promluvit. Na druhou stranu můžete potkat nějaké staré kamarády, kteří vám zlepší náladu. Sobota bude ideálním dnem na niterné rozhovory.

Štír

Konečně začnete mít finance pod kontrolou. Možná si budete muset trochu utáhnout opasek, ale nebojte se, nebude to na dlouho. Využijte možnosti spolupráce a neostýchejte se dát najevo své schopnosti a zásluhy. Myslete na to, co říkáte a jak to říkáte. Snažte se vyjasnit si všechna nedorozumění. Náladu vám zlepší setkání se starými přáteli. V sobotu můžete mít dilema, zda se honit za romantickou představou nebo sázet na jistotu.

Střelec

Pro vás je tento týden ideální na to, abyste popřemýšleli, čeho chcete dosáhnout v roce 2024. Buďte otevřeni novým věcem a nebojte se snít. Buďte opatrní na své finance a zbytečně neutrácejte za zbytečnosti. Je načase vnést do svého života trochu praktičnosti. Projděte své nápady z minulé doby a uvidíte, který by stál za realizaci. Jen si dejte pozor na to, co říkáte, abyste se někoho nedotkli. V sobotu se nebojte najít si čas pro sebe.

Kozoroh

Nepodléhejte špatné náladě. Pokud něco skončí, něco nového většinou začíná. Nemusíte všechno plánovat, nechte se vést. Některé věci nemá cenu řešit. Pokud něco neklape, nechte to jít. Od soboty budete cítit menší rozpor. Jedna vaše část bude chtít chodit do společnosti a bavit se. Druhá vaše část by raději zůstala doma. Dejte si pozor na to, že ne každý, kdo vám něco slíbí, to také splní.

Vodnář

Představujete si pro sebe i pro ostatní lepší budoucnost. Snažte se být objektivní a brát věci takové, jaké jsou. Budete optimističtí a svým optimismem nakazíte i ostatní. Nevyhýbejte se však důležitým debatám, které vysvětlí různá nedorozumění. Dejte si pozor, abyste neuváženými slovy neublížili někomu blízkému. Pokud zjistíte, že vás někdo pomlouvá, nesnižujte se na jeho úroveň.

Ryby

Tento týden nastartuje vaši kariéru. Popřemýšlejte, čeho byste chtěli v roce 2024 dosáhnout. Zmapujte si své cíle a načrtněte si, co pro ně musíte udělat. Do vašeho života může vstoupit někdo důležitý, kdo vám pomůže. Dejte si pozor na chvástání a nebojte se zapojit do svých cílů ostatní. Vybudujte si ten správný okruh spolupracovníků a vyhněte se zbytečným sporům.

Připravila: Věra Hájková

Zdroj informací: yogajournal.com, astrostyle.com, astrotalk.com,
Zdroj fotografií: Pixabay
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků