Volný čas

Horoskop na týden od 11. do 17. září 2023

Sbírání kytiček

Tento týden můžete najít novou indicii k tomu, co chcete. Možná zjistíte, že to (nebo koho), co jste hledali jste měli přímo před nosem. V tomto období všichni toužíme po tom mít více. Podívejte se na své kontraproduktivní zvyky. Kam mizí vaše peníze. Využíváte efektivně všechny zdroje?

Beran (21.3. – 19.4.)

Snažte se udělat si ve věcech pořádek a řád. Zaměřte se i na péči o svoje tělo. Kvalitně se stravujte a zůstaňte pozitivní. Pravidelný pohyb vám pomůže mít více energie a lepší náladu. Ve vztazích nepodléhejte prvnímu dojmu. Někdo se může jevit jako skvělý a ideální. Čas ukáže, jestli opravdu takový je.

Býk (20.4. – 20.5.)

Tento týden nevěnujete příliš pozornosti financím. Sledujte je aspoň trochu. Dělejte si drobné radosti v podobě čerstvých květin, vařením dobrého jídla apod. Budete se pak cítit dobře. Ve čtvrtek se hýčkejte. Dopřejte si třeba nový účes. Na konci týdne se více věnujte činnostem, které máte rádi. Třeba potkáte někoho, koho také zajímají. V neděli budete mít trochu problém zvládat své emoce. Dejte pozor, abyste se někoho nedotkli.

Blíženci (21.5. – 20.6.)

Trochu se vám nedařilo v některých oblastech. To se na konci tohoto týdne zlepší. Pokud jste se s někým hádali, zakopejte válečnou sekeru. Pokud plánujte rekonstrukci nebo stěhování, začněte se poohlížet po tom, co by se vám líbilo. Není kam spěchat. Byl nějaký váš vztah plný napětí? Probuďte v sobě diplomata a veškeré napětí nechte rozplynout. Zvolte trpělivý a láskyplný přístup a nastolíte harmonii.

Rak (21.6. – 22.7.)

Poslední dobou vás provázela různá nedorozumění. Není to vaše vina. Na konci týdne se vám podaří urovnat všechny zmatky. Můžete potkat nové spřízněné duše. Pokud je to potřeba, nebojte se někomu odpustit nebo omluvit. Prospěje vám to. V práci nedělejte vše sami a řekněte si o pomoc. Začněte více chodit ven, do kaváren apod. Třeba potkáte spřízněnou duši. V neděli vás může čekat menší konflikt. Nedělejte si hlavu, některé věci se prostě musí vyřešit.

Lev (23.7. – 22.8.)

Řešíte problémy s financemi. Vaše finanční situace by se mohla zlepšit v pátek. Nemusíte si pořád kupovat nové věci. Projděte skříň a z toho co máte určitě vykouzlíte pár skvělých outfitů. Ke konci týdne si udělejte čas a připravte si plán, kde můžete ušetřit a jak si můžete vydělat. V neděli budete velmi kreativní. Nepromarněte ji a využijte svůj potenciál.

Panna (23.8. – 22.9.)

Čeká vás pozitivní období. Stanovte si cíle na příští půlrok. Podívejte se, co pro jejich splnění musíte udělat. Příští dva týdny jsou ideální na to, abyste podnikly kroky, které vám pomohou k růstu. Toužíte-li po změně vzhledu, prospěje vám, ale nikam nespěchejte. Vše si v klidu zvažte. Možná objevíte některé staré vzorce, které už vám nevyhovují. V neděli si dávejte pozor, abyste nepronášeli nějaké odsuzující komentáře. Dejte druhé osobě možnost říci, co cítí a nemusíte se hned bránit.

Váhy (23.9. – 22.10.)

V poslední době vám chyběla silná vůle a motivace. Přehodnoťte, kdo si zaslouží vaši pozornost, a kdo vás jen vysává. V tomto týdnu můžete najít místa, kde budete potřebovat více sebekázně. Cítíte se unaveni a potřebujete najít čas na regeneraci. Najděte si čas na sebe a zaměřte se na to, co už vám nevyhovuje. Opusťte to a jděte dál. Na konci týdne se zaměřte na své výdaje a dejte si pozor, abyste zbytečně neutráceli.

Štír (23.10. – 21.11.)

Tento týden vám bude vyhovovat týmová práce. Pokud jste se chtěli připojit j nějaké skupině lidí, přestaňte čekat na vhodnou chvíli a připojte se. Pozor na to, že spousta lidí umí o svých plánech jen květnatě mluvit, ale sledujte i jejich činy. Někteří lidé chtějí pouze podpořit své vlastní ego a ve skutečnosti jim nejde o dobrou věc. Neodmítejte žádná pozvání, ale mějte se na pozoru.

Střelec (22.11. – 21.12.)

Možná jste mývali pocit, že ať se pustíte do čehokoli, nemáte kontrolu nad výsledkem. Nevzdávejte to. Začne se vám dařit. Ke konci týdne můžete šlápnout na plyn. Budete mít dostatek motivace k dosažení cíle. Nebojte se snít, vaše sny se mohou stát skutečností. Koncem týdne si dávejte pozor, abyste nepřekračovali svoje hranice. Snažíte se povzbudit někoho, kdo má problémy. Dejte si pozor, aby vás to nestálo moc sil. Věnujte dostatek času svému zdraví.

Kozoroh (22.12. – 19.1.)

Ke konci týdne se vám opět začnou dařit vaše dlouhodobé plány. Věnujte pozornost svým snům. Začněte podnikat kroky k jejich naplnění. Hvězdy vám přejí v oblasti cestování i seberozvoji. Tento týden také prohlédnete, pokud to s vámi někdo nemyslí upřímně. Nedělejte ukvapené závěry. Potřebujete jasný důkaz. Začne se vám dařit a někteří známí vám mohou závidět. Pokud nevíte, co je pravda a co fáma, nebojte se zeptat.

Vodnář (20.1. – 18.2.)

Možná jste řešili zamotané emoce, záhady a neodolali jste různým lákadlům. V tomto týdnu se vám uleví. Možná jste řešili i nesrovnalosti ve vztahu. K ekonci týdne se vyjasní všechna nedorozumění. Problémy s důvěrou a žárlivostí jsou jen ve vaší hlavě. Budete pociťovat touhu po bližším spojení. Společné bydlení nebo dokonce svatba. Může se vyřešit i nějaká obchodní věc. V každém případě si pozorně přečtěte všechny podmínky. Snažte se dosáhnout rovnováhy mezi prací a rodinou.

Ryby (19.2. – 20.3.)

Konečně začnete mít více jasno v tom, kdo je pro vás ten pravý. Možná jste se hádali. Vše teď bude snazší. Pokud jste svobodní, otevřete své srdce. Protiklady se přitahují. Mějte otevřenou mysl a srdce. Nebojte se, zvládnete udržet to správné napětí, a přitom prohloubit vzájemné pouto. Ke konci týdne můžete pociťovat problémy s financemi. Vyrazte do přírody. Potřebujete Relax a nic to nestojí.

Připravila: Věra Hájková

Zdroj informací: astrotalk.com, astrostyle.com
Zdroj fotografií: Pixabay
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků