Horoskop na týden od 12. -18. srpna 2013

Přečtěte si svůj horoskop na týden od 12. srpna 2013.

Titulka pro: Horoskop na týden od 12. -18. srpna 2013
Zobrazit fotografii v galerii

Lev (22.7. - 22.8.)

Máte před sebou týden změn, které nemusí být příjemné. Může jít o stěhování, ale i nemoc někoho z dříve narozených, což vás přinutí uskromnit se, a místo zábavě se věnovat pohodlí rodičů, prarodičů. Bude vás to stát hodně sil, tak myslete na odpočinek, relaxaci, o povinnosti se podělte s ostatními v rodině. Jinak během víkendu zažijete menší kolaps, nelze vyloučit ani nutnost krátké hospitalizace v nemocnici.
 

Panna (23.8. - 22.9.)

Nedělejte v tomto týdnu žádné zásadní rozhodnutí, dokud nebudete znát všechny informace, podrobnosti. To tedy znamená vyčkávat, nespěchat, každou akci zvážit ze všech možných úhlů pohledu. Budete mít totiž chuť podvádět, získat pro sebe nějaké výhody, ale ostatní vás prokouknou, a když neuposlechnete svoje svědomí, přijdete o důvěru přátel i rodiny!


Váhy (23.9. - 23.10.)

Připravte se hned zkraje týdne na boj! Budete muset bránit svoji pracovní pozici, pověst, a tím pádem i peníze, pravidelný příjem. Nejvíc vás bude štvát, že za vším bude vězet jako šedá eminence člověk, kterého jste považovali za přítele. Je jasné, že tenhle boj vyhrajete, ale několik dnů budete velmi nedůvěřiví, nikoho si nepustíte až do neděle přes práh bytu.
 

Štír (24.10. - 22.11.)

Máte před sebou týden bohatý na události. Vše se bude točit okolo kariéry. Některé čeká povýšení, podnikatelé se rozhodnou odstartovat nový projekt. Dejte si ale pozor, abyste v euforii, jak se vám daří stoupat nahoru, nezačali chovat pyšně, arogantně. Když budete pořád skloňovat slovíčko "já", lidé se vás začnou stranit, protože z vašeho vychloubání se jim bude nebezpečně zvyšovat krevní tlak.
 

Střelec (23.11. - 21.12.)

Zpočátku týdne si budete jakoby hrát na svém písečku. Budete se držet stranou, vyhovovat vám bude práce v ústraní, stejně tak relaxace daleko od lidí. Bude to mít jednu velkou výhodu, nikdo vám do ničeho nebude mluvit. Ke konci týdne vás přinutí vystoupit ze stínu a jednat něčí nesolidnost. Možná se vás pokusí oškubat zaměstnavatel, možná vám klient nepošle platbu za odvedenou práci. V každém případě budete nekompromisní, a dokud nedostanete svoje, nedáte dlužníkovi pokoj.
 

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

Promyšlenými akcemi a mazaností v tomto týdnu můžete zbohatnout! Někteří vypálíte rybník i velmi schopným obchodníkům, třebas v aukci nebo v dražbě, ale důležité pro vás bude držet se nepsaných pravidel, potažmo v mezích zákona. Ono vám totiž v následných dnech všechno projde, ale ke konci měsíce byste mohli mít velmi nepříjemné oplétačky s paragrafy!
 

Vodnář (21.1. - 18.2.)

Držet se zaběhlé rutiny a zažitých zvyků nebude mít žádný smysl. V následných sedmi dnech vás okolnosti přinutí udělat několik změn, které vám zpočátku příjemné nebudou. Možná se konečně vzchopíte, a ukončíte nefunkční vztah, anebo se pohlédnete po jiné práci, protože stávající profese vás ubíjí, neuspokojuje. Počáteční stres ale vystřídá spokojenost, že jste si konečně ve svém životě začali dělat pořádek, a zbavili se nevyhovujícího.


Ryby (19.2. - 20.3.)

Sice vás hned zkraje týdne doslova zasypou pracovní povinnosti, ale zachovejte klid. Jako vždy všechno zvládnete, navíc shon a stres vám otevřou oči. Uvědomíte si, že když něco ve svém životě nezměníte, jednoho dne díky naprostému vyčerpání ani nevstanete z postele. Přihlásíte se do nějakého kurzu, večerní školy, protože vám instinkt napoví, že bez zvyšování vědomostí se v kariéře neposunete dopředu.

 

Beran (21.3. - 21.4.)

Spousta nových nápadů a ohnivé energie vás mohou vehnat do rizika! Když nebudete používat rozum, naberete na sebe spoustu povinností, rozdávat budete sliby na potkání, jenže neumíte létat, a všechno prostě nestihnete. Proto se snažte v následných sedmi dnech pečlivě aktivity plánovat, prospěje vám vytvořit si časový harmonogram. Jen tak na konci týdne budete mít skvělý pocit, co jste v předchozích dnech všechno stihli udělat, zařídit!


Býk (22.4. - 21.5.)

Možná v tomto týdnu budete mít pocit, že se k vám nastěhovali pánové Spěch a Zmatek. Doma na vás pořád někdo něco bude chtít, navíc začnete mít pocit, že svým nejbližším i překážíte, protože hned jak si napustíte vanu, už vás někdo začne pobízet, ať si pospíšíte. Tyhle malé střety vás budou vysilovat, ale bude to pobídka, abyste svolali rodinu, a vypracovali malý harmonogram. Když to neuděláte, střety se vyostří v konflikty, a vy si během víkendu začnete balit kufry.


Blíženci (21.5. - 21.6.)

Hned od pondělí budete přímo zavaleni povinnostmi, a to nejen pracovními, ale i rodinnými. To vás přinutí přehodnotit svůj denní režim, ale i životní priority, protože vycítíte, že takový tlak a hektické tempo moc dlouho nevydržíte. Život se vám podaří zklidnit v druhé polovině týdne, a vy z toho budete mít skvělý pocit. I příbuzní vám naznačí, že jste duševně jakoby zmoudřeli, vyzráli.


Rak (22.6. - 21.7.)

Ti kteří doposud měli pocit, že nemají štěstí v navazování mileneckého vztahu, budou v tomto týdnu ve velké výhodě. Váš horoskop totiž naznačuje, že konečně pochopíte, v čem jste dělali chybu, a romantické seznámení na sebe nenechá dlouho čekat! Ostatní konečně začnou v rodině řešit problémy, o kterých jste v minulých týdnech nechtěli ani diskutovat. Může jít o peníze, stejně tak ale i o početí dalšího potomka.
 

Autor: Naďa Šmídová, webpark.cz/nadasmidova, telefon 603 422 219
Foto: iStock
10. 8. 2013

DISKUZE K ČLÁNKU

VLOŽIT PŘÍSPĚVEK
VSTOUPIT DO DISKUSE

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Titulka pro: Kurz výkladu Tarotu I.

Kurz výkladu Tarotu I.

V první řadě je nutno říci, že výklad karet není žádná mystická nebo nadpřirozená záležitost....

Jak to vidím já aneb Každý výklad, dobrý výklad

Každý výklad dobrý výklad aneb Jak to vidím já

Karty mne fascinují už dlouhé roky, jejich řeči jsem ale porozuměla až dávno za prahem...

Titulka pro: Tarotový výklad na červen

Tarotový výklad na červen

Na červen vám přinášíme výklad z barokního ovčína v Chotíkově. Vesnice Chotíkov byla založena ve...

Titulka pro: Tarotový výklad na září

Tarotový výklad na září

Chcete vědět, co vám na září předpovídají karty? Přečtěte si náš tarotový výklad na měsíc...

Titulka pro: Tarotový výklad na měsíc duben

Tarotový výklad na měsíc duben

Začal duben a s ním pravé aprílové počasí. Chcete vědět, co vám na duben předpovídají...

Titulka pro: Tarotový výklad na měsíc květen

Tarotový výklad na měsíc květen

Chcete vědět, co vám na měsíc květen předpovídají karty?

NAČÍST DALŠÍ

INZERCE

ŽHAVÉ DRBY

CO SE ZESNULÝM PEJSKEM

Holky, mám dotaz... Co se zesnulým pejskem? Pohřbít, nechat ...

KORÁLKY

Ahojky všem :) Měla bych dotaz... Máte někdo prosím ...

SEXSHOP

Holky, koukala jsem se na net a hodně se mi líbí tento erotic ...

DRBÁRNA

HORKÉ RADY

Bolest hlavy - migrény

Dobrý den, již pár let beru triptany na prevenci a ...

Domek

Dobrý den. Syn koupil hrubou stavbu a ma tam nějake ...

Bezbolestné trhání zubů

Dobrý den pane doktore, potřeboval bych spravit horní ...

PORADNA

© 2016, MeziŽenami.cz