Volný čas

Horoskop na týden od 13. do 19. května 2024

Sbírání kytiček

Co vás čeká tento týden? V pondělí vás odvážné Slunce v radikálním Uranu vybídne ke změně v nějaké stagnující části vašeho života. Ve středu se Merkur přesouvá do Býka a zůstane tam až do 3. června.

Měli jste spoustu nápadů. Teď přišel čas připravit si plán, jak je zrealizovat. V sobotu nastane bouře v milostných vztazích. Pokud váš vztah trochu stagnoval, může vám to pomoci dát věci do pohybu.

Beran

Tento týden se určitě věnujte svým financím. Hledejte nejen způsoby jak ušetřit. Přemýšlejte i jak si více vydělat. V polovině týdne budete mít dostatek energie, tak se soustřeďte a systematicky pracujte. Nenechte se strhnout emocemi.

Býk

Ač to pro vás není typické, budete otevřeni změnám. Zbavte se starých vzorců. Zaměřte se na to, co si opravdu přejete. Buďte aktivní a stůjte si za svými názory a touhami. Věřte si a moc nad vším nepřemýšlejte.

Blíženci

Nespoléhejte se jen na logický úsudek a důvěřujte i své intuici. Čtěte mezi řádky. Pokud potřebujete někomu odpustit, udělejte to. Uleví se vám. Pokud se vám nedaří vyřešit nějakou situaci, nebojte se vyjádřit své pocity. Vše se uvolní.

Rak

Nastal čas na navázání kvalitní spolupráce. Nebuďte na všechno sami. Využívejte také vše, co vám nabízí digitální technologie. Sobota přeje lásce. Jste-li singl, využijte příznivých konstelací pro seznámení. Pokud jste ve vztahu, popovídejte si s partnerem o všem, o čem přemýšlíte.

Lev

Tento týden vám přináší velké příležitosti. Buďte ve střehu a využijte je. Řiďte se svou intuicí. Pokud se vám cokoli nezdá, ozvěte se. Nebojíte se riskovat, ale přeci jen si své kroky prověřujte. Pozor na přílišné emoce. Jste schopni vyvolat hádku a pak nevíte, jak z toho ven.

Panna

Čekají vás nové příležitosti. Buďte flexibilní a připraveni vystoupit ze své komfortní zóny. Máte-li nápad, buďte odvážní. Pokuste se ho zrealizovat. Sobota přeje lásce. Jste-li zadaní, můžete se zbavit některých problémů.

Váhy

Budou se vám zapalovat lýtka. Dávejte si pozor. Hlavně, pokud jste ve vztahu. Pokud vám to ve vztahu neklape, něco s tím udělejte. Pořádně si promluvte. Případně vztah ukončete. Nezapomeňte se věnovat také sami sobě.

Štír

Nebraňte se překvapením. Buďte otevření a popřemýšlejte, jestli to náhodou nepřináší něco nového. Nebylo to v plánu, a přesto vám to může změnit život k lepšímu. Uvolněte kontrolu i nad vztahem. Pokud vás partner tlačí k nějakému rozhodnutí. Nenechte se, dokud si nebudete jistí.

Střelec

Začněte se hýbat a zdravě jíst. Tentokrát by vám to mohlo vydržet. Zapojit můžete i své přátele. Ve dvou se to lépe zvládá a můžete se navzájem motivovat. Prověřte své vztahy. Pokud vás něco trápí, řešte to s chladnou hlavou.

Kozoroh

Čeká vás období vášně a romantiky. Normálně jste dost opatrní, trocha spontánnosti vám prospěje. Jen si dejte pozor, abyste to nepřehnali. Jste-li ve vztahu, oživte jeho kouzlo.

Vodnář

Tento týden buďte obezřetní. Situace hodnoťte jasně a bez emocionálního náboje. Nejlépe vám bude doma s vašimi nejbližšími. Buďte k sobě upřímní a prosazujte to, co opravdu chcete.

Ryby

Nemusíte plavat proti proudu. Nechte se unášet. Pomohou vám lidé okolo vás. Říkejte lidem, co si opravdu myslíte. Jste emotivní a vaše nadšení dokáže strhnout ostatní. Využijte toho.

Připravila: Věra Hájková

Zdroj informací: astrotalk.com, astrostyle.com, astrology.com
Zdroj fotografií: Pixabay
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků