Volný čas

Horoskop na týden od 13. do 19. listopadu 2023: posílí vztahy i finance

V pondělí 13. listopadu nás čeká novoluní ve Štíru. Lidé budou obecně náchylní k hádkám i podvodům. Pokud vás čeká důležité rozhodnutí, raději ho odložte na jindy.

Plány všech se mohou rychle měnit. Buďte ve střehu a flexibilní. Toto novoluní může podpořit uspořádání vašich financí.

V pátek a v sobotu můžete věřit svým předtuchám. Poslouchejte svou intuici a všímejte si různých znamení. Páry by mohly najít rovnováhu.

Beran (21.3. – 19.4.)

Letošní novoluní podporuje váš intimní dům a aktivuje vaši touhu splynout. Začněte se hýbat a propojte své energie. Věřte sami sobě a budete vyzařovat příjemné vibrace. Zaměřte se na hluboké spojení se svým partnerem. O víkendu se objeví nějaké skryté věci, tak buďte na pozoru. Budete mít dobré nápady. Nechte si je zatím pro sebe.

Býk (20.4. – 20.5.)

Pokud potkáte nové lidi, myslete na to, že navázání důvěry chvíli trvá. Nicméně lidé, které potkáte, vás mohou posunout dál. Tento týden přeje prohlubování spolupráce i partnerských vztahů. Single Býci mohou potkat toho pravého. Dejte mu šanci. Nemusí splňovat všechny vaše nároky. Víkend přeje setkávání s lidmi. Budete okouzlující.

Blíženci (21.5. – 20.6.)

Zaměřte se na své zdraví. Najděte si dostatek času na pohyb i spánek. Buďte trpěliví, nastavení nových návyků chvíli trvá. Bude se vám dařit v práci a budete moci pracovat chytřeji. Zjednodušte a zefektivněte věci ve svém životě. Ukliďte si a zbavte se věcí, které vám již neslouží. V sobotu se vám začne dařit v práci. Budete velmi výkonní.

Rak (21.6. – 22.7.)

Novoluní ve Štíru aktivuje váš dům slávy, vášně a romantiky. Využijte ho na maximum a vytvořte si plán, čeho chcete dosáhnout. Může i přinést novou lásku nebo prohloubení té stávající. V sobotu dosáhne romantika vrcholu a budete mnohem odvážnější. Prospěje vám i romantický výlet.

Lev (23.7. – 22.8.)

Prospěje vám více času doma a s vašimi blízkými. Budete mít chuť si svůj domov zvelebit. Pozor na uspěchané úpravy. Nejdříve si vše pečlivě promyslete. Víkend přeje všem vztahům. Slunce a Mars zvyšují vaši sebedůvěru. V sobotu budete hodně citliví.

Panna (23.8. – 22.9.)

Ve vás novoluní probudí vaši zvědavost. Možná se cítíte trochu přepracovaní. Požádejte ostatní o pomoc. Pátek začne přát vašim vztahům. Budete úspěšní při seznamování. Užijte si ho, ale dejte si pozor, zda máte s novým protějškem taky něco společného.

Váhy (23.9. – 22.10.)

Budete řešit finance. Pomůže vám rozumný plán. Trochu omezte výdaje a udělejte si pořádek ve všech účtech. Pokud trochu zapracujete na svých příjmech, můžete se dostat do stavu rovnováhy. Na pátek si naplánujte úkoly, které potřebují větší soustředění. Snažte se všechny úkoly opravdu dokončit.

Štír (23.10. – 21.11.)

Projděte si všechna svá přání a zapracujte na nich. Moc o tom nepřemýšlejte. Vaše podvědomí vás povede. Vyrazte do akce. Zůstaňte otevření k objevování nových věcí. Pokud jste vyčerpaní hledáním nového partnera, přestaňte hledat. Přitáhněte si toho pravého.

Střelec (22.11. – 21.12.)

Potřebujete se posunout a je to pro vás obtížné. Možná se upínáte na nějakou vizi, která nefunguje. Pusťte ji a pravděpodobně přijde jiná a lepší. Chcete se setkat s důležitou ženou ve vašem životě. Může vám pomoci její vedení. Lidé kolem vás dělají co mohou v daný moment, tak je zbytečně nesuďte.

Kozoroh (22.12. – 19.1.)

Jděte za svými sny a nebojte se spolupráce. Přiznání si svých limitů vás posune. Buďte aktivní a nechte své vztahy se vyvíjet. Pátek přinese nárůst vaší popularity. Věnujte se přátelům i svému partnerovi.

Vodnář (20.1. – 18.2.)

Začne se vám dařit v práci a budete mít více energie. Dobrý plán je nejlepší cesta ke splnění vašich snů. Navázání klíčových kontaktů vám pomůže ve vaší cestě vzhůru. Najděte lidi, kteří vám mohou pomoci.

Ryby (19.2. – 20.3.)

Máte chuť někam vyrazit, tak si naplánujte výlet. Zaměřte se také na sebevzdělávání. V pátek budete produktivní a budete mít dobré nápady. Nechte svou mysl volně plynout. Pokud vás tíží nějaké pocity, promluvte si o nich se svými blízkými. Uleví se vám.

Připravila: Věra Hájková

Zdroj informací: astrotalk.com, astrostyle.com, astrology.com
Zdroj fotografií: Pixabay
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků