Volný čas

Horoskop na týden od 14. do 20. srpna 2023

Chcete vědět, co vám předpovídají hvězdy a na co se zaměřit v tomto týdnu?

Beran (21.3. – 19.4.)

V tomto týdnu budete mít více energie. Buďte otevření novým příležitostem a ideám. Snažte se být proaktivní ve svém osobním i profesionálním životě a nebojte se požadovat, co si zasloužíte. Můžete zažít vášeň i romantiku. Otevřete své srdce. Pokud jste singl, můžete potkat někoho zajímavého. Zadaní mohou znovu rozdmýchat jiskru ve svém vztahu. Buďte opatrní na své finance. Vaše nadšení vás může svádět k impulzivním nákupům.

Býk (20.4. – 20.5.)

Vaše energie se vyrovnávají a budete mít větší chuť do nových věcí. Vymaňte se ze své komfortní zóny a probádejte nové příležitosti. Ve vzduchu je láska a vy jste středem jejího víru. Můžete zažít romantická setkání. Nechte zářit své přirozené kouzlo. Využijte vzestup energie i ve své kariéře. Důvěřujte svým instinktům a přijměte pracovní výzvy. Co se týká financí, zůstaňte při zemi a opět důvěřujte svým instinktům. Ty vás povedou k finanční stabilitě.

Blíženci (21.5. – 20.6.)

Kreativní nápady vás odliší od davu. Vaše sebevědomí bude inspirovat ostatní. V lásce bude klíčová komunikace. Vyjadřujte své pocity upřímně a otevřeně, abyste udrželi ve vztahu harmonii. I pro vás je ve vzduchu láska. Jste-li single, čekají vás vzrušující možnosti. Možná potkáte někoho, kdo sdílí vaše zájmy. Nebojte se udělat první krok. Láska může pocházet z nečekaných zdrojů, mějte mysl otevřenou. V práci zůstaňte soustředění a přizpůsobiví. Mohou se objevit problémy. Hledejte inovativní řešení a úspěch se dostaví.  Vaše finanční vyhlídky jsou slibné. Nebojte se využít rady profesionálů.

Rak (21.6. – 22.7.)

Raky čeká jízda na vlnách osudu. Důvěřujte své intuici a poslouchejte hlas svého srdce. V lásce vás čekají harmonická spojení. Nebojte se svých emocí a přijměte svou zranitelnost. V práci vám pomůže spolupráce a vytváření nových kontaktů. Věřte svým schopnostem a vesmír podpoří vaše ambice.

Lev (23.7. – 22.8.)

Lvi cítí volání dobrodružství. Chopte se příležitostí, které se vám naskytnou. V centru vaší pozornosti jsou vztahy. Hledáte hlubší spojení a komunikaci se svými blízkými. Hlídejte své ego a vyhněte se přehnaně asertivním či dominantním postojům. Čeká vás týden, který slibuje vášeň. Mějte otevřené srdce. I nečekaná spojení mohou být smysluplná. Zadaní lvi znovuobjeví oheň, který je svedl s partnerem dohromady. Dopřejte si romantická gesta, která povedou k prohloubení vašeho vztahu. V práci zazáří vaše přirozené charisma. Převezměte iniciativu a chopte se nových příležitostí. Myslete na to, že je důležité respektovat tým. Věnujte pozornost svým výdajům a rozumně plánujte, abyste si udrželi finanční stabilitu.

Panna (23.8. – 22.9.)

Vaše pečlivá povaha bude vaší největší předností. Využijte své analytické myšlení a smysl pro detail. Vaše odhodlání a tvrdá práce se vám vyplatí. Otevřete své srdce a vyjádřete svou náklonnost. Může to vést ke krásnému spojení nebo hlubšímu poutu s partnerem. Ať už jste svobodní nebo zadaní, vesmír má pro vás nádherné překvapení. Udržujte plamen vášně a oddávejte se romantickým gestům. Svým analytickým schopnostem a pečlivému plánování můžete důvěřovat i v oblasti financí.

Váhy (23.9. – 22.10.)

Hledáte rovnováhu ve svém osobním i pracovním životě. Zaměřte se na vytvoření a udržení harmonického a klidného prostředí. Při řešení případných konfliktů bude klíčová správná komunikace. Poslouchejte proto pozorně názory ostatních a volte moudře slova. V práci se vám budou hodit diplomatické schopnosti. Klaďte důraz na kompromis a spolupráci. Najděte si čas i na péči o sebe, abyste si udrželi vnitřní rovnováhu. V lásce budete mít příležitost navázat hluboké emocionální spojení. Nebojte se sdělit své touhy i naslouchat potřebám partnera. Zhodnoťte své výdaje a hledejte oblasti, kde můžete ušetřit. Dejte si pozor na impulzivní nákupy.

Štír (23.10. – 21.11.)

Ponořte se hluboko do svých emocí a odhalte skryté aspekty své psychiky. Tato introspektivní cesta povede k osobnímu růstu. Ve vztazích komunikujte upřímně a autenticky. Vaše slova mají váhu, dávejte pozor, abyste předešli nedorozuměním. Přijměte intimitu a sdílejte nejhlubší emoce se svým partnerem. Svobodní štíři mohou zažít silnou přitažlivost. Zůstaňte oddaní svým cílům a udržujte silnou pracovní morálku. Projděte svůj rozpočet a najděte oblasti, ve kterých můžete ušetřit.

Střelec (22.11. – 21.12.)

Můžete pociťovat příval energie, který vás žene k vašim cílům. Vaše nadšení bude nakažlivé a můžete inspirovat ostatní. Dávejte pozor, abyste si toho nebrali moc najednou. Dejte si pozor na nedorozumění a mějte trpělivost se svými blízkými. S partnerem se můžete pustit do nových dobrodružství. I ve vztazích vám hrozí nedorozumění. Buďte trpěliví a vyhněte se ukvapeným závěrům. Nyní je vhodná doba pro investice. Vyhněte se impulzivním výdajům.

Kozoroh (22.12. – 19.1.)

Vaše ambiciózní povaha vás bude pohánět na vaší cestě za stanovenými cíli. Pozor na pracovní stres. Najděte si i čas na relaxaci. Bude-li to možné, některé úkoly delegujte. Útěchu najdete v podpoře od svých blízkých. Ve vztazích cítíte důvěru a stabilitu. Nezadaní kozorozi mohou potkat někoho, kdo sdílí vaše hodnoty. Buďte upřímní. Váš disciplinovaný přístup k penězům se vám vyplácí. Zvažte dlouhodobé investice. Vyhněte se zbytečným rizikům.

Vodnář (20.1. – 18.2.)

Vaše mysl je bystrá a vaše intuice vás vede k úspěchu. Přichází čas vhodný na plány do budoucna. Vaše kreativita je na vrcholu. Komunikace s blízkými plyne hladce a můžete bez obav vyjádřit své emoce. Můžete vyřešit přetrvávající konflikty. Pozor na vyčerpání. Pokud jste single, buďte otevření novým setkáním. Zadaní vodnáři mohou otevřeně vyjádřit své touhy.  Jsou před vámi i pozitivní finanční vyhlídky. Důvěřujte svým instinktům a klidně si řekněte o odbornou radu.

Ryby (19.2. – 20.3.)

Tento týden vyjadřujete své potřeby různými kreativními formami. Důvěřujte své intuici a popusťte uzdu vaší fantazii. Ve vztazích zažijete emocionální hloubku. Dovolte si být zranitelní a vyjadřujte své touhy a emoce. V práci se nebojte vypočítavě riskovat. Spolupráce s ostatními vám pomůže při prosazování vašich profesních cílů. Zaměřte se na své finance a přemýšlejte, kde můžete ušetřit.

Připravila: Věra Hájková

Zdroj informací: astrotalk.com/horoscope/weekly-horoscope, astrostyle.com/horoscopes/weekly/
Zdroj fotografií: Pixabay
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků