Volný čas

Horoskop na týden od 15. do 21. ledna 2024: čeká nás hodně lákadel

Sbírání kytiček

V tomto týdnu je 17. ledna čtvrtměsíc v Beranu. Ten nám připomíná, že je snadné nadchnout se pro nové věci. Nezapomeňte si je také pořádně promyslet. Vše si promyslete a nejdříve vyzkoušejte. Lákadel může být mnoho. Nezkoušejte moc věcí najednou.

V pátek 19. ledna se spojí Merkur a Jupiter. Nastane čas realizovat své nápady. Tento den je skvělý pro vyjednávání. Zároveň je to den, kdy nemusí úplně platit, co se naplánuje. Počkejte pár dní, než budete mít jistotu.

V sobotu 20. ledna se Slunce a Pluto setkají v Kozorohu. Tato konstelace přeje odhalení vašich tajemství, která chystáte zveřejnit. Slunce míří do Vodnáře. Vodnář vám pomůže najít lidi, kteří vám mohou pomoci. Vyhodnoťte své nápady.

Beran

Tento týden přeje vaší kariéře. Vaše chvíle může přijít nečekaně. Buďte ve střehu a nenechte si ujít žádnou příležitost. Možná se vám nechce na pracovní schůzku, která vypadá nezajímavě. Třeba zrovna na ní něco zajímavého začne. Můžete se cítit trochu unaveně. Delegujte některé činnosti, které vás vyčerpávají. V sobotu vstupuje Slunce do Vodnáře a vy se budete muset přizpůsobit novým podmínkám. Důležitá bude spolupráce a využití technologií.

Býk

Budete hýřit nápady a kolem vás proudí nové příležitosti. Všímejte si jich, zapisujte si je a zatím o nich příliš nepřemýšlejte. Zatím objevujte a experimentujte. Nebojte se i trochu riskovat. V sobotu vstupuje Slunce do Vodnáře. Zaměřte se na hlavní cíle, kterých chcete dosáhnout v prvním čtvrtletí roku 2024. Vylaďte své profily na sociálních sítích. Rozmyslete si, čeho chcete dosáhnout a nenechte se odradit.

Blíženci

Vy můžete ještě odpočívat a užívat si lásku. Možná se ještě cítíte trochu unaveně. Čtěte, lehce cvičte, zajděte si na masáž. Pokud jste řešili nějaké problémy ve vztazích, snažte se je tento týden dořešit. V sobotu vstoupí Slunce do Vodnáře a vy začnete být zase aktivní. Choďte do společnosti, začněte sportovat. Končí vaše složité období. Odstřihněte se od pesimistických lidí a expandujte.

Rak

Choďte do společnosti, navazujte kontakty, prohlubujte spolupráci. Pokud jste ve vztahu, najděte si čas a někam si vyrazte. Aspoň jeden večer. Ideálně během pracovního týdne. V sobotu 20. ledna vstupuje Slunce do Vodnáře a vy začnete toužit po intimitě a bezpečí. Tento týden bude přát investicím, pokud o nějakých uvažujete. Začněte věřit své intuici ve všem co děláte. Vyplatí se vám to.

Lev

Zatím jste se pomalu rozjížděli a moc se vám nechce. Je načase udělat si pořádek ve věcech, vyřídit všechny maily a nastartovat se k větší aktivitě. Začne se vám dařit, pokud si vytvoříte plán a budete ho dodržovat. V sobotu vstupuje Slunce do Vodnáře a podpoří vaše vztahy. Pokud hledáte lásku, máte velké šance. Pokud jste ve vztahu, pracujte na některých aktivitách společně. Lidé kolem vás vám budou zrcadlit některé vaše části. Pokud se vám nelíbí, co vidíte, zapracujte na sobě.

Panna

Čeho chcete dosáhnout? Buďte aktivní a dejte o sobě vědět. Setkávejte se s lidmi, kteří vám mohou pomoci. Až do soboty budete vyzařovat přitažlivé kouzlo, tak toho dostatečně využijte. V sobotu vstupuje Slunce do Vodnáře a vám bude lépe v teniskách při sportovní aktivitě. Snažíte se maskovat své nedostatky. Je načase se uvolnit a odpočinout si. Mějte se rádi. Všichni máme své chyby.

Váhy

Je vám dobře doma v kruhu vašich nejbližších, ale je načase vyrazit zase ven, mezi lidi. Vyřiďte všechny resty a hodně se vám uleví. V sobotu vstupuje Slunce do Vodnáře a je načase vyrazit mezi lidi a být vidět. Pokud váš partnerský život trochu stagnoval, je načase ho oživit. Jste-li singl, máte příležitost potkat někoho zajímavého. Pokud jste ve vztahu, věnujte se svému partnerovi.

Štír

V tomto týdnu můžete potkat osobu, která vám může hodně pomoci. Zřejmě už ji znáte, tak buďte pozorní a vnímaví. Zatím byste to do ní neřekli. Choďte do společnosti, bavte se s lidmi, které potkáváte. V sobotu 20. ledna vstupuje Slunce do Vodnáře a vy budete mít potřebu zůstat doma a odpočívat. Dávejte si pozor, aby se z vás nestal samotář. Sice potřebujete svůj klid, ale nezapomínejte občas vyrazit do společnosti.

Střelec

Stanovte si tento týden své limity a volte kvalitu před kvantitou. Máte chuť dělat spoustu věcí najednou. Napište si své nápady a stanovte jim priority. Podívejte se na svůj rozvrh a popřemýšlejte, kde ztrácíte energii. 20. ledna vstupuje Slunce do Vodnáře a vám pomůže, pokud začnete více spolupracovat s ostatními. Mějte pro ně pochopení, třeba vám zrcadlí nějakou vaši stránku osobnosti, na které je potřeba zapracovat.

Kozoroh

Odpoutejte se aspoň na chvíli od svých povinností a věnujte se svým blízkým. Pomůže vám to získat nový pohled a může vás to inspirovat k novým věcem. Začněte věřit své intuici. Tuto sobotu 20. ledna opouští Pluto vaše znamení a vám se hodně uleví. Zároveň vstoupí Slunce do Vodnáře. Pořádně si ukliďte a vytvořte si jasný plán. Budete cítit energii a budete pracovití. Nezapomínejte také odpočívat a věnovat čas svým blízkým.

Vodnář

Příliš jste se zaměřili na jeden svůj cíl a nikam to nevedlo. Nechte to plavat. Snadno se to řekne a hůř udělá, ale uleví se vám. Možná se snažíte pomoci někomu blízkému a nikam to nevede. Přestaňte s tím a začněte se věnovat novým věcem. V sobotu 20. ledna vstupuje Slunce do vašeho znamení, tak začněte oslavovat a užívat si. Věnujte se svým koníčkům.

Ryby

Na začátku tohoto týdne budete hlavní osobou v různých skupinách. Možná budete muset ostatním připomenout váš společný cíl. Vylepšete své on-line profily. V sobotu 20. ledna vstupuje Slunce do Vodnáře a vy budete mít více tendenci odpočívat. Potřebujete restartovat a uklidit si doma i v hlavě. Nenechávejte se vtáhnout do problémů jiných lidí.

Připravila: VLaďka Hájková

Zdroj informací: astrotalk.com, astrostyle.com, astrology.com
Zdroj fotografií: Pixabay
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků