Horoskop na týden od 17. do 23. června 2013

Přečtěte si svůj horoskop na týden od 17. června 2013.

Titulka pro: Horoskop na týden od 17. do 23. června 2013
Zobrazit fotografii v galerii

Blíženci (21.5. - 21.6.)

V tomto týdnu byste měli pořádně zostra šlápnout do pedálů, zapomenout na lenost, protože na co sáhnete, to pod vašimi dotyky rozkvete! Štěstěna vám bude sedět na rameni, tak toho využijte, protože Slunce ve vašem znamení se dostane do konjunkce s blahodárným Jupiterem opět až za dlouhých dvanáct let!


Rak (22.6. - 21.7.)

Oproti jiným znamením budete v tomto týdnu opatrnější, každý krok si dopředu promyslíte. Poslouchat budete svůj vnitřní hlas, což vám jenom prospěje. Navíc se o svých aktivitách nikomu nebudete svěřovat, až v sobotu rodinu pořádně překvapíte nějakým zásadním rozhodnutím, životním krokem, který bude tak odvážný, že ho budete muset několikrát vysvětlovat hlavně své drahé polovičce ještě v neděli večer.


Lev (22.7. - 22.8.)

Na příjmu buďte dvacet čtyři hodin denně až do pátku! Bude to telefon nebo mailová zpráva, která vám zprostředkuje pozvání na zajímavou akci, při které se seznámíte s těmi správnými lidmi, kteří v budoucnu sehrají důležitou roli ve vaší kariéře! Ve dnech víkendu budete nepozorní, zasnění. Tak když vyrazíte na houby do neznámé krajiny, raději si vemte průvodce, protože kromě bloudění vám hrozí i menší zranění!


Panna (23.8. - 22.9.)

Nenamlouvejte si, že všechno má svůj čas, a když se nadřízení začnou pídit po dalším člověku do nového projektu, bez zaváhání jim své znalosti a um nabídněte! Když budete vyčkávat, někdo rychlejší vás předběhne a to by byla škoda, protože váš horoskop ukazuje v tomto týdnu na vzestup v kariéře! Ve dnech víkendu dejte přátelům vale a věnujte se svým nejbližším. Někdo z dříve narozených bude mít menší splín, tak povolte otěže, a vymyslete pro celou rodinu nějakou zábavu!


Váhy (23.9. - 23.10.)

Obvykle se držíte stranou ostřejších rozhovorů, ale v tomto týdnu se budete chovat přesně naopak. Své si řeknete, ačkoliv budete vědět dopředu, že s vámi některé osůbky souhlasit nebudou. Dokonce se mnozí vzhlédnete v dobrodružné dovolené, a její koupi si prosadíte klidně i proti celé rodině. Dohadovat se budete ještě v neděli večer, ale vy ze svých plánů tentokrát neustoupíte!


Štír (24.10. - 22.11.)

Doslova pobláznit se vám mohou v tomto týdnu hormony. Což prospěje nezadaným, protože do okolí budete vyzařovat tak velký sex appeal, že k sobě přitáhnete silou myšlenky osůbku svých snů. Naopak nezadané bude stát hodně sebeovládání, aby nepokukovali na cizí dvoreček. Když v sobě zburcujete všechnu vůli, již v sobotu budete děkovat osudu, že jste nesklouzli k nevěře. Pokud ale v cizí ložnici skončíte, již v neděli si o vašem záletu bude povídat každá drbna v ulici kde bydlíte!


Střelec (23.11. - 21.12.)

Podnikatelům v tomto týdnu přinese Jupiter na zlatém podnosu výhodnou smlouvu, ale měli byste ještě smlouvat, protože při jeho konjunkci se Sluncem v Blížencích dokážete pro sebe vyjednat hvězdné podmínky! Žijete-li ve vztahu na divoko, ve dnech okolo středy si začnete říkat, že vás partnerský život je díky tomu jakoby polovičatý, a začnete zvažovat legalizaci vztahu. Ve dnech víkendu vás popadne spořivá nálada, a je možné, že místo za zábavou zamíříte na brigádu.


Kozoroh (22.12. - 20.1.)

Možná že narazíte v tomto týdnu na problémy v zaměstnání, ale každý se jakoby vyřeší sám, bez vašeho přičinění. Ve dnech okolo středy si ověříte, kdo je v zaměstnání váš přítel a kdo rival. Nadřízení vás pověří zajímavou prací, stanete se možná i vedoucími menšího týmu, a z reakcí ostatních poznáte, kdo vám to přeje, a kdo naopak závidí. Ve dnech víkendu byste si měli dopřát hojně zábavy, nemyslet jenom na povinnosti, protože byste tím v intimním partnerství mohly odstartovat malou krizi.


Vodnář (21.1. - 18.2.)

Živíte-li se kreativně, uměním, zábavou, máte před sebou nabitý a zároveň velmi úspěšný týden. Slavit budou i nezadaní, protože během konjunkce Slunce s Jupiterem ve vašem sektoru romantiky máte velkou šanci navázat milenecký vztah. Opatrní ale buďte během víkendu. Nejezte nic, s čím nemáte zkušenosti, a pozor si dávejte i při výletech, hrozí vám totiž nevolnost a současně i zranění!


Ryby (19.2. - 20.3.)

Velmi chytře si poradíte s menší dezinformací počátkem týdne. Nerozčílíte se, ale vše vysvětlíte do nejmenšího detailu a člověka, který vás obviní z chyby uděláte hlupáka. Uprostřed týdne vám bude úplně jedno, že je ideální počasí na koupání, a dokud nebudete mít dokončenou menší úpravu v bytě, nevystrčíte ven ani nos. Pokud vás dlouhodoběji rozčiluje někdo z přátel, během víkendu vyvoláte naschvál hádku. Servítky si brát nebudete, a minimálně další týden se při potkání oba budete tvářit, že se neznáte.

 

Beran (21.3. - 21.4.)

Každý den tohoto týdne vám vytvoří nějakou velmi slibnou příležitost, a to například zvýšit si pravidelné příjmy, najít společnou řeč s rozhádanými příbuznými, a v neposlední řadě i obstarat si například lepší bydlení. Bude to chtít od vás jedno jediné, zpomalit tempo a sledovat okolo sebe cvrkot!


Býk (22.4. - 21.5.)

Máte rádi pohodu, klid, ale toto jsou atributy, kterých si v následných dnech moc neužijete, budete totiž pořád v letu. Nicméně, okolo středy si najděte čas a kupte si los, protože se nedá vyloučit výhra, a ve dnech víkendu si dopřejte relaxační výlet v okolí svého bydliště, protože zažijete něco magického, nevysvětlitelného, nepopsatelného, neuchopitelného!

Autor: Naďa Šmídová, webpark.cz/nadasmidova, telefon 603 422 219
Foto: iStock
16. 6. 2013

 

DISKUZE K ČLÁNKU

VLOŽIT PŘÍSPĚVEK
VSTOUPIT DO DISKUSE

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Titulka pro: Kurz výkladu Tarotu I.

Kurz výkladu Tarotu I.

V první řadě je nutno říci, že výklad karet není žádná mystická nebo nadpřirozená záležitost....

Jak to vidím já aneb Každý výklad, dobrý výklad

Každý výklad dobrý výklad aneb Jak to vidím já

Karty mne fascinují už dlouhé roky, jejich řeči jsem ale porozuměla až dávno za prahem...

Titulka pro: Tarotový výklad na červen

Tarotový výklad na červen

Na červen vám přinášíme výklad z barokního ovčína v Chotíkově. Vesnice Chotíkov byla založena ve...

Titulka pro: Tarotový výklad na září

Tarotový výklad na září

Chcete vědět, co vám na září předpovídají karty? Přečtěte si náš tarotový výklad na měsíc...

Titulka pro: Tarotový výklad na měsíc duben

Tarotový výklad na měsíc duben

Začal duben a s ním pravé aprílové počasí. Chcete vědět, co vám na duben předpovídají...

Titulka pro: Tarotový výklad na měsíc květen

Tarotový výklad na měsíc květen

Chcete vědět, co vám na měsíc květen předpovídají karty?

NAČÍST DALŠÍ

INZERCE

ŽHAVÉ DRBY

SKLO NA MOBIL

Dámy, měla bych dotaz... máte některá zkušenost s ...

ČISTÍCÍ PŘÍPRAVKY

Nemáte zkušenost, jak fungují "univerzální" čistící ...

DÁREČKY PRO DĚTI

Ahoj holky, máte tipy, codětem k narozeninám? Já bych docela ...

DRBÁRNA

HORKÉ RADY

Bolest hlavy - migrény

Dobrý den, již pár let beru triptany na prevenci a ...

Domek

Dobrý den. Syn koupil hrubou stavbu a ma tam nějake ...

Bezbolestné trhání zubů

Dobrý den pane doktore, potřeboval bych spravit horní ...

PORADNA

© 2020, MeziŽenami.cz