Volný čas

Horoskop na týden od 17. do 23. června 2024

Sbírání kytiček

Chcete vědět, co vás tento týden čeká? Podívejte se na svůj horoskop. V pondělí komunikátor Mars a milostná planeta Venuše opustí racionální Blížence a přesunou se do sentimentálního Raka.

Venuše v citlivém Raku má ráda mazlení. Rak vládne domovu. Uzpůsobte svůj domov tak, aby vám poskytoval maximální pohodlí. Pozvěte své blízké a užijte si společné chvíle. Slunce stoupá do Raka a pomáhá nám vyzařovat pocity tepla a porozumění. Následující čtyři týdny se orientují na rodinu.

V sobotu proběhne úplněk v Kozorohu a je načase podívat se, jak se vám daří plnit svá předsevzetí pro tento rok. Pokud něco nevychází, není třeba panikařit. Upravte své plány. Nenechte se odradit drobnými překážkami.

Beran

Věnujte pozornost svému domovu i svému vztahu. Zrealizujte úpravy svého domova, které dlouho plánujete. Vyřešte nedorozumění se svými nejbližšími. Jste-li ve vztahu, chcete ho posunout někam dál. Najděte si i čas jen pro sebe.

Býk

Na intenzitě u vás tento týden nabírá láska. Své závazky berete vážně, ale v tomto týdnu byste i rádi zažili něco nového. Pusťte se s partnerem do novým a zajímavých aktivit. Jste-li singl, netlačte na pilu. Někdo nový se objeví.

Blíženci

Toužíte po hlubším spojení. Vyhovuje vám stabilní situace. Udělejte si čas a popovídejte si otevřeně se svým partnerem a se svými blízkými. Jste-li singl, nikam nespěchejte. Objeví se nový protějšek s vlastnostmi, kterých si ceníte.

Rak

Přemýšlejte, co chcete přitáhnout do svého života. Ucítíte příval energie a přitáhnete pozornost ostatních. Rozmyslete si, komu věnujete svůj čas. Chcete-li svůj vztah posunout o něco dál, budete to muset být vy, kdo k tomu dá impuls.

Lev

Vaše snění se rozběhne na plné obrátky. Věřte své intuici. Budete se cítit citlivěji než obvykle. Budou vás ovládat emoce. Nepřenášejte své pochybnosti na své nejbližší. Ke konci týdne zpomalte a odpočívejte. Potřebujete dobít baterky. K odpočinku je potřeba i trochu pohybu.

Panna

Vysílejte správné signály, abyste přitáhli ty správné lidi, kteří vám pomohou realizovat vaše plány. Bude vám dobře mezi lidmi a pomůže vám vzájemná spolupráce. Jste-li singl, nebojte se být aktivní. Ke konci týdne se věnujte partnerovi a svým blízkým.

Váhy

Čeká vás restart vaší kariéry. V práci se vám bude dařit. Pečujte o pracovní kontakty. Dejte lidem vědět, na čem pracujete. Pokud chcete lepší ohodnocení, je třeba si o něj říci. Nezapomínejte i na své nejbližší a najděte si na ně čas. A trochu času si vyhraďte i pro sebe.

Štír

Nebojte se zkoušet a poznávat nové věci. Přestaňte vše kontrolovat a užívejte si. Jste-li singl, užívejte si setkávání se s ostatními a nebojte se zklamání. Jste-li ve vztahu, podnikněte něco zajímavého. Třeba výlet. Kam se to už dlouho chcete podívat? Kdo ze známých vás už dlouho zve na návštěvu? Buďte otevření a uvolnění.

Střelec

Toužíte po hlubším spojení. Jste-li singl, nesnižujte své standardy. Pokud jste ve vztahu, podělte se o všechna tajemství a nevyslovené fantazie. Dávejte si pozor na intenzivní emoce. Žárlivost, hněv ani soutěživost vztahům neprospívá. Hlídejte si své finance.

Kozoroh

Pozor na intenzivní emoce. Nepouštějte se do debat o věcech, o kterých nemáte jasno. Věnujte se svým blízkým. I o vztahy se musí pečovat. Úspěch vám přinese spolupráce s ostatními. Sobotní úplněk vám pomůže ukončit věci, které vám už k ničemu nejsou.

Vodnář

Zapracujte na své kondici a životním stylu. Začněte pomalu zařazovat vhodný pohyb, choďte včas spát a snažte se zařazovat zdravou stravu. Pomalu, ale jistě si vytvoříte vhodné návyky, u kterých vydržíte. Při sobotním úplňku se zamyslete nad tím, co už vám neprospívá.

Ryby

Tento týden je ve vzduchu láska. Jste-li ve vztahu, věnujte se jeden druhému. Zajděte na večeři. Kupte nějaký drobný dárek apod. V práci ukažte, co umíte. Nebuďte skromní. Vytáhněte ze skříně šik kousky a dejte si ráno záležet na tom, jak vypadáte.

Připravila: Věra Hájková

Zdroj informací: astrotalk.com, astrostyle.com, astrology.com
Zdroj fotografií: Pixabay
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků