Volný čas

Horoskop na týden od 18. do 24. prosince 2023: vesmír podpoří vaše touhy

Sbírání kytiček

Tento týden bude vesmír podporovat vaše touhy. Popřemýšlejte, kde si je blokujete nebo co vás omezuje.

Věřte více své intuici. Sledujte u svých blízkých a přátel nejen to, co vám říkají, ale také jejich řeč těla. Poznáte, kdo vás opravdu upřímně podporuje. A komu se nedá úplně věřit.

Ve čtvrtek si dávejte pozor na výbuchy emocí. Raději se vyhýbejte lidem, kteří jsou vznětliví. Toužíte po větší svobodě, tak se nebojte dělat to, co vás doopravdy baví. Pokud jste ve vztahu, potřebujete více volnosti. Dopřejte si jí. Udělejte si čas na sebe a klidně zásadní rozhovory trochu odložte.

V pátek 22. prosince vstoupí Slunce do Kozoroha a nastane zimní slunovrat. Čeká nás nejkratší den v roce. Ponořte se do svého nitra. Najděte si čas na odpočinek. Ujasněte si, s čím chcete vstoupit do roku 2024. Na co jste hrdí. Co se vám v roce 2023 povedlo.

V sobotu se Merkur vrací do otevřeného Střelce a bude tam až do 1. ledna. Sarkastické vtipy, kterým se ostatní normálně zasmějí, by teď mohly někoho urazit. Je to období návštěv vašich milovaných, tak se snažte vyhnout hádkám, kterým toto období bohužel přeje.

Beran

Ve čtvrtek budete náchylní k impulzivnímu utrácení. Raději si projděte svůj rozpočet. V milostném životě se vám může zdát, že by vám prospěla změna. Vyčkejte a nepouštějte se do ukvapených rozhodnutí. Nepřemýšlejte jen o negativních vlastnostech svého partnera. Uvědomte si, kdo tu pro vás vždycky je. Budete mít chuť popřemýšlet o své kariéře. Skvělé nápady můžete mít při procházce nebo lyžování.

Býk

Stůjte si za svým a bojujte za to, co je pro vás důležité. Budete citliví a budou vás ovládat emoce. Čtvrtek může vysílat špatnou energii do vašich vztahů. Ve čtvrtek raději nic neřešte. Pokud jste singl, může vzplát nový vztah, aniž byste to čekali. Během svátků můžete cítit neklidnou energii a neukojenou touhu. Toužíte po dobrodružství, na které zatím nebudete mít čas. Ale můžete ho aspoň začít plánovat.

Blíženci

Máte toho moc a nemáte čas sami na sebe. Ve čtvrtek budete mít chuť být sami a mít čas přemýšlet o svých pocitech. Vnímejte, co cítíte. Můžete se cítit zraněni nebo naštvaní, ale nebojte. Přejde to. Buďte upřímní a odpusťte těm, kteří se vás dotkli. Omluvte se těm, kterých jste se dotkli vy. Ve čtvrtek budete mít více energie a budete mít chuť koketovat. Dejte si pozor, s kým koketujete. V sobotu se uvolní všechny tlaky a napětí. Buďte upřímní a všechno dopadne tak, jak má.

Rak

Čeká vás náročné období. Můžete potkat někoho nového. Dejte si pozor, ať si nezkomplikujete život. Ukotvěte se ve svém životě a uvědomte si své životní hodnoty. Ve čtvrtek začne období, které posílí vaše vztahy. Věnujte se svému partnerovi a posilujte svůj vztah. Dařit se bude i vašim obchodním vztahům. Jen si dejte pozor, ať neslibujete něco, co nemůžete splnit. Najděte si také čas na péči o své zdraví.

Lev

Většinou vidíte na svých blízkých jen to dobré. Dávejte si pozor na to, že ne všichni jsou stejní. Tento týden pravděpodobně zjistíte, že ne všichni mají na srdci vaše nejlepší zájmy. Blízký přítel vám může závidět úspěchy v práci. Pokud bude třeba, buďte otevřeni kompromisu. Koncem týdne si uvědomíte, jak nedostatek pohybu může ovlivňovat vaši náladu. V sobotu budete mít romantickou náladu. Dejte si pozor na různá nedorozumění.

Panna

Vesmír vám trochu zamíchá karty. Možná potřebujete trochu změnu. Pokud jste nezadaní, může vás překvapit někdo nový. Pokud jste zadaní, buďte více spontánní. Buďte odvážní a ukažte ostatním, co ve vás je. Berte věci tak, jak jsou a nic nepředpokládejte. Pokud se setkáte s nějakým hádavým příbuzným, snažte se utlumit spor hned na začátku. Pokud je někdo opravdu konfliktní, raději si návštěvu odpusťte.

Váhy

Začne se vám dařit po finanční stránce. Můžete si zkusit koupit los. Můžete mít příležitost, jak si přivydělat nebo zvýšit svůj příjem. Pokud budete mít nějaký dobrý nápad, bude mít velkou šanci na úspěch. Ve čtvrtek budete cítit mírnou únavu. Rádi si odpočinete a užijete si chvíle se svými blízkými. V sobotu si dejte pozor na to, co říkáte. Trochu diplomacie neuškodí.

Štír

Tento týden budete mít bojovnou náladu. Zkuste se dívat na věci i z perspektivy ostatních. Pokud budete mít pocit, že se schyluje k hádce, raději vycouvejte. Ve čtvrtek budete mít chuť vyrazit do společnosti. Přestaňte být soutěživý a vyrazte s přáteli na nová místa. Zlepší vám to náladu. Dávejte si pozor, za co utrácíte. Váš rozpočet může být trochu napjatý.

Střelec

Budete se cítit unaveni a budete potřebovat odpočinek. Udělejte si čas sami na sebe a pokuste se udělat věci, které jste odkládali. Ve čtvrtek můžete cítit, že se vám energie pomalu vrací. Vyrazte s rodinou na nějaký výlet nebo za sportem. V sobotu si dávejte pozor, pokud s někým budete domlouvat nějaký nákup či prodej. Ujistěte se, že vše je jasné a jasně napsané.

Kozoroh

Tento týden vám bude dobře s přáteli. Je možné, že vás najednou někdo z nich zaujme více, než jste si dosud mysleli. Pokud jste single, nepodléhejte lichotkám. Pokud jste ve vztahu, zkuste ovládnout své emoce a neudělejte nic, čeho byste mohli v budoucnu litovat. V sobotu budete chtít být taky trochu o samotě a přemýšlet si o svých věcech.

Vodnář

Někdo, kdo je vám blízký, může mít pocit, že se k němu nechováte hezky. Dokážete najít kompromis, abyste dosáhli svých cílů a ostatní byli také spokojeni? V pátek si budete potřebovat odpočinout. Nebraňte se tomu. Prospěje vám, pokud si doma trochu uklidíte. Zbavte se věcí, které vám už neslouží.

Ryby

Tento týden budete mít trochu problém v komunikaci se svými blízkými i přáteli. Ujasněte si, co opravdu chcete dělat a s kým se chcete potkat. Ve čtvrtek budete mít náladu se bavit a vyrazit do společnosti. Dejte si pozor, abyste nenaslibovali více akcí, než kolik jich stihnete. Svátky strávíte s rodinou. Pokud je nějaký její člen konfliktní, vyhýbejte se třaskavým tématům.

Připravila: Věra Hájková

Zdroj informací: yogajournal.com, astrostyle.com, astrotalk.com,
Zdroj fotografií: Pixabay
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků