Volný čas

Horoskop na týden od 18. do 24. září 2023

Sbírání kytiček

Chcete vědět, co vám předpovídají hvězdy? A na co se zaměřit v tomto týdnu?

Beran (21.3. – 19.4.)

Tento týden budete chtít přijít věcem na kloub. Nebude to jednoduché. Občas budete mít pocit, že máte důvěryhodný zdroj, ale nemusí to být pravda. Ke konci týdne budete mít jasno. Máte možnost restartovat svůj vztah. Užijte si romantické západy slunce. Nezadaní možná zjistí, že o ně má zájem někdo, o kom vůbec netušili, že by ho mohl mít. Jen si ujasněte, co chcete. Pokud jste s někým navázali vztah a chcete ho prohloubit, je pro to ideální doba.

Býk (20.4. – 20.5.)

Tento týden se nemůžete sami rozhodnout a vybrat tu správnou možnost. Ke konci týdne možná zjistíte, že někteří lidé z vašeho okolí nesdílí všechny důležité informace. Dejte si pozor, abyste je dostatečně sdíleli i vy. Vše pak bude jednodušší. Začněte se pomalu zaměřovat na zdravější stravování a fyzickou aktivitu. Věnujte se úklidu i dobrému plánování.

Blíženci (21.5. – 20.6.)

V polovině týdne si uvědomíte, že se vám nedaří nastavit harmonii mezi pracovním a osobním životem. V práci překypujete nápady, ale nejste schopni se soustředit a dotáhnout je do konce. Stanovte si priority jak v osobním, tak v pracovním životě. A těm věnujte dostatek času. Ke konci týdne si dopřejte hezké oblečení nebo vyzkoušejte nový účes či make-up. Začnete pociťovat vášeň. Vyrazte mezi lidi.

Rak (21.6. – 22.7.)

Cítíte se trochu osaměle. Nebojte se, najdou se lidé, které zajímá, jak se cítíte. Nebojte se říci si o podporu i někoho podpořit. V polovině týdne se vám může podařit posunout některé, pro vás důležité, vztahy na hlubší úroveň. Nebojte se věnovat svým nebližším pozornost, oni vám ji vrátí. Najděte si čas na věci, které se vám nedaří dotáhnout. V klidu a v pohodě, bez velkého tlaku, ale vytrvale, je nakonec dokončíte.

Lev (23.7. – 22.8.)

Dejte si pozor na svou finanční situaci. Možná čekáte, že se nějak spraví. Tak to nefunguje, budete ji muset začít řešit sami. Tento týden máte tendence trochu ignorovat své emoce. Neizolujte se. Nebojte se říci si o podporu. Prospěje vám společenský život. Budete okouzlující.

Panna (23.8. – 22.9.)

Dbejte na rovnováhu mezi osobními a pracovními zájmy. Budete mít trochu problémy s komunikací. Přijde vám, že se věci dramatizují. I když cítíte potřebu zvýšit hlas nebo na někoho přitlačit, lepší bude najít smírné řešení. Možná jste vkládali příliš důvěry do nesprávné osoby nebo jste nebyli pro ostatní čitelní. Zachovejte chladnou hlavu, ke konci týdne se vše pomalu vyjasní. Je načase podívat se na své finance a pustit se do práce.

Váhy (23.9. – 22.10.)

Ochotně pomáháte ostatním, a to by vás mohlo začít zmáhat. Naučte se říkat ne, pokud je pro vás žádost někoho jiného vyčerpávající. Naučte se smířit se s tím, že jste někoho odmítli. Třeba se o někoho problém zajímáte více než on sám. Ke konci týdne pocítíte touhu se bavit. Zapomeňte na všechny výčitky a užívejte si. Nenechte si kazit náladu kritikou některých lidí. Ta je odrazem jejich vlastních problémů.

Štír (23.10. – 21.11.)

Možná začínáte být středem zájmu, což vám není úplně vlastní. Nebojte se toho, ale zároveň, pokud cítíte, že už je toho moc, klidně se stáhněte zpět. Ke konci týdne se vám bude dařit a budete cítit podporu od ostatních. O víkendu možná pocítíte potřebu být také chvíli sám a ujasnit si své emoce. Udělejte si inventuru a vyrovnejte se s tím, co už je pro vás zastaralé. Nenechte se zahltit. Klidně se odpoutejte od někoho nebo něčeho, co vám nedělá dobře.

Střelec (22.11. – 21.12.)

Byli jste plni energie a směřujete ke svému cíli. Dejte si pozor, aby vám těsně u konce nedošly síly. Je potřeba se soustředit na zvládnutí svého úkolu. Nenechte se rozptylovat ostatními. Udržujte zodpovědný přístup k termínům. O víkendu se dostaví zasloužený odpočinek. Najděte si zase čas na přátele. V práci se nebojte využít pomoci ostatních a pracovat v týmu.

Kozoroh (22.12. – 19.1.)

Tento týden budete náchylní k pomlouvání a nafoukanosti. To z vás může udělat méně důvěryhodného partnera. Vynikáte ve vymýšlení velkolepých nápadů. Nesdílejte je s každým. V polovině týdne se vám naskytne zajímavá nabídka a vy se budete muset rozhodnout, zda někomu plně důvěřovat. Nemusíte hned prozrazovat všechno, pusťte jen pár zajímavých informací. Začne se vám dařit v práci. Zaměřte se na svou kariéru a networking.

Vodnář (20.1. – 18.2.)

Možná jste příliš důvěřivý, a ne každý s vámi hraje fér. Odkládejte všechna rozhodnutí, která by vás mohla něco stát. Uprostřed týdne se vše začne vyjasňovat. Nikam nespěchejte a počkejte, až se situace úplně vyjasní. Čeká vás období osobního růstu. Dařit se vám bude i v podnikání a budete mít chuť cestovat. Směle do toho.

Ryby (19.2. – 20.3.)

Partnerský vztah je pro vás velmi důležitý. Nebojte se, někdy můžou drobné neshody váš vztah posílit. Možná máte trochu obavy, jaká budoucnost váš vztah čeká. Buďte trpěliví. Dejte si navzájem trochu prostoru a věřte, že se vše urovná. Zádrhel můžete pociťovat i v pracovních vztazích. Na nic netlačte, i tady se vše vyjasní. Na konci týdne může dojít u partnerských vztahů k posunu. Toužíte po sblížení. Dejte si pozor na žárlivost. I nezadaní mohu pocítit touhu. Udělejte si čas a vyrazte mezi lidi.

Připravila: Věra Hájková

Zdroj informací: astrotalk.com, astrostyle.com
Zdroj fotografií: Pixabay
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků