Volný čas

Horoskop na týden od 19. do 25 února 2024

Sbírání kytiček

V pondělí odpoledne vstupuje Slunce do znamení Ryb a nabádá nás, abychom se vrátili to rovnováhy mysli, těla a duše.

Empatické Ryby jsou znamením uvolnění a odpuštění. Uvolněte bolest ze své minulosti. Ryby mají tendenci k závislostem, ale mohou pomáhat léčit. Sezóna Ryb je skvělým obdobím na detoxikaci.

Ve čtvrtek 22.2. se Mars spojí s Venuší ve Vodnáři, což přináší partnerské vibrace. Romantika se bude snoubit s vášní. Oddejte se svým touhám. Pokud máte partnera, snažte se užívat si chvíle o samotě. Nezadaní mohou potkat někoho zajímavého. Zůstaňte otevření a přijde něco neočekávaného.

V pátek zamíří Merkur do Ryb a probudí našeho vnitřního umělce. Vaše podvědomí bude aktivní hlavně v noci. Zapisujte si své sny. Při komunikaci věnujte u ostatních pozornost řeči jejich těla.

24. února nás čeká úplněk v Panně, který nás nabádá k pořádnému úklidu. Zbavte se všeho, co vám přestalo sloužit. O víkendu si dejte pozor. Může se vám zdát, že nic z toho, co děláte pro svého partnera, mu není dost dobré. A naopak. Raději během tohoto víkendu nic neřešte.

Beran

Máte chuť trochu experimentovat v lásce. Je-li váš partner příliš konvenční, jděte na to pomalu, ale zkuste to. Jste-li singl, rozhlédněte se kolem sebe, ale nespěchejte. Jste racionální, ale ke konci týdne zapojte i svou intuici a dopřejte si trochu odpočinku.

Býk

Ve vašem zájmu jsou teď profesní cíle. Přijměte každé pozvání na různé akce a tvořte nové kontakty. Pokud jste ve vztahu, věnujte se svému příteli a uvažujte jako pár. Pamatujte, že lpění na starých věcech vás moc neposune. Prozkoumejte své možnosti v digitálním světe.

Blíženci

Čeká vás romantické období, tak se nenechte svazovat konvencemi. Nemusíte nikomu nic vysvětlovat. Je jen na vás, kdo se vám líbí. Jste-li ve vztahu, nebojte se promluvit si o svých pocitech. O víkendu si dejte pozor na peníze. Do popředí se dostanou vaše přirozené vůdčí vlastnosti.

Rak

Jste-li ve vztahu, rádi byste ho posunuli někam dál. Převezměte iniciativu a snažte se znovu zažehnout jiskru. Jste-li singl, netlačte na pilu a objevíte někoho zajímavého. Nebojte se flirtovat. O víkendu se snažte vyrazit mezi lidi. Dejte si pozor na přílišnou upřímnost.

Lev

Tento týden přeje vašim vztahům. Nebojte se mluvit s partnerem o svých potřebách. Třeba stojí o to vědět, co vám schází. Pusťte se do společných projektů. Spolu vyřešíte důležitou věc. Věnujte čas i svým povinnostem a snažte se je dokončit. O víkendu si dejte pozor, koho všechno pustíte blízko k sobě. Dejte si pozor na výbuchy hněvu a žárlivosti. Snažte se odhalit, co spouští vaše někdy sebezničující chování a naučte se přijímat kritiku.

Panna

Máte rádi strukturu a stabilitu. Váš neformální vztah získá předvídatelnější rozměry a vy si ho budete moci lépe užít. Snažte se vyrovnat i vaše finance. Lépe se cítíte, pokud máte stabilní příjem. O víkendu posílí vaše vyjednávací schopnosti. Nebojte se promluvit si s každým, s kým máte co řešit. I s partnerem.

Váhy

Tento týden přeje lásce. Využijte toho. Buďte iniciativní. Jen se ujistěte, že váš objekt touhy stojí za to. Může to být i trochu vyčerpávající. O víkendu si trochu odpočiňte a věnujte se pohybu. Budete potřebovat dostatek sil. Rovnou se doma trochu rozhlédněte a pořádně si ukliďte. I v hlavě. Některé věci je lepší nechat jít.

Štír

Věnujte se lidem, kteří jsou vám nejbližší. Možná poznáte někoho nového, kdo vás obohatí. Pokud jste zadaní, promluvte si s partnerem o tom, co potřebujete. Pozor, partnerské povídání není žádné koučování. Nechte prostor i svému partnerovi. Jste-li svobodní, cloumá vámi vášeň. Vaši známí vám mohou pomoci se s někým zajímavým seznámit. O víkendu se věnujte i sami sobě.

Střelec

Užijte si romantiku a nebojte se trochu koketovat. Jste-li singl, tak se nemusíte omezovat. A nehledejte stále stejný tip partnerů. Vyrazte do společnosti a nic neponechejte náhodě. O víkendu vám možná rodina trochu přistřihne křídla, ale dodá vám pocit rovnováhy. Čekají vás velké výhry, tak načerpejte trochu sil a buďte aktivní.

Kozoroh

Nebojte se říci svému partnerovi, co od něj očekáváte. Věnujte se jeden druhému, ale nezapomínejte na své povinnosti. Vyrazte do společnosti a užívejte si. Jen si hlídejte rozpočet. Možná jste trochu potlačovali své city. Promluvte si s někým a zkuste zjistit, kdo vám stojí v cestě. Určitě zjistíte, co máte dělat.

Vodnář

Užívejte si romantiku a poslouchejte svůj vnitřní kompas. Přijímejte nové věci, které vás mohou obohatit. Máte přirozené kouzlo, tak seberte odvahu a buďte aktivní. Možná jste v poslední době trochu utráceli, tak si nezapomeňte kontrolovat stav svého konta. O víkendu se věnujte svým nejbližším.

Ryby

Cítíte romantiku a chcete svému partnerovi projevit svou oddanost. Pozor na přílišnou upřímnost. Neslibujte nic, co opravdu nemůžete splnit. Někdy je lepší si trochu hrát. Tak vymyslete něco zajímavého. A trochu partnera napínejte. Nezapomeňte mít rádi sami sebe. Udržujte si svůj vlastní prostor.

Připravila: Věra Hájková

Zdroj informací: astrotalk.com, astrostyle.com, astrology.com
Zdroj fotografií: Pixabay
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků