Volný čas

Horoskop na týden od 20. do 26. listopadu 2023: přeje lásce i novým vztahům

Tento týden vstoupí 22. listopadu odpoledne Slunce do znamení Střelce. Střelec podporuje jasnost a upřímnost. Pokud si s někým potřebujete něco vyřešit, udělejte to v sezóně Střelce. Toto období přeje i lásce. Dejte šanci novým vztahům. Zadaní mohou podniknout romantický výlet se svým partnerem.

Čtvrtek může přinést dočasné problémy s důvěrou. Možná nebudete schopni splnit to, co jste naslibovali. Nic nevzdávejte.

V sobotu můžete mít pocit, že šlapete na plyn i na brzdu zároveň. Bude vás to svádět vyhnout se problémům, ale nedělejte to.

Beran (21.3. – 19.4.)

Cítíte příval energie. Vylezte ze své vnitřní bubliny a více se zapojte do okolního dění. Ideální chvíle pro cestování s partnerem. Pokud jste singl, mějte srdce i mysl otevřené. Ve čtvrtek a v sobotu můžete cítit nějaká omezení. Miřte vysoko, ale myslete i na rizika. Nehledejte u jiných dokonalost. Vyhnete se zklamání.

Býk (20.4. – 20.5.)

Od středy září Slunce ve Střelci do vašeho domu intimity. To by mohlo prohloubit vaše spojení s vašimi nejbližšími. Věnujte se jim a hýčkejte si tuto intimitu. Budete neodolatelní, dávejte si pozor, abyste se nezapletli mimo svůj vztah. Můžete se ocitnout v situaci, kdy se budete muset rozhodnout, jestli všechno, nebo nic. Co se týká práce, buďte obezřetní a střežte si svá tajemství.

Blíženci (21.5. – 20.6.)

Od středy září Slunce ve Střelci do vašeho domu partnerství. Zřejmě odhalíte, v čem jste nespokojení. Zároveň zjistíte, co z toho může být vaše vina. Od pátku začne vše podporovat romantiku. Je potřeba se podívat, jak se váš vztah vyvíjí. A zda vám vyhovuje. Pokud jste singl, zamyslete se, v čem jste asi dělali chybu. Uvědomte si, co chcete. A buďte upřímní.

Rak (21.6. – 22.7.)

Začněte o sebe pečovat a věnujte se i svému zdraví. Ke konci týdne budete ztrácet sílu a motivaci, ale je potřeba se přemoci. Hlídejte si své hranice a nenechte ostatní, aby vás vyčerpávali. Může to být trochu nepříjemné, ale uleví se vám. I vám může někdo pomoci. Jen se nebojte o pomoc a podporu požádat.

Lev (23.7. – 22.8.)

Slunce ve Střelci žhne do vašeho domu zábavy a žhavé lásky. Pokud jste singl, je pravý čas najít toho pravého. Nebojte se být aktivní. Pokud jste ve vztahu, věnujte se svému partnerovi. Ke konci týdne se připravte na to, že vám někdo závidí. K rozpoutání hádky nebude daleko. Vyřešte to hned. Ke konci týdne budete mít tendenci k přehnaným reakcím. Zastavte se a zhluboka dýchejte.

Panna (23.8. – 22.9.)

Tento týden se soustřeďte na svůj domov. Přemýšlejte, jak ho upravit a vylepšit. V pátek může vašimi vztahy trochu otřást vliv Saturnu. Ten by mohl vyvolat některé potlačené pocity, včetně hněvu nebo žárlivosti. Můžete pocítit potřebu mít trochu více soukromí. Nesdílejte své intimní pocity s ostatními. Buďte obezřetní a hlídejte si své hranice.

Váhy (23.9. – 22.10.)

Čeká vás ideální období pro posílení vztahů. Ať už přátelských, sousedských nebo rodinných. Vzdejte se kontroly a nechte se podpořit od ostatních. Pokud potkáte někoho nového, kdo vás zaujme, nebojte se domluvit si schůzku. Ke konci týdne se můžete cítit odstrčeni nebo pokáráni. Snažte se to nebrat osobně a buďte upřímní.

Štír (23.10. – 21.11.)

Slunce ve Střelci žhne do vašeho domu financí. Budete přemýšlet, jak získat více peněz. Nasměřujte energii ke svému osobnímu růstu. Rozmyslete si, kolik peněz z výplaty dáte na stranu na úspory nebo investice. Vaše touha po luxusu přináší více námahy. V lásce může dojít k menšímu útlumu.

Střelec (22.11. – 21.12.)

Budete mít dostatek energie. Využijte ji k dokončení všech projektů. Odhoďte veškeré strachy a směle vykročte dopředu. Můžete čelit menším nástrahám, ale nenechte se odradit. Nenechte se rozptylovat zdánlivými úspěchy ostatních na sociálních sítích. Rádi pomáháte ostatním, ale dejte si pozor, aby na vás lidé nebyli závislí.

Kozoroh (22.12. – 19.1.)

Máte pocit, že máte vybité baterky. Odpočiňte si a načerpejte energii. Dvanáctý dům podporuje emocionální léčení. Choďte na procházky nebo na jógu. Ke konci týdne byste mohli narazit na překážky. Zamyslete se nad tím, jak komunikujete se svými blízkými.

Vodnář (20.1. – 18.2.)

Věnujte se společenskému životu. Odhalte své nepřátele a rozšiřte okruh svých přátel. Ke konci týdne budete mít pocit stagnace. Budete se muset zamyslet i nad svou finanční situací.

Ryby (19.2. – 20.3.)

Bude se vám dařit v práci. Budete motivovaní. Není čas přemýšlet o tom, jestli jste připravení. Možná potřebujete nějaký kurz. Ke konci týdne si dejte pozor na věci, které se dějí za zavřenými dveřmi. Ověřte si, že úsilí, které vynakládáte, vás může dovést k vašemu cíli.

Připravila: Věra Hájková

Zdroj informací: astrotalk.com, astrostyle.com, astrology.com
Zdroj fotografií: Pixabay
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků