Volný čas

Horoskop na týden od 21. do 27. srpna 2023

Sbírání kytiček

Chcete vědět, co vám předpovídají hvězdy a na co se zaměřit v tomto týdnu?

Beran (21.3. – 19.4.)

Dokážete se vypořádat s jakoukoli výzvou, která vám přijde do cesty. Můžete se pustit i do nových projektů. Dejte si pozor na impulzivní chování a vyhněte se zbytečným konfliktům. Ve vztazích udržujte vášeň. Pokud jste single, zřejmě vás přitahuje někdo, z koho září sebevědomí. Pokud máte vztah, překvapte svého partnera láskyplným gestem. Buďte upřímní a dostatečně komunikujte. Vyhněte se impulzivnímu utrácení. Své finance pečlivé plánujte.

Býk (20.4. – 20.5.)

Máte pocit stability. Bude vám vyhovovat osvědčená rutina. Ve svém okolí budete hledat pocit bezpečí. Nyní je vhodná doba na praktické záležitosti a plnění svých povinností. Buďte trpěliví. Bude-li to potřeba, nebojte se vystoupit ze své komfortní zóny. Zaměřte se na budování pevných vztahů, osobních i pracovních. Pokud jste single, věnujte čas vybudování pevných základů nového vztahu. Jste-li ve vztahu, zaměřte se na vytvoření klidné a harmonické atmosféry. Komunikace a kompromis posílí vaše pouto. V práci si dejte pozor, abyste se nebránili změnám a nebyli příliš tvrdohlaví. Adaptabilita a otevřenost budou klíčem k úspěchu. K financím přistupujte prakticky a opatrně.

Blíženci (21.5. – 20.6.)

Pocítíte příval intelektuální energie a zvědavosti. Budete toužit po nových zážitcích. Dejte si pozor, necháte se snadno rozptýlit. Pokud jste nezadaní, zapojte se do hlubokých rozhovorů a poznejte svůj protějšek. Pokud jste ve vztahu, podělte se o své sny a touhy s partnerem. Podpoříte tím silnější pouto. Vaše rychlé myšlení bude přínosné při zvládání výzev. Zapojte se do projektů, které vám umožní využít vaše komunikativní schopnosti a kreativitu. Dávejte si pozor na přehnané závazky. K financím přistupujte prakticky a snažte se najít příležitosti, kde ušetřit.

Rak (21.6. – 22.7.)

Zažijete směs emocí. Hledáte pohodlí a bezpečí ve známém prostředí. Je čas na sebereflexi. Zaměřte se na mentální pohodu. Buďte trpěliví se sebou i ostatními. Důvěřujte své intuici. Vytvořte rovnováhu mezi samotou a sociálním spojením. Pečujte o své vztahy. Otevřete se a dovolte si být zranitelní. Vytvořte bezpečný prostor pro emocionální intimitu. Zaujměte praktický přístup ke své kariéře. Zaměřte se na spolupráci i na detaily. Buďte opatrní ke svým financím. Přezkoumejte svůj rozpočet i výdajové návyky.

Lev (23.7. – 22.8.)

Jste plní sebevědomí a srší z vás charisma. Zazáří vaše přirozené vůdčí schopnosti. Přijměte svou individualitu. Vaše zářivá energie přitáhne pozornost ostatních. Pamatujte na tenkou hranici mezi sebevědomím a arogancí. Zůstaňte při zemi a inspirujte lidi kolem vás. Pečujte o své vztahy a otevřeně vyjadřujte svou lásku. Čeká vás vzrušení a vášeň. Jste-li single, využijte pozornosti ostatních. Pokud jste ve vztahu, prohlubujte ho společnými zážitky. V práci se nechte vést svými vůdčími vlastnostmi. Spravujte své finance obezřetně a vyhněte se impulzivnímu rozhodnutí. Najděte si čas na relaxaci.

Panna (23.8. – 22.9.)

Buďte praktičtí a věnujte se detailu. Vyniknete v projektech, které vyžadují přesnost. Je čas uspořádat a zefektivnit svůj život. Vyřešte všechny své povinnosti. Dejte si pozor, abyste nebyli k ostatním příliš kritičtí. Pečujte o své vztahy. Sdílejte své myšlenky a pocity se svým partnerem a aktivně naslouchejte jeho potřebám. Navzájem se podporujte. V práci ocení vaše organizační schopnosti a smyl pro detail. Vyhněte se přílišné kritice vůči ostatním. Podporujte pozitivní pracovní prostředí a podporujte ostatní. Zhodnoťte své finance. Hledejte způsoby, jak snížit zbytečné výdaje.

Váhy (23.9. – 22.10.)

Čekají vás nové zážitky. Ucítíte odhodlání učinit ve svém životě pozitivní změny. Využijte tuto energii. Stanovte si jasné cíle a udělejte konkrétní kroky. Důvěřujte své intuici, povede vás správným směrem. Celkově vám tento týden přinese pozitivní změny. Využijte všechny příležitosti, které se vám naskytnou v osobním i pracovním životě. Zůstaňte otevření lásce a udělejte si čas i na vztahy. Tento týden vám přináší vzrušení a obnovení vášně. Pokud jste ve vztahu, začne to mezi vámi jiskřit. Naplánujte si romantické rande a otevřeně vyjadřujte své city. Jste-li nezadaní, mějte otevřenou mysl a dovolte lásce, aby se přirozeně rozvinula. V práci můžete získat uznání. Zachovejte si vyvážený přístup a neberte si toho více, než zvládnete. Vaše finanční situace vypadá slibně.

Štír (23.10. – 21.11.)

Využijte příležitosti k uvolnění všech starých vzorců a přesvědčení, které vám již neslouží. Důvěřujte svému instinktu a dovolte si přijmout změny. V tomto týdnu převládá transformační energie. Přijměte ji a využijte ji jako palivo pro osobní růst. V lásce na vás působí zvýšené emoce. Pokud jste ve vztahu, prohlubujte intimní chvíle s partnerem. Uvolněte své touhy i obavy. Svobodní štíři buďte otevření novým vztahům, ale zůstaňte věrni sami sobě. Silnou energii pocítíte i v práci. Vašeho odhodlání si všimnou i vaši nadřízení a dostane se vám uznání. Dejte si pozor, aby vás práce nepohltila. Vyhněte se zbytečným výdajům.

Střelec (22.11. – 21.12.)

Pocítíte touhu po dobrodružství. Je čas rozšířit si obzory a hledat nové zážitky. Využijte příležitosti, které se vám naskytnou. V lásce vás čeká vzrušení a spontánnost. Pokud jste ve vztahu, můžete se s partnerem vydat hledat nová dobrodružství a prohloubit vaše pouto. Někam vyrazte nebo vyzkoušejte nové aktivity. Jste-li svobodní, můžete si užít navazování nové lásky a nechat ji přirozeně plynout. V práci nastal čas předvést své dovednosti a pustit se do nových projektů. Učte se nové věci, které pomohou vaší kariéře. Vaše finanční situace vypadá slibně.

Kozoroh (22.12. – 19.1.)

Je čas na praktické věci a plánování. Věřte svým schopnostem. Budujte pevné základy ve všech oblastech svého života. Věřte ve stabilitu svého vztahu a komunikujte se svým partnerem. Mluvte se svým partnerem o svých snech a podporujte se při jejich dosahování. Jste-li svobodní, budujte pevné základy vztahu, než se pustíte do romantiky. V práci vás mohou čekat nové povinnosti nebo povýšení. Vyplatí se vám spolupráce a týmová práce. Hledejte příležitosti k vytváření kvalitních vztahů s kolegy. Vaše finance vypadají dobře a stabilně.

Vodnář (20.1. – 18.2.)

Buďte otevření změnám a nebojte se podstoupit menší riziko. Oprostěte se od starých vzorců a přijměte své já. Budete mít dostatek kreativity a inspirace. V lásce vás čeká vzrušení a nepředvídatelnost. Jste-li ve vztahu, čekají vás spontánní chvíle s partnerem. Prozkoumejte nové prvky intimity. Svobodní se mohou setkat s někým, kdo zpochybní jejich perspektivu a podnítí jejich zvědavost. Buďte otevření novým setkáním. V práci vás čeká růst. Vašich inovativních nápadů si mohou všimnout vaši nadřízení. Hledejte příležitosti, jak sdílet své poznatky. Zůstaňte otevření novým možnostem. Vaše finance vypadají slibně.

Ryby (19.2. – 20.3.)

Máte silnou intuici i představivost. Využijte i svou moudrost. Věnujte pozornost svým snům i jemným signálům z vesmíru. Ponořte se do svých emocí a přijměte svou citlivou povahu. V lásce vám tento týden přináší mix emocionální hloubky a romantiky. Pokud jste ve vztahu, očekávejte zvýšené emoce a touhu po hlubokém spojení s partnerem. Jste-li svobodní, důvěřujte své intuici a dovolte lásce, aby se plně rozvinula. Vyjadřujte sebejistě své nápady. Zůstaňte soustředění a nenechte se ničím rušit. Vaše finance by měly být tento týden stabilní.

Připravila: Věra Hájková

Zdroj informací: astrotalk.com/horoscope/weekly-horoscope, astrostyle.com/horoscopes/weekly/
Zdroj fotografií: Pixabay
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků