Horoskop na týden od 22. do 28. července 2013

Přečtěte si svůj horoskop na týden od

Titulka pro: Horoskop na týden od 22. do 28. července 2013
Zobrazit fotografii v galerii

Lev (22.7. - 22.8.)

Nároční budete v tomto týdnu na sebe, což by nevadilo, ale až příliš nároční budete i na své okolí, a to asi narazíte. Nenecháte sobě ani druhým žádný prostor pro emoce, navíc budete mít tendenci ostatní ovlivňovat, řídit, a když jim nenecháte prostor pro svobodné rozhodování, postupně se k vám někteří lidé začnou otáčet zády. Tak se vzpamatujte, a jakmile vás popadne chuť druhým organizovat život, stáhněte se!


Panna (23.8. - 22.9.)

Pocit, že se vám život vymyká kontrole si nepřipouštějte! Vy pouze budete mít v následných sedmi dnech tendenci stranit se ostatních. Navíc občas budete mít pocit, že už nemáte žádnou energii, tak ani nezvednete telefon. Díky tomu vám unikne spousta informací, občas možná prošvihnete i schůzku, třebas i pracovní poradu, a tak druzí rozhodnou o vás, bez vás. Z toho je jasné, že když si vezmete volno nebo vyrazíte na dovolenou, bude to pro vás to nejlepší.


Váhy (23.9. - 23.10.)

Uvědomte si v následných sedmi dnech, že na vás bude jakoby víc vidět, a to jak ve společnosti, tak i v zaměstnání. To vám umožní zazářit ve své profesi, navazovat nové obchodní i přátelské kontakty. Dokonce nezadaní dostanou příležitost navázat romantický vztah. Nicméně když někdo vyčuhuje z davu, musí si dávat pozor, aby neudělal nějakou volovinu. Tak na to myslete, a v druhé polovině týdne nepijte alkohol, protože by to skončilo veřejnou ostudou!


Štír (24.10. - 22.11.)

Máte před sebou dny, které budou přát vaší finanční oblasti, ale pro vás bude důležité udělat správné, patrně mírně riskantní rozhodnutí, a hlavně o sobě nepochybovat. Vydělat si totiž peníze za hranicemi bude lákavá příležitost, ale když začnete otálet, zvažovat všechna pro i proti, někdo vám ji vyfoukne před nosem. Může se jednat i o příležitost zdokonalit se v zahraničí ve své profesi. Pamatujte, že štěstí přeje připraveným, tam mějte sbalený kufr, připravený pas!


Střelec (23.11. - 21.12.)

Ideální bude, když v první polovině týdne zamknete pusu na zámek, dáte ruce do klína, a začnete okolo sebe sledovat cvrkot. Díky pozorování ostatních totiž přijdete na chyby, které občas děláte i vy, takže to berte jako školu hrou, učit se na chybách druhých. Připravte se ale na jedno zásadní. V tomto týdnu nebudete mít pod kontrolou hormony, a to by mohlo skončit i nevěrou. Je ale otázkou, zda se vám v novém vztahu tak nezalíbí, že si ke konci týdne začnete připravovat ústupovou cestu ze stávajícího partnerství. Při konjunkci Jupitera s Marsem je možné všechno.


Kozoroh (22.12. - 20.1.)

Vy si pěkně hned v pondělí zaplaťte všechny složenky. Pocit, že nemáte dluhy vás uklidní, a začnete si plnými doušky užívat léto, relaxovat, čerpat sluneční energii. Nezapomeňte ani na výlety, protože horoskop vám do cesty přivede zajímavé turisty, a není vyloučeno, že se vám s nimi bude tak skvěle povídat, že se následně začnete navštěvovat. Během víkendu se držte dál od ohně, i když půjde o opékání špekáčků, doma nezapalujte svíčky, jinak hasiči ve vašem okolí budou mít pohotovost!


Vodnář (21.1. - 18.2.)

Pokud jste sami, hledáte svou "druhou polovinu", tak ani jeden den tohoto týdne neseďte doma a nebědujte nad svým osudem. Máte totiž příležitost konečně potkat svou lásku! Pamatujte si ale, že city a vášeň jsou skvělá věc, ale nic se nemá přehánět. Vy sami nesnášíte pocit omezení, tak nechte vztah dozrát, a v zápalu zamilování si nenárokujte všechen volný čas své drahé polovičky. Příliš emocí by totiž mohlo žár uhasit.


Ryby (19.2. - 20.3.)

Na nic v tomto týdnu nespěchejte, zejména se to týká těch, kteří hledají práci. Nabídky totiž dostanete, a hned budete mít tendenci reagovat na tu první, jenže to by byla kardinální chyba. Máte Slunce v sektoru práce, tak vyčkávejte, ta nejvíc finančně lukrativní a zajímavá svým zaměřením totiž přijde jako naschvál jakoby za pět minut dvanáct. Myslet byste měli na své zdraví, a posilovat srdce pravidelnými večerními procházkami.


Beran (21.3. - 21.4.)

Ve vaší rodině bude vládnout přímo pohádková idylka, kterou ale vy můžete narušit, doslova zbořit, jedním jediným unáhleným rozhodnutím. Stejně tak nepromyšlenou akcí, která vás napadne v zaměstnání, si můžete pořádně pošramotit vztahy. Patrně půjde o kanadský žertík, který se vám vymkne kontrole. Tak se nedivte, když si ve dnech víkendu nebudete mít s kým popovídat, lidé na vás prostě budou naštvaní.


Býk (22.4. - 21.5.)

Když si zkraje týdne nedáte pozor na jazyk, a vybafnete na člověka, který od vás bude potřebovat pomoc, aby vás neobtěžoval, bude to mít efekt ledové sprchy. Uslyší to daleko víc lidí, než se vy budete domnívat, a se stejnou příkrostí se k vám následně začnou některé osůbky z nejbližšího okolí chovat. Tak když vám dojde sůl, raději si ji jděte koupit, protože soused vás ji odmítne půjčit tak příkře, že se z jeho reakce budete vzpamatovávat ještě v neděli.


Blíženci (21.5. - 21.6.)

Do nejisté situace vás v tomto týdnu dostane zdánlivě banální spor o dokumenty nebo pravdivost nějakého vašeho výroku. Může se také jednat o závazek, který nebudete schopni splnit. Vždycky je dobré hledat střední cestu, kompromis. Tak se o to v následných sedmi dnech snažte, a hlavně, když se dostanete do problémů, nesvalujte vinu na druhé. Tím totiž pouze přilijete pověstný olej do ohně, a následný žár sežehne některé vaše přátelské vztahy.


Rak (22.6. - 21.7.)

Snažte se každý nápad, který vám prolétne hlavou, hned realizovat. Jinak je zapomenete, což by bylo škoda! Máte před sebou totiž týden, který přeje novým začátkům v jakékoliv oblasti. Skvěle vám bude fungovat vaše vrozená intuice, a chybět vám nebude ani kousek štěstíčka. Když si například splníte svůj dávný sen, přání, něco, po čem toužíte například již od dětství, vaše spokojenost se odrazí i v pohodové atmosféře na domácí půdě, a v neposlední řadě i ve vašem intimním vztahu.
 

Autor: Naďa Šmídová, webpark.cz/nadasmidova, telefon 603 422 219
Foto: iStock
20. 7.2013

DISKUZE K ČLÁNKU

VLOŽIT PŘÍSPĚVEK
VSTOUPIT DO DISKUSE

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Titulka pro: Kurz výkladu Tarotu I.

Kurz výkladu Tarotu I.

V první řadě je nutno říci, že výklad karet není žádná mystická nebo nadpřirozená záležitost....

Titulka pro: Tarotový výklad na červen

Tarotový výklad na červen

Na červen vám přinášíme výklad z barokního ovčína v Chotíkově. Vesnice Chotíkov byla založena ve...

Jak to vidím já aneb Každý výklad, dobrý výklad

Každý výklad dobrý výklad aneb Jak to vidím já

Karty mne fascinují už dlouhé roky, jejich řeči jsem ale porozuměla až dávno za prahem...

Titulka pro: Tarotový výklad na září

Tarotový výklad na září

Chcete vědět, co vám na září předpovídají karty? Přečtěte si náš tarotový výklad na měsíc...

Titulka pro: Tarotový výklad na měsíc duben

Tarotový výklad na měsíc duben

Začal duben a s ním pravé aprílové počasí. Chcete vědět, co vám na duben předpovídají...

Titulka pro: Tarotový výklad na měsíc květen

Tarotový výklad na měsíc květen

Chcete vědět, co vám na měsíc květen předpovídají karty?

NAČÍST DALŠÍ

INZERCE

ŽHAVÉ DRBY

POSTÝLKA PRO MIMINKO

Ahojky, neznáte nějakou dobrou stránku kde najdu pěkné ...

NESPAVOST

Kdo s tím máte taky problém, poraďte prosím, co vám ...

STŘÍBRNÉ NÁUŠNICE

Ahoj, vybírám kvalitní a originální náušnice, poraďte ...

DRBÁRNA

HORKÉ RADY

Bolest hlavy - migrény

Dobrý den, již pár let beru triptany na prevenci a ...

Domek

Dobrý den. Syn koupil hrubou stavbu a ma tam nějake ...

Bezbolestné trhání zubů

Dobrý den pane doktore, potřeboval bych spravit horní ...

PORADNA© 2020, MeziŽenami.cz