Volný čas

Horoskop na týden od 22. do 28. ledna 2024

Sbírání kytiček

V úterý 23. ledna vstupuje Venuše do Kozoroha. Venuše touží po stabilitě a věrnosti. Páry začnou prohlubovat svůj vztah. Jste-li singl, začněte někoho hledat. Máte velké šance. A nezapomeňte, že lásku si nemusíte zasloužit.

Ve čtvrtek 25. ledna nás čeká úplněk ve Lvu. Podporuje nás ke kreativitě a sebedůvěře. Dávejte si pozor, abyste neprozradili vše, co plánujete. Vše má své správné načasování. Zaměřte se na hlubší osobní spojení.

V sobotu 27. ledna se Uran obrací zpět. To většinou přináší chaos a zmatky. Přijměte nejistotu, je součástí našeho života. Navíc jsou sobotní konstelace příhodné pro boj o moc. Ovládejte své ego. A dejte si pozor na lichotníka s postranními úmysly.

Nedělní trigon Venuše s Jupiterem přináší energii lásky. Potřebujete ve svém vztahu stabilitu i svobodu. Promluvte si se svým partnerem, pokud necítíte tuto rovnováhu. Zároveň vyslyšte svého partnera, pokud jí necítí on.

Beran

Daří se vám v práci. Nebojte se trochu riskovat a jděte do věcí, při kterých budete vidět. Buďte kreativní, tím se odlišíte a zaujmete. Měli byste si udělat i více času pro svého partnera. V sobotu by se mohla začít zlepšovat vaše finanční situace. Neztrácejte čas hádkami a využívejte moderní technologie.

Býk

Cítíte se svobodomyslní a toužíte po dobrodružství. Popřemýšlejte, co chcete udělat, kam chcete jít, a kdo vám v tom pomůže. Budete potřebovat promyšlený seznam a seřadit jeho body podle priorit. Pomůže vám cestování, které prohloubí váš vztah s partnerem.

Blíženci

Přichází období, kdy můžete oživit svůj vztah. Zároveň se zaměřte na lepší komunikaci. Co na srdci, to na jazyku není nejlepší způsob. Ve čtvrtek buďte pozorní a přemýšlejte, kdo by vám mohl pomoci s vaším projektem. Hledejte někoho, kdo vaše talenty doplňuje. V sobotu odpusťte těm, vůči kterým chováte zášť. Uleví se vám.

Rak

Pro vás nastává období vztahů. Vyřešte všechna nedorozumění. Ukliďte si doma. Pokud hledáte partnera, možná budete muset vystoupit ze své komfortní zóny, ale vyplatí se to. Jste-li zadaní, udělejte si tento týden na svého partnera čas. V sobotu vás čeká finanční restart.

Lev

Máte velké srdce a rádi pomáháte. V úterý se zaměřte více na sebe. Začněte pečovat o sebe a své zdraví. Upravte svůj jídelníček a začněte se hýbat. Ve čtvrtek přemýšlejte, co si chcete přitáhnout do života a vizualizujte si to. Možná vám realizace vašich cílů připadala hodně těžká. V sobotu se vám konečně začne dařit.

Panna

Cítíte se silní a pro ostatní jste přitažliví. Rozum vám velí být opatrní. Poslechněte někdy také svoje srdce. Pokud udržujete nějaký vztah jen ze zvyku, je na čase ho ukončit. Pusťte vše, co už nefunguje. Vytvoříte tím místo pro něco nové a lepší. Ukliďte si a vneste do svého života řád.

Váhy

Možná jste v poslední době zažívali trochu povrchní romantické vztahy. Nastává čas zažít něco hlubšího. Svobodné váhy mohou potkat někoho, kdo se o ně opravdu zajímá. Páry posílí své pouto upřímností. Zbavte se žárlivosti, vzteku i soutěživosti. Ve čtvrtek se vám začne dařit v práci. Pomůže vám týmová spolupráce. Pokud chválíte ostatní, nezapomínejte i na sebe.

Štír

Vám začne být dobře ve společnosti. Nezapomeňte se bavit a můžete i koketovat. Jen mějte věci pod kontrolou. Jste-li singl, můžete potkat někoho zajímavého. Spárování Štíři touží po svobodě. Nemusíte se hned rozcházet. Ve čtvrtek se zamyslete nad tím, co byste chtěli dělat v práci. Upravit tu stávající nebo si najít novou.

Střelec

Žijete rychlým tempem. Zpomalte a užívejte si života. Čeká vás období lásky a romantiky. Jste-li ve vztahu, vychutnejte si společné okamžiky. Singl Střelci rozhlédněte se kolem sebe. Ve čtvrtek zapřemýšlejte, čeho byste chtěli dosáhnout. V sobotu se začněte více věnovat svému zdraví. Upravte jídelníček a začněte se hýbat.

Kozoroh

Venuše ve vašem znamení může přinést do vašeho života lásku. Pokud jste v páru, věnujte pozornost svému partnerovi. Tento týden budete ve středu zájmu. Budete svůdní. Sdělte světu své plány. Pokud se přeci jen nedaří, pamatujte, že lepší je nemít nikoho než někoho špatného.

Vodnář

Zřejmě budete muset vyřešit některé stagnující vztahy. Uvolněte trochu své hranice a popovídejte si s ostatními. Snažte se je pochopit. Pokud jste se bránili nějakému vztahu, přestaňte se bát. Třeba to opravdu nebude navždy, i tak to může stát za to. Čtvrteční úplněk vám dodá energii a chuť pustit se do dobrodružných plánů.

Ryby

Možná jste na sebe v poslední době zbytečně moc tlačili. Nemusíte se tolik zabývat budoucností. Najděte si čas na své přátele a odreagujte se. Jste-li v páru, užijte si čas se společnými přáteli. Pokud jste singl, nového partnera potkáte někde venku. Ve čtvrtek se začněte věnovat svému zdraví. Upravte jídelníček a začněte se hýbat.

Připravila: Věra Hájková

Zdroj informací: astrotalk.com, astrostyle.com, astrology.com
Zdroj fotografií: Pixabay
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků