Volný čas

Horoskop na týden od 23. do 29. října 2023

Sbírání kytiček

Příští týden přeje spolupráci. Máte možnost využít příležitost a nastavit si pasivní příjem. Snižte plýtvání penězi a omezte náklady. V tomto týdnu si také dávejte pozor, na co myslíte. Energie proudí tam, kam cílí vaše pozornost.

V sobotu končí období zatmění částečným zatměním měsíce v Býku, znamení peněz a tvrdé práce. Ujistěte se, že máte dostatek peněz na pokrytí svých nákladů. Budete mít příležitost vydělat si peníze.

Beran (21.3. – 19.4.)

Tento týden se vám bude dařit. Sršíte osobním kouzlem. Choďte do společnosti a využijte příležitosti k novým věcem. Své vztahy můžete posunout na vyšší úroveň. Pokud jste svobodní, stačí delší oční kontakt a šibalský úsměv. Hned od začátku si ujasněte, o co usilujete. Buďte upřímní. Tento týden se věnujte svým finančním záležitostem.

Býk (20.4. – 20.5.)

Čeká vás týden posilování všech vztahů. Jak těch romantických, tak těch pracovních. Klíčem k úspěchu bude synchronizace cílů a upřímná komunikace. Pokud jste singl, vychutnejte si rituály namlouvání. Sobotní zatmění vám přinese zajímavé informace. Nebojte se užít si plody své práce. O víkendu si dejte pozor na nedorozumění. Snažte se udržet svou náladu pod kontrolou.

Blíženci (21.5. – 20.6.)

Možná jste odkládali některé povinnosti. Je načase se do nich pustit. Připadal vám váš život trochu chaotický? Dejte vše do pořádku. Možná vám bude chvíli trvat, než na to vše najdete sílu, ale už nic neodkládejte. Začít můžete pořádným úklidem. O víkendu si naopak dopřejte odpočinek a sledujte nebeská znamení, co vám naznačují.

Rak (21.6. – 22.7.)

Máte za sebou trochu ospalé období. V tomto týdnu se pořádně proberte a vrhněte se do věcí s novou energií. Čeká vás romantický týden. Zadaní Raci si jí užijí se svým partnerem. Ti singl mohou potkat novou spřízněnou duši. V sobotu si ujasníte své postavení v práci. Pokud vás práce na nějakém projektu baví, zřejmě ho dotáhnete do skvělého konce. Pokud cítíte, že nikam nevede, nebojte se ho ukončit.

Lev (23.7. – 22.8.)

Cítíte se unaveni a je načase si pořádně odpočinout. Vyzařujete magickou energii a potřebujete mít také sílu. V sobotu vnese zatmění světlo do vašeho pracovního života. Zatmění přináší dokončení nebo bod zlomu. Věnujte se všem svým projektům. Snažte se najít rovnováhu v osobním i pracovním životě.

Panna (23.8. – 22.9.)

Možná jste někdy příliš skromní. Čekají vás velké věci, tak se jim nebraňte. Budete mít skvělé nápady, nebojte se projevit se na veřejnosti. Dávejte si pozor, co prozradíte ostatním, ne každý je opravdu čestný. Jste plni kreativity. Pusťte se do zajímavých projektů. Splňte si svůj sen. Nemusíte čekat na žádné svolení. Konec týdne přeje cestování.

Váhy (23.9. – 22.10.)

Tento týden budete řešit svou finanční situaci. Stačí projít své výdaje a najít ty, které můžete omezit. Čeká vás romantický víkend plný emocí. Zadané Váhy mohu znovu oživit svůj vztah. Pokud jste singl, pusťte se do svádění. Držte laťku vysoko. Ať to stojí za to. Na druhou stranu, pokud přemýšlíte o ukončení vztahu, který nefunguje, i na to je vhodná doba.

Štír (23.10. – 21.11.)

Konečně začínáte cítit příval energie. Pusťte se do nových věcí, o kterých jste snili. Máte spoustu nápadů, nezapomeňte si je dobře promyslet. O víkendu se zaměříte na své vztahy. Páry mohou udělat významný krok. Nezadaní mohou najít spřízněnou duši. Nezajímají vás náhodná setkání. Pokud cítíte, že jste připraveni, odhoďte strach a jděte do toho naplno. Pokud jste v situaci, kdy o svém vztahu pochybujete, představte si, jaké by to bylo, kdyby vám partner zmizel ze života. Nechyběl by vám? Tak to nemá cenu.

Střelec (22.11. – 21.12.)

Máte za sebou hektické období a je na čase si trochu odpočinout. Věnujte se sami sobě a meditaci. Pokud v sobě skrýváte zášť, či smutek, který jste nezpracovali, zapracujte na tom. Pomoci vám mohou známí nebo terapeut. O víkendu si také najděte čas a dotáhněte všechny administrativní resty.

Kozoroh (22.12. – 19.1.)

Potřebujete trochu odpočinku. Snad jste své projekty dotáhly do konce a teď se můžete věnovat svým vlastním zájmům. Přepněte se do sociálního módu a věnujte se své rodině a přátelům. O víkendu se zažehne váš dům lásky, půvabu a kreativity. To vás může inspirovat k větší otevřenosti a prohloubit váš vztah nebo přitáhnout někoho nového.

Vodnář (20.1. – 18.2.)

Tento týden se vám bude dařit profesně. Je čas pustit se do práce. Pokud si v něčem nevěříte, požádejte někoho o pomoc. Čeká na vás úspěch, chce to jen zdravé sebevědomí. Sobotní zatmění vám pomůže najít rovnováhu mezi kariérou a rodinou. Pokud uvažujete o koupi či prodeji nemovitosti, je správný čas. Některé z vás čeká třeba nové místo.

Ryby (19.2. – 20.3.)

Tento týden se ve vás probouzí touha po dobrodružství. Máte chuť cestovat, učit se nové věci. Užívat si můžete s partnerem nebo při svém dobrodružství potkáte někoho nového. V sobotu vám zatmění možná potvrdí, že některé projekty už nejsou životaschopné. Raději je pomalu ukončete. O víkendu dostanete spoustu nových nápadů. Touhy vašeho srdce vyžadují trpělivost.

Připravila: Věra Hájková

Zdroj informací: astrotalk.com, astrostyle.com
Zdroj fotografií: Pixabay
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků