Volný čas

Horoskop na týden od 24. do 30. června 2024

Sbírání kytiček

Tento týden vás vezme na cestu minulostí a odhalí vám informace, které jste nevěděli. Získáte realističtější pohled na situaci.

Odhalíte lidi, kteří vám nepřejí i jejich záměr. Dívejte se na svět novým pohledem. Věřte své intuici. Užijte si i trochu flirtování.

Beran

Čeká vás úspěšný týden. Dávejte si pozor, jak komunikujete s ostatními. Když chcete ostatní řídit, musíte mít respekt. Formulujte správně svá očekávání. Ke konci týdne se snažte najít rovnováhu v osobním životě.

Býk

Nebojte se aspoň trochu riskovat. Věnujte se strategickým vztahům. Spolupracujte s ostatními a nebojte se požádat je o pomoc. Ke konci týdne zpomalte a podívejte se, zda se neženete za svým cílem příliš rychle. Zkontrolujte všechny detaily.

Blíženci

Neriskujte. Zpomalte a projděte si všechny informace a fakta. Najděte si i čas na přátele. Je na vás, abyste jim dali najevo, že byste je rádi viděli. Věřte své intuici a řiďte se svými touhami. Nepotřebujete, aby vás řídil někdo jiný.

Rak

Máte pocit, že vaše vztahy nejsou v rovnováze? Dejte si pozor na emoce. Můžete se rozčílit, ale ostatní nepochopí, co vás trápí. Neberte si věci osobně. V klidu vysvětlujte ostatním svůj pohled na věc.

Lev

Snažte se postupovat více organizovaně. Uvolněte se a najdete všechna potřebná řešení. Začněte se více hýbat. Klidně pomalu a pozvolna. Odpusťte všem, ke kterým jste chovali nějakou zášť. Může se vám podařit zvýšit své příjmy.

Panna

Plánujete spousty věcí. Máte přehled, co chcete uskutečnit. Podívejte se i na to, kdo se toho má účastnit. Je všem jasné, co od nich očekáváte. Věnujte dostatek času kvalitní komunikaci. Ke konci týdne zvolněte v práci a udělejte si čas na své nejbližší.

Váhy

Cítíte nutkání pořádně si doma uklidit. Bude potřeba nejen vše srovnat, ale také protřídit. Co zbyde dobře roztřiďte. Tak, aby se vám to dobře organizovalo. Hledáte rovnováhu ve svých vztazích. Pokud vám něco chybí, nebojte se si o to říci.

Štír

Je vám dobře mezi lidmi, ale nemůžete se zavděčit všem. Zaměřte se na lidi, kteří vás inspirují a je vám s nimi dobře. Pořád se vám nepodařilo začít se více hýbat a lépe stravovat? Nyní je k tomu příhodná doba. V práci dodržujte stanovené termíny.

Střelec

Vydali jste se mimo svou komfortní zónu a možná si přestáváte věřit. Nezapomínejte si odpočinout. Najděte si čas pro sebe. Někdy stačí na chvíli vypnout a vše se znovu rozjede. Nezapomínejte na své nejbližší. Možná máte pocit, že toho po vás chtějí moc, ale některé vazby jsou důležité.

Kozoroh

Čekají vás velké věci, ale nepouštějte se do nich sami. Najděte ty správné lidi, kteří vám pomohou. Svůj partnerský vztah můžete prohloubit dostatečnou komunikací. Povídejte si. Naslouchejte i ostatním a nebojte se říci jim svůj názor.

Vodnář

Procházíte změnami a můžete se cítit trochu zmatení. Připravte si několik kroků, které musíte v nejbližší době udělat. Situace se pak bude zdát jasnější a snadnější. Ke konci týdne se spojte se svými přáteli a společně určitě něco vyřešíte.

Ryby

Rozhodněte se, co všechno zvládnete. Máte na starosti část projektu, ale věříte si na to, zvládnout ho celý? Nebojte se si o něj říci. Věnujte se svým financím. Kde vám peníze utíkají? Pokuste se vnést do svého života více disciplíny.

Připravila: Věra Hájková

Zdroj informací: astrotalk.com, astrostyle.com, astrology.com
Zdroj fotografií: Pixabay
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků