Volný čas

Horoskop na týden od 25. do 31. prosince 2023: zaměřte se na své emoce

Sbírání kytiček

Tento týden nás ve středu 27. prosince čeká úplněk v Raku. Ten je emočně nejsilnějším úplňkem tohoto roku. Rak směřuje pozornost dovnitř, k našim emocím a naší intuici. Raku vládne Měsíc a připomíná nám, abychom o sebe pečovali.

Dávejte si pozor na své emoce a snažte se vyhnout výbuchům vzteku. Asertivitu a agresi dělí velmi tenká čára. Svůj vztek můžete využít jako pohon při své práci. Pokud se cítíte zablokovaní, vydejte se na procházku.

V sobotu planeta lásky vplouvá do Střelce. Nezůstávejte doma a užijte si romantiku venku. Venuše otevírá mysl i srdce.

Přichází období, kdy mají vaše nápady velkou šanci na úspěch. Pokud se vám přestalo dařit v nějakém projektu, můžete teď najít řešení a zdárně ho dokončit.

Beran

Nevěnujte pozornost zprávám, které nejsou opravdu důležité. Tento týden vám bude nejlépe doma s rodinou. Najděte si čas na lidi, na kterých vám opravdu záleží. Popřemýšlejte, jak zútulnit svůj domov, abyste se v něm cítili dobře. Pořádně si ukliďte a budete se cítit lépe.

Býk

Neseďte doma a nečekejte, až se vám někdo ozve. Sami něco naplánujte. Cítíte se dobře mezi spřízněnými dušemi a v hezkém prostředí. Od soboty budete toužit po úzkém spojení s někým blízkým. Budete mít dobré nápady i motivaci podniknout něco nového. Projekty, které mohly stagnovat, naberou nový směr.

Blíženci

Ve středu by se měla zlepšit vaše napjatá finanční situace. Čeká vás období uznání a respektu. Ale neusněte na vavřínech. Sobota přinese oživení vašich vztahů. Pokud jste svobodní, nebojte se riskovat. Nehledejte lásku na obvyklých místech. O víkendu se uvolníte, pustíte staré emoce a strachy, které vás v poslední době sužovaly. Je načase začít si plnit své sny.

Rak

Nastal čas vyrazit mezi lidi. Dejte o sobě vědět i ve svém profesním životě. Buďte aktivní na sociálních sítích a dejte všem vědět, že máte dobré nápady. O víkendu se věnujte i péči o své zdraví a tělo. Najděte si pohybovou aktivitu, která vás baví. Pokud jste ve vztahu, zapojte i svého partnera. O víkendu budete mít i příležitost dát všechny své vztahy do pořádku.

Lev

Na povrch mohou začít vyplouvat pocity, které jste potlačovali. Budete hodně citliví a emocionální. Nechte své pocity plynout a klidně se vyplačte. Přemýšlejte a zbavte se věcí, které vás omezují. Pomůže vám to posunout se vpřed. O víkendu se věnujte sami sobě. Čeká vás romantika, která obnoví jiskru ve vašem vztahu. Bude pro vás snazší přijímat lásku i rady od ostatních. V neděli se opět pracovně nalaďte a zapracujte na svém úspěchu.

Panna

Ujasněte si, kdo patří do okruhu vašich nejbližších a věnujte jim svou pozornost. Restartujte svůj společenský život. Aktualizujte své sociální profily. O víkendu vám udělá dobře odpočinek a sledování filmů. Pokud jste singl, využijte všechny možnosti nových setkání. Rádi sníte o tom, kam byste se chtěli vypravit na výlet. Klidně si začněte nějaký plánovat.

Váhy

Přemýšlíte o zajímavých projektech, které mají velkou šanci na úspěch. Nebojte se dát jim konkrétnější podobu. Přemýšlejte o tom, jak pracovat chytřeji. Nemusíte dřít. Pomoci vám může někdo, s kým jste už spolupracovali. O víkendu se mohou objevit příležitosti na romantická setkání. Pokud jste ve vztahu, naplánujte si společně společenské či kulturní akce.

Štír

Nejraději byste někam vyrazili. Přemýšlejte a plánujte si dovolenou. Určitě objevíte nějaké krásné místo. Zatím na ni můžete začít šetřit. O víkendu vás čeká romantické období. Vyladí se všechny vaše vztahy, hlavně ten partnerský. Možná jste jen potřebovali čas na přemýšlení. Svobodní Štíři mohou potkat někoho nového. Tak buďte otevření a aktivní.

Střelec

Čeká vás dobrodružné období plné svodů. Dávejte si pozor, koho svádíte, ať někomu neublížíte. Můžete mít chuť si jen tak užívat. O víkendu se budete cítit dobře a utužíte své vztahy. Zaměřte se na své touhy. Váš partner se rád nechá inspirovat. O víkendu se také zaměřte na svou kondici a své zdraví. Začněte se hýbat a kvalitně stravovat.

Kozoroh

V tomto týdnu se posunou vaše vztahy. Pokud je váš partner ten pravý, jste připraveni váš vztah posunout. Pokud to není to pravé ořechové, řekněte mu upřímně, jak se věci mají. Věnujte se i přátelským a pracovním vztahům. Je čas vyložit karty na stůl. O víkendu si uvědomíte, že život se někdy musí zamotat, věci vyřešit a vztahy vyčistit, abyste mohli dál expandovat. Pokud se léčíte ze zlomeného srdce, Venuše vám poskytne léčivé vibrace.

Vodnář

Zaměřte se na své zdraví a věnujte se wellness aktivitám. Sestavte si zdravý jídelníček a dodržujte ho. Zkuste do svého snažení zapojit přítele a navzájem se můžete motivovat. O víkendu si užijete chvíle se svým partnerem. Nebudete nic řešit, jen tak necháte vše plynout. Pokud jste singl, zapojte se do různých společenských akcí. Uvidíte, na koho narazíte. Opět získáte nadhled a dokážete vyjádřit své pocity, aniž byste rozdmýchali nějaké konflikty.

Ryby

Pokud připravujete nový projekt, rádi se pochlubíte. Jen si dejte pozor, komu se chlubíte. Aby vás někdo nenapodobil. Nezadané Ryby mohou potkat toho pravého. Bude to chtít i trochu odvahy udělat první krok. Nebojte se lovit v nových vodách. V práci se zaměřte na spolupráci. Posune vás dál. Nebojte se upřímně vyjádřit své pocity. Dobrá komunikace je základem úspěchu.

Připravila: Věra Hájková

Zdroj informací: yogajournal.com, astrostyle.com, astrotalk.com,
Zdroj fotografií: Pixabay
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků