Volný čas

Horoskop na týden od 25. září do 1. října 2023

Chcete vědět, co vám předpovídají hvězdy a na co se zaměřit v tomto týdnu? Tento týden si všichni stůjte za svým přesvědčením. Vyhněte se dogmatickému přístupu. Pokud někdo odmítne vaši nabídku, neberte si to osobně. Ke konci týdne budou zesilovat všechny vášně a vy budete mít možnost nastavit jinak váš vztah.

Beran (21.3. – 19.4.)

Tento týden se na vás bude upírat pozornost. Zhodnoťte, co chcete světu ukázat. Máte spoustu motivace i energie, jen potřebujete jasnou vizi. Pousťe uzdu své fantazii. Dejte si pozor na svou vznětlivost. Zejména ke konci týdne. Pozor si dejte i na zbytečné utrácení.

Býk (20.4. – 20.5.)

Konečně se osvoboďte od toxických myšlenek i lidí, kteří vás brzdí. Najděte si čas na odpočinek a přemýšlení. Pak poznáte, co máte udělat. Stůjte si na svém, pokud někdo nerespektuje vaše potřeby. Dejte si ale pozor, abyste se nakonec agresorem nestali vy.

Blíženci (21.5. – 20.6.)

Možná tápete a nejste si jisti, kdo jsou vaši opravdoví přátelé. Ke konci týdne se vše vyjasní. Najdou se lidé, kteří začnou zastávat významnou roli ve vašem životě. Třeba i v tom milostném. Hlavně se nevyhýbejte problémům a neschovávejte hlavu do písku. Je nutné postavit se jim čelem a hned je řešit.

Rak (21.6. – 22.7.)

Můžete dosáhnout profesního úspěchu. Mohou vás oslovit zajímaví lidé se zajímavými nabídkami. Důkladně si vše promyslete. Ke konci týdne by mohlo dojít ke konfliktu. Buďte ve střehu. Nebojte se stanovit si jasné hranice. Zkuste se dívat na lidi střízlivýma očima. Nebojte stát si za svým.

Lev (23.7. – 22.8.)

Hvězdy přejí vašim plánům. Přestaňte tolik přemýšlet a vydejte se vstříc svým plánům. Nezapomínejte přitom na své povinnosti. Ať nezničíte to, na čem jste pracovali. Splnit své povinnosti vás bude stát mnohem méně energie, než napravovat to, co jste zanedbali.

Panna (23.8. – 22.9.)

Jste plni emocí a erotické energie. Uvědomte si, co vám ve vašem milostném životě chybí a nebojte se s tím něco udělat. Klidně si své touhy napište na papír. Na konci týdne si dejte pozor, abyste neprozradili nějaká tajemství. Na povrch mohou vyplout nějaké skrývané emoce. Pokud máte chuť se s někým konfrontovat. Napište si nejdříve email, který nepošlete. Pak si ho později přečtěte s chladnou hlavou.

Váhy (23.9. – 22.10.)

Pokud váháte, co od svého vztahu opravdu očekáváte, můžete přestat přemýšlet a rozhodnout se více instinktivně. Uvolněte své svůdnější já. Tento týden máte dostatek asertivity, tak ji využijte nejen ve vztazích partnerských, ale i pracovních. Ke konci týdne můžete mít trochu problémy s udržováním rovnováhy a klidu.

Štír (23.10. – 21.11.)

Tento týden budete připraveni provést změnu ve svém životě. Zaměřte se na své zdraví a dobře plánujte. Nepolevujte, i když zprvu neuvidíte žádný posun. Ke konci týdne se můžete dostat do nějakého konfliktu. Netrvejte na „variantě všechno nebo nic“. Nebude pro vás výhodná. I krok zpět může pomoci nastavit nová pravidla.

Střelec (22.11. – 21.12.)

Tento týden záříte a je na vás upřena pozornost. Splňte si své plány, budete mít více energie dotahovat věci do konce. Na vrcholu je i vaše romantická energie. Užijte si je. Budete chtít více pozornosti i prostoru. Dejte si pozor na lítost a výčitky svědomí. Dopřejte si prostor na rozhodnutí.

Kozoroh (22.12. – 19.1.)

Udělejte si čas na své nejbližší. Jste ambiciózní znamení a je načase nastavit rovnováhu mezi pracovním a soukromím životem. Čas strávený s vašimi nejbližšími vás uklidní. Dařit se vám bude i ve vztazích. Zůstaňte tady a teď a o ničem moc nepřemýšlejte.

Vodnář (20.1. – 18.2.)

Potkáte zajímavé lidi a někteří z nich se můžou stát vašimi dobrými přáteli. Některé vaše vztahy mohly procházet různými zvraty. Dejte si pozor na náladovost. Mohou vás pobuřovat maličkosti. Pokud se cítíte v nouzi, požádejte o pomoc někoho nestranného.

Ryby (19.2. – 20.3.)

Mohlo by se vám začít dařit v oblasti financí. Cítíte mnoho impulzů, což bývá vaše výhoda. Tento týden by jich mohlo být příliš. Zůstaňte klidní a nereagujte na všechny podněty. Budete chtít někomu pomoci, ale pozor, abyste neublížili i sobě. Není sobecké mít svůj osobní prostor.

Připravila: Věra Hájková

Zdroj informací: astrotalk.com, astrostyle.com
Zdroj fotografií: Pixabay
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků