Volný čas

Horoskop na týden od 27. do 3. prosince 2023: úplněk přeje vztahům

Sbírání kytiček

Toto pondělí 27. listopadu 2023 probíhá úplněk v Blížencích. Energie Blíženců je platonická a láska může přijít odkudkoli. Blíženci jsou komunikativní znamení. Pozorujte, co se kolem vás děje. A aktivně se zapojte.

Zároveň nás ovlivňují planety Merkur a Neptun. Váháte, zda se řídit pocity nebo si raději vše promyslet. Vidíte každou stranu rovnice. Nechte si poradit.

V pátek se zaměřte na své cíle. Neberte si toho moc najednou, ale snažte se dokončit vše, co má být v roce 2023 dokončené. Nebojte se požádat ostatní o pomoc. Věnujte také dostatek času svým blízkým. Pozor na neděli 3. prosince. Budete mít tendenci přisuzovat lidem vlastnosti, které ve skutečnosti nemají.

Beran

Budete plni energie a budete chtít prorazit. Zřejmě potkáte někoho, kdo je na tom stejně. Lepší než s ním soupeřit, je se s ním spojit. Prozkoumejte, zda svou energii směřujete správným směrem. Jste zodpovědní a nebojíte se pustit do složitých projektů. Naplánujte si dostatek času na jejich splnění. Potřebujete i čas na rodinu. V neděli 3. prosince udělejte vše, abyste se vyhnuli boji o moc.

Býk

Věnujte svou pozornost praktickým věcem. Dejte si do pořádku finanční záležitosti. Bude se vám dařit v práci. Buďte společenští, někteří známí vám mohou i v budoucnu hodně pomoci. V pátek budete mít chuť cestovat a zažít dobrodružství. Na konci týdne bude potřeba vystoupit z komfortní zóny a věnovat se seberozvoji.

Blíženci

Budete plni energie. Využijte jí a věřte si. Neřiťte se hodnocením druhých lidí a nepodléhejte vlivu sociálních sítí. Pátek začne přát vašim vztahům. Svobodní Blíženci by mohli najít zajímavý protějšek. Pokud jste zadní, povídejte si se svým partnerem a pozor na žárlivost.

Rak

Nic netrvá věčně a pokud je tu něco, co vám neslouží. Nebo někdo, kdo vám už nesvědčí, je čas posunout se dál. Ne s každým se dá vyjít. Ne vždy se vyplatí být milý. Možná je to těžké, ale otevřou se vám nové příležitosti. V pátek nastane čas obnovení svých vztahů. Pokud se vyhýbáte nějakému konfliktu, je lepší si vše vyříkat.

Lev

Nenechte se ovlivňovat ostatními. Jednejte podle sebe. Vyplatí se vám spolupráce s ostatními, ale hlídejte si své cíle. V pátek si také najděte čas sami na sebe. Najděte si čas na pohyb a zdravě se stravujte. V neděli si dejte pozor, co vyprávíte ostatním nebo sdílíte na sociálních sítích.

Panna

Jste blízko cíle dokončení něčeho, o co již delší dobu usilujete. Dokončete vše, co je potřeba. Nezůstane to bez povšimnutí a budete oceněni. Nezapomínejte na rodinu a najděte si na ní čas. O víkendu vás čeká trochu vzrušení. Můžete se dostat i do nějakého konfliktu.

Váhy

Láká vás cestování a dobrodružství. I víkendový nebo jednodenní výlet vám zvedne náladu. Setkejte se s přáteli na skleničku nebo pokláboste se sousedy. Od pátku se věnujte své rodině. Upečte něco dobrého a pozvěte je na návštěvu. Dávejte si pozor, abyste nebyli příliš upřímní. Kontrolujte svou náladu a hlídejte si svůj osobní prostor.

Štír

Budete zářit a přitahovat okolí. Single Štíři mohou během dvou týdnů potkat někoho, kdo za to stojí. Zadaní Štíři mohou zažehnout novou jiskru, ale nesmí tlačit na pilu. Začněte se více hýbat a chodit ven a jiskra znovu přeskočí. Od pátku vplujete do společnosti, která vám bude dělat dobře.

Střelec

Sinlg Střelci budou mít příležitost potkat nového partnera. Jen se neukvapujte a prozkoumávejte, zda je opravdu takový, jaký se vám zdá. Pokud jste v komplikovaném svazku, najdete řešení. Zadaní Střelci ve fungujícím svazku by měli se svým partnerem podnikat zajímavé akce.

Kozoroh

Udělejte si čas a odpočiňte si. Začněte se lépe stravovat. Zařaďte pravidelný pohyb a pečujte o sebe. Od pátku si budete chtít také trošku užívat. Vychutnejte si výběr hezkého outfitu a vyrazte mezi lidi. V neděli si dejte pozor, abyste si nešli příliš moc za svým.

Vodnář

Čeká vás romantika. Ať už získáte nový vztah nebo oživíte ten stávající. Případně můžete najít sílu ukončit vztah, který nikam nevede. V pátek mohou vaše emoce zastínit váš rozum. Zhluboka dýchejte, meditujte a více přemýšlejte. Na konci týdne si odpočiňte. Budete to potřebovat.

Ryby

Možná se doma necítíte úplně dobře. Vyzkoušejte malé úpravy. Třeba postačí jen pořádný úklid. Věnujte se svým známým a své rodině. Můžete je pozvat do svého upraveného nebo naklizeného bytu.  Klidně je požádejte, ať přinesou něco dobrého nebo něco k pití. Nemusíte všechno zařizovat sami.

Připravila: Věra Hájková

Zdroj informací: astrotalk.com, astrostyle.com, astrology.com
Zdroj fotografií: Pixabay
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků