Volný čas

Horoskop na týden od 28. srpna do 3. září 2023

Sbírání kytiček

V tomto týdnu nás v noci ze 30. na 31. srpna čeká modrý superúplněk. Jeho vliv můžete pociťovat už tři dny před ním. Tento úplněk proběhne ve znamení Ryb. Buďte pozorní, může vám pomoci porozumět vašim podvědomým myšlenkám. Dělejte si poznámky. Třeba je využijete.

Beran (21.3. – 19.4.)

Stále máte dost energie a jste připraveni čelit novým výzvám. Vaše sebevědomí dosáhne vysoké úrovně. Mějte na paměti svou impulzivní povahu. Přestaňte myslet jen na úspěch a nechte odpočinout svůj analytický mozek. Dopřejte si i relaxaci, jinak vám hrozí vyhoření. Pokuste se zjistit, kde se ve vašem vztahu vytratila rovnováha. Dáváte a nedostáváte zpět. Nebo se bojíte projevit své opravdové touhy? Nebojte se. Vymaňte se ze zajetých kolejí. Zaměřte svou pozornost i na své finance. Popřemýšlejte, kde se můžete uskromnit.

Býk (20.4. – 20.5.)

Máte občas pocit, že děláte jeden krok vpřed a dva vzad. Je čas zamyslet se nad tím, co má smysl a tomu se věnovat. Ubezpečte se, že váš projekt dobře prezentujete. Tento týden vám prospěje týmová práce. Nezapomeňte vyjádřit uznání těm, kteří vám pomohli. Pomalu končí období, kdy jste měli pocit, že nerozumíte svým blízkým. Uklidněte se, začněte vyzařovat novou energii a věnujte se svým blízkým. V oblasti financí buďte opatrní.

Blíženci (21.5. – 20.6.)

Vaše intuice sílí a vysílá stále jasnější signály. Přemýšlíte, zda je to sen. Na své přátele a rodinu můžete působit trochu excentricky. Nebojte se a využijte všech svých dosavadních nápadů. Vymaníte se ze starých vzorců. Tato fáze vás připravuje na vzlet vzhůru. Možná jste v kariéře narazili na zavřené dveře. Někdy musíte jedny dveře zavřít, abyste mohli otevřít jiné. Možná jste si neporozuměli se svými blízkými. Zamyslete se nad tím, co od vztahu očekáváte a touto představou se nechte vést. Tento týden se vyhněte impulzivním nákupům.

Rak (21.6. – 22.7.)

Můžete se cítit vyčerpaní. Přehodnoťte své tempo a zvolněte. Zvolnění proběhne hladce a pocítíte úlevu. Podívejte se, jakou stopu nechává vaše jméno ve vyhledávači. Aktualizujte své profesní profily. Udělejte v digitálním světě ten nejlepší dojem. Omezte skupinové aktivity a více se zaměřte na ty své individuální. Pokud jste nezadaní, analogový přístup k randění se vyplatí. Možná v sobě držíte to, co cítíte, abyste někomu neublížili. Tímto potlačováním začínáte trpět. V tomto týdnu začnete být více upřímní. Neházejte vinu na ostatní, jen vyjádřete, co vy cítíte. Dejte lidem vědět, které jejich činy vás zraňují. Buďte opatrní, abyste nespálili most, který chcete používat. Možná jste se hádali s partnerem. Nebo jste se dozvěděli něco nehezkého o objektu vašeho zájmu. Pusťte to z hlavy. Buďte otevření a neřešte drobné nedostatky na ostatních.

Lev (23.7. – 22.8.)

Podrobte inventuře své ambiciózní cíle a přemýšlejte, zda máte na vše dost energie. Přemýšlejte o oddechovém čase, při kterém přehodnotíte své profesionální cíle. Zabraňte tomu, abyste zůstávali v práci přesčas. V osobním životě si ujasněte priority. Váš milostný život byl možná trochu chladnější. Modrý úplněk vám pomůže zažehnout milostnou jiskru. Musíte být otevření a upřímní. Nenechte se vtáhnout do řečí ostatních. Udělejte si čas na zpracování toho, co cítíte. Pokud jste zadaní, je čas rozdmýchat uhlíky vášně. Začnete se cítit oceněni, ale pozor, ať vám to nestoupne do hlavy.

Panna (23.8. – 22.9.)

Než budete souhlasit s novými projekty, zhodnoťte, na čem už pracujete. Pokud máte pocit, že už se věci vymykají kontrole, raději ustupte. Během následujících týdnů raději zpomalte. Není nic špatného na objevování nových věcí, zároveň neopouštějte to, co se již osvědčilo. Buďte realističtí v představách, co vše zvládnete. Přidávejte si věci pomalu. Pokud jste singl, nebojte se přiznat svou zranitelnost. Přitáhne to k vám někoho citlivého. Zadaní by měli jít více do hloubky. Přidejte trochu romantiky a nebojte se plánovat. Nebojte se mluvit o dalších krocích. Možná budete muset trochu přebrat iniciativu. Nespěchejte s doháněním ztraceného času.

Váhy (23.9. – 22.10.)

Dejte si pozor, aby vás někdo nezneužíval. Potřebujete se věnovat odpočinku a péči o své tělo. Čím více dáte své potřeby do popředí, tím lépe se vyhnete stresu. Ukažte ostatním své zdravé sebevědomí. Do popředí se dostává svádění a vášeň. Zároveň příliš přemýšlíte o otázkách smyslu života. Neblokujte své vnitřní fantazie. Budete se cítit svobodnější. Budete potřebovat rovnováhu chtíče a důvěry. Možná jste se teď cítili romanticky odmítnuti. Nebo jste prostě necítili moc lásku. To se teď změní. Začněte flirtovat, ale netlačte na vývoj vztahů. Věřte své intuici.

Štír (23.10. – 21.11.)

Možná přestanete vidět jasně věci, které jste měli doteď pod kontrolou. Budete cítit potřebu kontaktu a zpětné vazby. Networking může posunout vaše ambice dopředu. Zapracujte na sociálních sítích. Jste-li ve vztahu, můžete pociťovat touhu po větší stabilitě. Možná začnete toužit po založení rodiny. Pokud jste single a váš zájem není opětován, nesnižujte své standardy a klidně se zaměřte na někoho jiného, kdo vás ocení.

Střelec (22.11. – 21.12.)

Dejte si pozor na stres a zaměřte se více na své zdraví. Workoholismus není odznak za zásluhy. Omezte nezdravé jídlo a sáhněte více po čerstvých potravinách. Věnujte se i svému domovu a vyhoďte vše, co opravdu nepoužíváte. Ukliďte a zútulněte svůj domov. I ve vztazích jste možná neměli nejlepší období. Věnujte pozornost věcem, které vás vrátí do souladu. Věnujte se partnerovi a dopřejte si i čas jen pro sebe.

Kozoroh (22.12. – 19.1.)

Čeká vás úspěšné období. Pracujte na svém zdokonalování a nebojte se poradit s odborníky. Pomůže vám vaše vytrvalost. Můžete se střetnout se silnými protivníky. Dopřejte si i čas o samotě a zdokonalujte se dalším studiem. Komunikujte a dejte ostatním vědět, co hledáte a potřebujete. Oblast lásky mohla být tajemná a matoucí. Možná jste dostávali nebo vysílali matoucí signály. Ať už to bylo jakékoli drama, nyní se vše v dobré obrátí. Potřebujete nastartovat? Hýbejte se.

Vodnář (20.1. – 18.2.)

Máte za sebou náročnější rodinné období a teď se vám konečně uleví. Můžete zažít určité posuny. Teď budete mít sílu popadnout dech a vše zhodnotit. Čeká vás ekonomický růst a stabilizace financí. Získávejte nové dovednosti. Bude se vám dařit. Jen si dávejte pozor, abyste neutráceli zbytečně. V lásce jste možná doteď měli pocit, že váš vztah není tak pevný. Už žádné hádání nebo manipulace, abyste dosáhli svého. Vše bude fungovat. Pokud jste singl, buďte proaktivní a bude se vám dařit.

Ryby (19.2. – 20.3.)

Komunikace s lidmi ve vašem okolí vám připadá trochu zmatená. Je čas omezit kvantitu sociálních interakcí a zaměřit se na jejich kvalitu. Touha dělat a mít vše není naplnitelná. Dělejte to, co rozdmýchá vaši vášeň. Zařaďte do svého života více pohybu i zdravého jídla. Můžete do zdravějšího životního stylu zapojit i svého partnera.

Připravila: Věra Hájková

Zdroj informací: astrotalk.com/horoscope/weekly-horoscope, astrostyle.com/horoscopes/weekly/
Zdroj fotografií: Pixabay
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků