Volný čas

Horoskop na týden od 30. října do 5. listopadu 2023

Sbírání kytiček

Tomuto týdnu vládne romantická Venuše a Uran. Můžeme se cítit omezováni, ale není dobré příliš opouštět konvence. Můžete se zakoukat do někoho, kdo úplně není váš typ. Pokud jste singl, proč toho nevyužít. Jste-li zadaní, dobře si to rozmyslete.

V pátek bude mít většina lidí tendenci přehánět. Pokud vás zaujme něčí skvělá nabídka, raději si ji ověřte. Stejně tak bude těžké poznat, zda o vás někdo má opravdu zájem nebo jen tak flirtuje. V pátek budeme všichni citlivě naladění, tak buďte diplomaté.

V sobotu nás přestane ovlivňovat Saturn v léčivých rybách. Možná máte za sebou období nelehkého duševního růstu a těžkých lekcí. Naučili jste se něco o důvěře, zranitelnosti a odpuštění.

Beran (21.3. – 19.4.)

Tento týden budete mít dost práce, ale nezapomínejte na osobní kontakty. V pátek budete pod vlivem svých emocí. Dejte si pozor na skvěle vypadající nabídky. Buďte trpělivý a vše si pořádně rozmyslete. Víkend přeje vztahům. Ať už romantickým či přátelským. Možná jste prožívali těžké emoce a trochu jste nevěděli, jak dál. V sobotu se vše začne vyjasňovat. Poslouchejte svou intuici a stanovte ostatním pevné hranice.

Býk (20.4. – 20.5.)

Tento týden budete hýřit magickým kouzlem. Některé Býky může čekat pikantní překvapení. Dopřejte si trochu rozmazlování a věnujte se sami sobě. V pátek si dejte pozor na komunikaci. Budete mít tendenci prozrazovat příliš. Ujistěte se, že je to správná osoba i čas. Zkuste raději příliš nemluvit a důležité rozhovory odložte. Nepodléhejte příliš fantazii. U lidí si všímejte jejich opravdového potenciálu, ne jejich slibů.

Blíženci (21.5. – 20.6.)

Nemáte rádi omezení, ale tento týden budete potřebovat hranice. Jste připraveni vrhnout se do dobrodružství. Poslouchejte i svůj vnitřní hlas, který vás nabádá k opatrnosti. Někdo ve vašem okolí s vámi nemá upřímné úmysly, zkuste přijít na to, kdo to je. V pátek vyrazte ven. Budete mít tvůrčí náladu a dokážete ostatní okouzlit. V sobotu začne období, kdy se vám začne dařit v práci. Mějte jasné a dosažitelné plány.

Rak (21.6. – 22.7.)

Spojte se s lidmi, na kterých vám záleží. Čeká vás romantické období, užijte si koketování. V pátek budete centrem pozornosti. Využijte toho. Jen si dejte pozor, hrozí vám soutěžení nebo milostné vzplanutí s kolegou. Střežte si své hranice i své znalosti. V pátek vyrazte ven. Stačí prozkoumat své okolí. Od soboty začíná období, kdy si můžete rozšiřovat své obzory. Cestujte, vzdělávejte se.

Lev (23.7. – 22.8.)

Buďte otevřeni všem náhodám. Začne se vám dařit. Možná vám nakonec pomůže člověk, o kterém jste pochybovali. Poslouchejte ostatní, aniž byste je přerušovali nebo se hádali. Tento pátek si dejte pozor, abyste nepřestřelili. Budete plni sebevědomí a budete mít nereálné cíle. Pozor si dávejte i na své finance. Vyhněte se neuváženým výdajům. Vše pečlivě zvažte. V poslední době vás příliš ovládaly emoce. To se začne v sobotu zlepšovat. Učíte se, co potřebujete od svých vztahů. Pokud jste singl a pořád na někoho myslíte, propusťte ho, ať jste volní pro někoho jiného.

Panna (23.8. – 22.9.)

Ovládne vás romantická a uvolněná nálada. Porušte své zaběhané zvyky a vyrazte třeba cvičit. V pátek si stůjte za svým názorem. I když si umíte držet správný odstup, připravte se na živé debaty. Nenechte se vytočit. Nevytvářejte domněnky. Sobota začne přát vašim vztahům. Možná jste si nerozuměli s lidmi, které máte rádi. To se na konci týdne změní.

Váhy (23.9. – 22.10.)

Tento týden se cítíte povzneseně až magicky. Můžete vnímat spojení se svými blízkými i s okolním světem. Pokud jste potkali někoho nového, může to být to pravé. Důvěřujte své intuici. V pátek budete zářit a okouzlovat své okolí. Dejte si pozor, abyste se nenechali svést někým, kdo nestojí za to. Pevný vztah potřebuje čas, než se vyvine. V sobotu se začněte věnovat svému zdraví. Přestaňte přemýšlet, co vás vyčerpalo a začněte se hýbat.

Štír (23.10. – 21.11.)

Uvolněte své vztahy. Pro svobodné Štíry mohou být hranice mezi láskou a přátelstvím velmi tenké. Dejte si pozor. V pátek by mohla být vaše očekávání nebo očekávání partnera nerealistická. Nesoutěžte spolu a popovídejte si. Budete romanticky naladěni. Jste-li singl, užijte si koketování. Možná trochu stagnoval vás profesní život, ale to se v sobotu změní. Spárovaní Štíři by se měli věnovat společným věcem s partnerem.

Střelec (22.11. – 21.12.)

Tento týden se vám bude dařit v práci. Lépe se vám bude dohánět práce, kterou potřebujete dokončit. V pátek budete potřebovat trochu usměrnit. Nebojte se říkat ne. Ale pozor na přehnané reakce. V sobotu pocítíte stabilitu a tolik potřebný klid. Pokud se potřebujete udobřit s někým z rodiny, popovídejte si o tom. Někdy stačí jasně nastavit hranice.

Kozoroh (22.12. – 19.1.)

Cítíte touhu zažít romantické dobrodružství. Jste-li v páru, nechte stranou všechny spory. Udělejte něco neobvyklého. Singl Kozorozi, když odhodíte přílišnou ostražitost, jste velmi přitažliví. V pátek můžete narazit na závist mezi svými přáteli. Nastavte si své hranice a vyhněte se energetickým upírům. Je to vhodný čas na příjemný výlet, který vás rozptýlí. V sobotu se uvolní napětí ve vašich vztazích a budete si se svými blízkými lépe rozumět.

Vodnář (20.1. – 18.2.)

Cítíte magii a lásku ve vzduchu. Jste-li v páru, užijte si hezký týden. Jste-li singl, vyrazte ven s přáteli. V pátek vás čekají pracovní příležitosti, které budou vyžadovat hodně času. Může dojít i k nějakým třenicím. Sundejte růžové brýle a dívejte se na svět jasnýma očima. Peníze jsou cesta k vaší soběstačnosti. Nezapomínejte trochu šetřit. Sobota vám může přinést nové možnosti v kariéře.

Ryby (19.2. – 20.3.)

Vaše znamení tento týden ovlivňuje Venuše, která charakterizuje hledání a navazování spojení a Uran, kterého touha po spojení nechává chladným. Uvidíte, jak se cítíte s různými lidmi. Někoho jste už třeba přerostli a s někým je vám dobře. V pátek budete čelit smíšeným zprávám a budete se cítit zmatení. Můžete k někomu cítit přitažlivost, ale nejste si jistí, zda ji cítí i ten druhý. V sobotu se vám začne dařit v profesním životě.

Připravila: Věra Hájková

Zdroj informací: astrotalk.com, astrostyle.com
Zdroj fotografií: Pixabay
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků