Volný čas

Horoskop na týden od 4. do 10. prosince 2023: přichází období romantiky

Sbírání kytiček

V pondělí 4. prosince vstoupí Venuše do Štíra a bude tam do 29. prosince. Přináší období romantiky. Nechte si svá romantická tajemství pro sebe. Pokud byste byli příliš tajemní nebo těžko dosažitelní, může se to obrátit proti vám.

V úterý buďte obzvláště pozorní a pečliví. Vše po sobě pořádně kontrolujte. Dejte si pozor, zda nevyvíjíte přílišný tlak i na ostatní. Ve středu můžete začít naplňovat své vize. Pokud potřebujete někomu odpustit, udělejte to. A pokud jste někomu ublížili, požádejte ho o odpuštění.

V sobotu nebude nikdo s ničím spokojen. Ve vzduchu budou viset konflikty. Můžete zbytečně zkazit něco, na čem jste pracovali. Pokuste se zůstat v klidu. Hlavně páry by se měly vyhnout konfliktům, mohlo by to dopadnout špatně.

Beran

V pondělí vstoupí Venuše do Štíra a do vašeho domu intimity. Užívejte si romantiku a vnímejte, co si pro vás planeta lásky přichystala. Čeká vás smyslný čas. Pokud máte pocit, že jinak v životě tápete, počkejte do středy. Znovu se se vše vyjasní a vy budete moci znovu věřit své intuici.

Býk

Od pondělí vás čeká obnovení všech vašich vztahů. Ty, které už nefungují bude potřeba ukončit nebo přenastavit. Všechny vztahy vyžadují kompromisy. Vyjasní se vaše místo v různých sociálních skupinách. V sobotu se zamyslete nad rovnováhou dávání a braní ve vašich vztazích.

Blíženci

Zaměřte se v tomto týdnu na sebe. Věnujte si více času a odpočiňte si. Vše ostatní pak půjde také lépe. Potřebujete více energie, abyste vše zvládli a užili si to. Upravte jídelníček a choďte dřív spát. Možná trochu stagnoval váš profesní život, ale to se zlepší ve středu. Ujasněte si, co vlastně chcete.

Rak

V pondělí pocítíte větší hravost ve všem, co děláte a budete pro ostatní velmi inspirující. Dejte si pozor, abyste nezažehli oheň, který nechcete. Nebudou vám vyhovovat ani příliš povrchní věci. Pokud jste v páru, nebojte se více otevřít a posunout svůj vztah. Zapřemýšlejte o svých plánech do nového roku. Budete mít více jasno.

Lev

Tento týden se zaměříte na své blízké a na svůj domov. Diplomatická Venuše může zmírnit napjaté vztahy. Zvelebte si svůj domov, ale dobře si promyslete, jak to chcete udělat. Najděte si dostatek času na své blízké, zejména na důležité ženy ve svém životě. Ve středu dostane více prostoru romantika. V sobotu myslete na to, že nemůžete vyhovět všem.

Panna

V pondělí vstupuje Venuše do Štíra a vašeho domu komunikace. Zaměřte se na oblasti, ve kterých jste doteď stagnovali. Dejte si pozor na přílišnou sebekritiku. Ve vztazích si nehrajte s ohněm. Mluvte s partnerem o věcech, které byste chtěli změnit. V polovině týdne se lépe dokážete na svého partnera naladit. Nezadaní mohou potkat někoho nového. V sobotu si dejte pozor, abyste ve vzteku neřekli něco, co vás bude mrzet.

Váhy

Tento týden zpomalte a vychutnávejte si věci kolem vás. Získáte pocit hojnosti. Uvařte si dobré jídlo, pečujte o sebe. Svobodné Váhy se mohou zamilovat. Zadané prohloubí své pouto s partnerem. V polovině týdne si konečně najděte čas na cvičení a upravte jídelníček. V sobotu si trochu hlídejte finance a neutrácejte za zbytečnosti.

Štír

Pro vás přichází období romantiky. Budete zářit a přitahovat ostatní. Ujistěte se, že víte, co chcete. Můžete lehce koketovat, i když jste zadaní. Nezadaní mohou potkat někoho nového a páry prohloubit svůj vztah. Zejména ve středu se nechte strhnout k zábavě a zbytečně nemluvte. V sobotu si dejte pozor. Bude potřeba vyřešit nějaký problém. Buďte trpěliví a upřímní.

Střelec

Toužíte před vším utéct do svého vnitřního světa fantazie. Vydržte. Poslouchejte svou intuici. Mějte papír a tužku po ruce. Budete mít dobré nápady. Pokud jste lpěli na něčem nebo na někom, kdo už vám neprospívá, je čas to opustit. Ve středu se vyjasní vaše vztahy s přáteli a příbuznými. Vyřešte všechny drobné spory a pusťte se do úklidu svého domova. V sobotu se zaměřte na své zdraví a odpočiňte si.

Kozoroh

Přestaňte tolik pracovat a začněte si taky užívat. Spojte se znovu se svými přáteli. Svobodní Kozorozi, buďte autentičtí a přitáhnete si vhodný protějšek. Zadaní Kozorozi, vychutnejte si přátelskou stránku svého vztahu. Oslovte společné přátele, někam si vyrazte. Ve středu se vaše vztahy pročistí. Sobota může přinést nepříjemné napětí s partnerem, dejte si pozor, ať zbytečně nevybuchnete.

Vodnář

Tento týden se vám začne dařit v práci. Budete mít dobré nápady. Klíčoví kolegové si vás všimnou. Ujasněte si, čeho chcete dosáhnout. Věnujte se svým financím a hlídejte si svůj rozpočet. V sobotu budete hledat rovnováhu mezi pracovním a soukromým životem. Nemusíte v práci dělat všechno vy sami. A už vůbec ne za někoho.

Ryby

Tento týden vás budou více ovládat emoce. Svobodné Ryby budou mít zajímavé příležitosti k seznámení. Buďte upřímní a autentičtí. To platí i pro páry. Promluvte si o věcech, které nejsou zcela vyjasněné. Prohloubí to váš vztah. Budete toužit po cestování. Klidně vyrazte na výlet. Ve středu si uvědomíte své cíle a vše vám přijde jasnější.

Připravila: Věra Hájková

Zdroj informací: astrotalk.com, astrostyle.com, astrology.com
Zdroj fotografií: Pixabay
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků