Volný čas

Horoskop na týden od 4. do 10. září 2023

Chcete vědět, co vám předpovídají hvězdy a na co se zaměřit v tomto týdnu?

Beran (21.3. – 19.4.)

Začněte věnovat větší pozornost svým financím. Najděte položky ve svém rozpočtu, u kterých můžete ušetřit. Nesnažte se vše zvládnout sami a nebojte se požádat o pomoc. Pokud to jde, delegujte některé věci na ostatní. Nezapomeňte být laskaví ke svému okolí. Nečekejte žádné protihodnoty. Když pomáháte nezištně, ukazujete ostatním i vesmíru, co ve vás je.

Býk (20.4. – 20.5.)

Popřemýšlejte, jestli zvládáte vše, čemu se věnujete. Možná jste rozjeli více projektů, než jste schopni zvládnout. Nebo jste se aspoň snažili se do některých „nacpat“. Přehodnoťte své aktivity, zredukujte je a odpočívejte. Najděte si čas i na věci, které vás baví a neměli jste na ně čas. V polovině týdne pocítíte stabilizační energii, po které toužíte. Přestaňte o sobě zbytečně pochybovat. Pokud jste singl, věnujte více času svému vzhledu. Nikdy nevíte, koho můžete potkat. Jste-li v páru, užijte si společnou akci.

Blíženci (21.5. – 20.6.)

Začíná na vás doléhat únava. V létě jste si užívali a teď se potřebujete zastavit a věnovat se věcem, které jste začali. Potřebujete si odpočinout a relaxovat. Pomalejší tempo a čas na vlastní sny nejsou ztrátou času. Uprostřed týdne si najděte čas jen pro sebe. Rádi pomáháte ostatním, ale je třeba si dávat pozor, abyste se nenechali do jejich problémů příliš vtáhnout. Můžete poskytnout radu a útěchu, ale pokud vidíte, že se to míjí účinkem, přestaňte se tím zabývat. Komu není rady, tomu není pomoci.

Rak (21.6. – 22.7.)

Tento týden se zaměřte na týmovou práci. Dejte do svého projektu všechno. Až už to dopadne jakkoli, můžete říci, že jste dělali vše, co se dalo. Zjistíte, jaké aktivity, a kteří lidé vám vyhovují. Dejte přednost kvalitě před kvantitou. Jste přirozeně intuitivní a v polovině týdne dejte na své instinkty. Je pravda, že pocity nejsou fakta, ale mohou vás dobře nasměrovat. Na konci týdne budete zářit ve společnosti. Vystupte ze své komfortní zóny a bavte se i s lidmi, které neznáte.

Lev (23.7. – 22.8.)

Je čas na zvolnění. Příliš jste tlačili na věci, které jste chtěli. Je snadné nechat se strhnout. Ale pokud jste vybočili ze svého kurzu, je čas to napravit. Nemůžete ovlivnit chování lidí, ale můžete mít i záložní scénář, kdyby se vše nedařilo. Nezáleží jen na vašem nadšení, ale i na tom, jak jste sehraní s ostatními. Možná vám chybí dostatek motivace. Ke konci týdne by se mohla zlepšit vaše finanční situace. Je důležité mít realistická očekávání. Vyzařuje z vás sebevědomí a síla, která očaruje i ostatní. Všechny velké úspěchy začínají vírou, že se to povede.

Panna (23.8. – 22.9.)

Máte systematické a logické myšlení a jste zvyklí jednat opatrně. Tento týden můžete mít nereálné představy. Přemýšlejte o tom, co je reálné, a co je zbožné přání. Sestavte si plán, jak dosáhnout svých cílů. V polovině týdne začnou vaše ambice růst. Rozhodněte se, který z vašich zájmů si zaslouží nejvíce pozornosti. Řekněte lidem, co si přeje. O čem přemýšlíte. Mohou vám pomoci. Až budete vědět, co opravdu chcete, úspěch se dostaví.

Váhy (23.9. – 22.10.)

Začnete si více vážit samoty nebo povídání si s blízkými přáteli. Velké akce a párty vás tak nelákají. Vaše vztahy se prohloubí. Budete-li mít při rozhodování více možností, budete se cítit zahlceni. Zaměřte se na to, co má opravdu potenciál. V polovině týdne se vám přeci jen povede věnovat se i novým věcem. Na víkend si naplánujte výlet a možná zažijete nečekané dobrodružství. Jste-li singl, mohl by konečně začít vztah, který pomalu vzniká. Pokud jste zadaní, podnikněte něco společně s partnerem.

Štír (23.10. – 21.11.)

V tomto týdnu řešíte hlavně svůj vztah. Máte ideální příležitost podívat se na něj objektivně. Sedněte si s partnerem a o všem si promluvte. Jen si dejte pozor, aby váš partner nebyl zrovna ve stresu z práce nebo neřešil jiný zapeklitý problém. Jste-li singl, pusťte se do randění. Některé příležitosti mohou být zajímavé. Jen se do ničeho nehrňte moc rychle. V polovině týdne si udělejte pořádek v souborech a heslech. Udělejte si pořádek v chaotických oblastech svého života. Konec týdne si užijte mezi lidmi.

Střelec (22.11. – 21.12.)

Tento týden dělejte věci pořádně a dotahujte je do konce. Soustřeďte se na práci a buďte pečlivý, i když budete mít pocit, že je to zdlouhavé a vyčerpávající. Pokud neuhnete, vše se povede a budete na sebe hrdí. V polovině týdne harmonizujte svůj vztah. Možná se budete muset vzdát přílišné kontroly nebo si uvědomit, že něčí podpora není samozřejmostí. Konec týdne bude přát vaší kariéře. Dejte vědět příslušným hráčům o svých zájmech.

Kozoroh (22.12. – 19.1.)

Vaše projekty spíše stagnují. Dokončete všechno, co je potřeba. Vše co nejvíce zjednodušte. Řekněte si, kde teď jste a kde chcete být. Nakonec uvidíte, že vše půjde hladce. Konec týdne povzbudí vaši touhu po zážitcích a pomůže vám rozšířit vaše obzory. Podaří se vám překonat některé bariéry. Cokoli budete moci udělat, jděte do toho. To platí i o vztazích.

Vodnář (20.1. – 18.2.)

Tento týden nebudete příliš toužit po společnosti a raději se budete věnovat rodině. Udělejte si doma pořádek a odpočívejte. Polovina týdne přeje lásce. Udělejte cokoli, abyste se cítili sebevědomě. Věnujte se partnerovi, případně potencionálnímu partnerovi. Vyzbrojte se svůdným pohledem a úsměvem. Zaměřte se na zvelebení svého domova a vytvořte z něj oázu klidu.

Ryby (19.2. – 20.3.)

Tento týden si dávejte pozor na to, co říkáte nebo píšete. Pozor na nerealistická očekávání. Dvakrát si rozmyslete, než se pustíte do citlivých témat. Můžete řešit nějaké právní záležitosti. Ujistěte se, že všechny vaše dohody jsou v pořádku. V polovině týdne zvládnete lépe odlišit skutečnost od pocitu. Pozor na hádky, raději najděte sílu na konstruktivní rozhovor. Konec týdne přeje společenským setkáním. Třeba vás může někdo inspirovat.

Připravila: Věra Hájková

Zdroj informací: astrotalk.com, astrostyle.com
Zdroj fotografií: Pixabay
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků