Volný čas

Horoskop na týden od 6. do 12. května 2024

Sbírání kytiček

Ve středu 8. května nás čeká novoluní v Býku, které přinese větší emocionální bezpečí, vyšší příjem nebo větší spojení s blízkými lidmi.

Toto novoluní aktivuje naše krční čakry a pomáhá nám vyjádřit naše hodnoty. Zemitý Býk přináší zdravý rozum a praktickou magii. Zkontrolujte, že vše stojí na stabilních základech. Najděte v životě rovnováhu. Býk nám také připomíná, abychom si vážili přírody.

11. května uplyne 15. let od doby, kdy astronomové poslali do kosmu Písně kosmické od Jana Nerudy. Atlantis s Písněmi kosmickými se vydal na oběžnou dráhu 11. května 2009.

V neděli 12. května je Den matek. Měsíc je v Raku, a to je znamení matek. Období Měsíce v Raku je charakteristické zájmem o domov a rodinu. Věnujte se svým matkám.

Beran

Udělejte si chvíli čas a zamyslete se, čeho vlastně chcete letos dosáhnout. Nebuďte netrpěliví, pokud se vám něco nedaří tak, jak jste chtěli. Zkontrolujte svůj rozpočet a popřemýšlejte, kde můžete ušetřit.

Býk

Tento týden proběhne novoluní ve vašem praktickém a smyslném znamení. Je načase pustit se do něčeho, co jste dlouho odkládali. Proveďte revizi všech svých vztahů.  Nejste na někom příliš závislí? Učte se nové věci a rozvíjejte se.

Blíženci

Pořiďte si deník a zapisujte si své nápady a sny. Vaše intuice vám bude posílat skvělé nápady. Pracujte na své lepší verzi. Najděte si čas na dostatek pohybu i zdravou stravu. Nemyslete jen na ostatní, ale také na sebe.

Rak

Je vám dobře ve společnosti. Spolupráce s ostatními a správné kontakty vám pomohou i v kariéře. Aktualizujte všechny programy i sociální statusy. Zálohujte všechna data. Najděte si dostatek času na svou rodinu.

Lev

Tento týden vám přinese pracovní příležitosti, na které jste čekali. V následujících dvou týdnech se vám vyplatí vaše úsilí. Buďte aktivní a trpěliví. Nic není mávnutím prstu, ale vyžaduje to i trochu úsilí.

Panna

Tento týden vám přináší příležitosti pro nové začátky. Nebojte se a trochu riskujte. Někde musíte začít. Je potřeba zažehnout oheň. Přemýšlejte, co vás povzbudí. Dostatek pohybu, zajímavý kurz nebo pomohou přátelé?

Váhy

Jste přitažliví a máte chuť flirtovat. Váš milostný život může nabrat na obrátkách. Můžete mít problémy se sdílením financí v soukromém i pracovním životě. Hlídejte si rovnováhu, ať dostanete to, co dáváte.

Štír

Jste emocionální a máte tendence cítit se ublížení. Ve vašich vtazích to může vřít. Pokud se s partnerem hádáte nebo spolu nemluvíte, necítíte se dobře. Využijte novoluní v Býku a popovídejte si o tom, co vám vadí. I o tom, co od vztahu očekáváte.

Střelec

Nemáte rádi detaily, ale tento týden bude potřeba se zastavit a věnovat jim pozornost. Nemůžete nic najít? Je načase si uklidit a dát věcem řád. Pak můžete jít dál. Děláte příliš mnoho věcí najednou? Snadno něco přehlédnete. Zaveďte si systém i v práci.

Kozoroh

Čeká vás vášeň i teplo domova. Jste cílevědomí a pracovití. Buďte více kreativní. Věnujte se rodině i přátelům. Mluvte s partnerem o všem, co máte na srdci. Jste-li singl, buďte otevření. Ten pravý se objeví.

Vodnář

Potřebujete si trochu odpočinout a nejlépe vám bude doma. Ukliďte si a zvelebte svůj domov. A komunikujte se všemi, se kterými ho sdílíte. Vyjasněte si i drobné neshody. Přemýšlejte, co potřebujete vyčistit i ve svém životě.

Ryby

Je načase vyrazit na nová místa a potkat nové lidi. Novoluní v Býku vám přináší možnost dělat věci jinak. Nečekejte, že vaši blízcí ví, po čem toužíte. Řekněte jim to. Povídejte si s nimi a užívejte si společně některé aktivity.

Připravila: Věra Hájková

Zdroj informací: astrotalk.com, astrostyle.com, astrology.com
Zdroj fotografií: Pixabay
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků