Volný čas

Horoskop na týden od 6. do 12. listopadu 2023: Udělejte to, o čem sníte

Tento týden začíná svůdně. Nabízí nám směs intenzivní vášně i spolehlivého spojení. Buďte opatrní, abyste nepropadli vnějším nástrahám vysokého postavení a projevům bohatství.

Páry mohou prohloubit své pouto a užít si spojení mysli, těla a duše. Pusťte partnera trochu blíže. Dopřejte si nové kousky do šatníku. Odzbrojte ostatní svým šarmem.

Udělejte to, o čem sníte. Končí retrográdní Saturn, který způsobil zpomalení vašich plánů a projektů. Znovu můžete nastartovat motory a pustit se do práce. Budete schopni své sny dobře formulovat. Udělejte si plány na rok 2024. V sobotu 11. listopadu buďte opatrní. Je to den, kdy hrozí konflikty. Nikdo nebude chtít ustupovat. S Marsem v pomstychtivém Štírovi můžete říci něco, co nepůjde jen tak spravit.

Beran (21.3. – 19.4.)

Romantika stoupá. Single Berani by si měli uvěmit, koho doopravdy hledají. Zadaní Berani by měli posilovat svůj vztah. O víkendu budete řešit svou finanční situaci. Můžete mít nové nápady, do čeho se pustit. Jen si vše pořádně promyslete.

Býk (20.4. – 20.5.)

Zaměřte se na zdravý životní styl. Najděte nové recepty i druhy cvičení. Pečujte o sebe. Zajděte na preventivní prohlídky, pečujte nejen o tělo, ale i o svou psychiku. Pokud jste ve vztahu, mluvte se svým partnerem. Prozraďte mu své fantazie. Single Býci budou zářit. Využijte své charisma. Zaměřte se na dokončení rozdělaných věcí. V sobotu 11. listopadu si dávejte pozor, co říkáte. Budete podráždění a mohli byste toho litovat.

Blíženci (21.5. – 20.6.)

Tento týden přeje lásce. Single Blíženci mohou využít svého kouzla. Zaměřte se na to, co může váš vysněný protějšek nabídnout vám, a co vy jemu. Páry by si měly najít čas na zábavu. V tomto týdnu budete mít tendenci být dost upřímní. Dejte si pozor, jak věci formulujete. Budete mít dost energie a budete produktivní. Jen pozor na stres a vyhněte se návykovým látkám, cukru, alkoholu i dalším.

Rak (21.6. – 22.7.)

Odpočiňte si a relaxujte. Odpojte se a dobijte baterky. Máte chuť zvelebit svůj domov. Udělejte to s rozvahou a postupně. Věnujte dostatek času i péči o sebe. Zaměřte se na svou komunikaci s okolím. Ujistěte se, že vám všichni dobře rozumí. Můžete potkat zajímavého člověka. Část vás se brání navazování nových přátelství. Vylezte ze své ulity a bavte se.

Lev (23.7. – 22.8.)

Čeká vás energický cyklus s vašimi přáteli. Opřete se o svou přirozenou sebedůvěru. Zapojte svou představivost a vymyslíte něco zajímavého. V pátek Merkur posílí váš dům slávy a romantiky. Cítíte se dobře, když vypadáte dobře. Tak si zajděte ke kadeřníkovi, na kosmetiku nebo si kupte něco hezkého. V lásce se chopte aktivity. O víkendu budete hledat rovnováhu mezi pracovním a soukromým životem.

Panna (23.8. – 22.9.)

Tento týden je ideální na to, abyste si promysleli, co opravdu potřebujete. A co vás omezuje a spíš vytváří nepořádek. Zajděte si do přírody a relaxujte. O víkendu pocítíte touhu být více doma. Přizpůsobte tomu svůj kalendář. Pokud potřebujete vyřídit nějaká nedorozumění v rodině, vyčistěte vzduch.

Váhy (23.9. – 22.10.)

Pečujte o sebe a věnujte se svému vzhledu. Když se cítíte ve své kůži, jste více sebejistí a vitální. Lidé na vás budou pozitivně reagovat. Zadané Váhy, věnujte se svému partnerovi a vychutnávejte si kouzlo přítomného okamžiku. Singl Váhy, přitahovat vás budou lidé, kteří stimulují vaši mysl. Choďte do společnosti. Ať už navážete nová přátelství nebo oživíte ta stará, dejte si v sobotu pozor na své emoce.

Štír (23.10. – 21.11.)

Popusťte uzdu své fantazii, nebojte se seznámit se s novými lidmi. Páry by si na sebe měly udělat čas. V pátek se vám začne dařit lépe plánovat. Budete mít lepší představu o tom, co je potřeba udělat, abyste se měli lépe. Pokud cítíte, že budete muset udělat velké rozhodnutí, zvažte všechna pro a proti. Věřte svým pocitům. Nastavte si limity ve svých výdajích. Myslete na to, že vztahy potřebují péči a věnujte se svým blízkým.

Střelec (22.11. – 21.12.)

Budete otevření a vaše popularita bude stoupat. Užijte si společenský život a v práci využijte své charisma. Od pátku budete potřebovat své energetické zásoby. Je ideální doba, abyste se věnovali svým nápadům a projektům. Tento víkend dostanete lekci v tom, jaký je rozdíl mezi pomocí a ovládáním. Můžete své blízké podpořit, ale nechte to na nich.

Kozoroh (22.12. – 19.1.)

Úspěch v práci nezávisí jen na vaší pracovitosti, ale také na dobrých vztazích a spolupráci. Budete věnovat více času posilování vztahů se svými spolupracovníky či klienty. V pátek se zaměřte i sami na sebe. Věnujte se i své psychice. Pokuste se najít emoční vzorce, které vás brzdí. V sobotu si dejte pozor na menší scény, ke kterým se můžete nechat strhnout.

Vodnář (20.1. – 18.2.)

Budete mít chuť okořenit svůj vztah. Bude vhodný čas na cestování. V pátek se rozhoří váš společenský život. Popusťte uzdu své fantazii. Dařit se vám bude i v práci. O víkendu budete hledat rovnováhu mezi prací a domovem. O víkendu budete muset dávat pozor, abyste se s nikým nedostali do konfliktu.

Ryby (19.2. – 20.3.)

V tomto týdnu budete romanticky naladění a budete se muset snažit, abyste se dokázali soustředit v práci. Všechno má svůj čas a místo. Nezapomeňte dostatečně komunikovat se svými blízkými. V pátek se vám nastartuje profesionální život. Budete mít dostatek energie, abyste dokončili všechny své projekty. Pozor na přílišnou upřímnost.

Připravila: Věra Hájková

Zdroj informací: astrotalk.com, astrostyle.com, astrology.com
Zdroj fotografií: Pixabay
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků