Volný čas

Horoskop na týden od 7. do 13. srpna 2023

Sbírání kytiček

Chcete vědět, co vám předpovídají hvězdy a na co se zaměřit v tomto týdnu?

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Zaměřte se na práci a plánování budoucích projektů. Mějte oči otevřené pro nové příležitosti a buďte připraveni na změny. Vaše energie vás bude pohánět dopředu a pomůže vám dosáhnout vašich cílů.

Býk (21. 4. – 20. 5.)

Dávejte si pozor na své zdraví a pohodu. Udělejte si čas na relaxaci a péči o sebe. Může se objevit nějaký stres, ale s pozitivním přístupem a vyrovnaností zvládnete jakékoli výzvy, které se vám postaví do cesty.

Blíženci (21. 5. – 21. 6.)

Tento týden bude ve znamení komunikace a interakce s ostatními lidmi. Buďte otevření novým zážitkům a setkání s novými lidmi, můžete se naučit mnoho zajímavých věcí. Mějte čas také na relaxaci a samotu.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Věnujte pozornost svým vztahům. Buďte pozorní k potřebám druhých a buďte ochotni poskytnout pomoc, když je to potřeba. Vaše empatie a citlivost budou klíčem k harmonickým vztahům.

Lev (23. 7. – 23. 8.)

Budete plni tvůrčího vyjádření a seberealizace. Věnujte se svým zájmům a vášním a nebojte se ukázat své schopnosti ostatním. Můžete se setkat s oceněním za své úsilí a talent. Buďte odvážní a věřte si.

Panna (24. 8. – 23. 9.)

Čeká vás organizace a plánování. Mějte přehled o svých úkolech a povinnostech a dbejte na detaily. Pracujte efektivně a produktivně, abyste minimalizovali stres. Nezapomeňte si také udělat čas na odpočinek a radovat se z drobností.

Váhy (24. 9. – 23. 10.)

Pokuste se nalézt rovnováhu mezi prací a osobním životem. Snažte se najít rovnováhu mezi vašimi povinnostmi a potřebami ostatních lidí. Buďte diplomatičtí ve svém jednání a hledejte kompromisy, aby všechny strany byly spokojené.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Čeká vás emocionálně intenzivní týden. Najděte si čas na sebereflexi a pracujte na svém osobním růstu. Odpoutejte se od minulosti a dejte prostor novým začátkům. Pamatujte také na péči o své zdraví.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Buďte zvídaví a otevření novým zkušenostem a perspektivám. Můžete se zapojit do studia, kurzu nebo cestování, které vám pomůžou rozšířit vaše obzory. Buďte odvážní ve svém myšlení a nebojte se vyjádřit své názory.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Pro vás je důležitá stabilita a pevné základy. Mějte pevný plán a pracujte cílevědomě na splnění svých dlouhodobých cílů. Budete schopni dosáhnout úspěchu, pokud budete disciplinovaní a trpěliví.

Vodnář (21. 1. – 19. 2.)

Soustřeďte se na své sociální vztahy a angažujte se v komunitě. Buďte otevření novým přátelstvím a spolupráci s lidmi kolem vás. Smysl můžete najít i v pomoci ostatním lidem.

Ryby (20. 2. – 20. 3.)

Poslouchejte svou intuici. Mějte oči otevřené. Všímejte si znamení, která vám mohou přinést důležité poselství. Dovolte si sladit se se svým vnitřním hlasem a poslouchat své srdce při rozhodování.

Připravila: Věra Hájková

Zdroj informací: astrotalk.com/horoscope/weekly-horoscope, astrostyle.com/horoscopes/weekly/
Zdroj fotografií: Pixabay
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků