Volný čas

Horoskop na týden od 8. do 14. července 2024

Sbírání kytiček

Tento týden se připravte na trochu chaosu. Poznávejte nové lidi, zkoušejte nové koníčky. Do 10. července budete mít dostatek energie i trpělivosti na to, abyste dosáhli toho, na čem vám záleží.

Tento čas je i vhodný k tomu, abyste se vrátili k nedokončeným projektům a nevyřešeným věcem. 11. července vstupuje planeta lásky Venuše do dramatického a expresivního Lva. To přináší romantickou a kreativní energii. Zároveň může toto období odhalit i stinnou stránku vašich vztahů. Zjistíte, kdo je doopravdy váš přítel.

Beran

Tento týden jste aktivní. Věnujete se novému projektu nebo se snažíte dokončit ten současný rychleji. Vaše myšlenky se soustředí na budoucnost. Kde chcete být za měsíc či za rok? Připravte si plán.

Býk

Zaměřte se na své finance. I malé kroky dokážou dlouhodobě přinést zisky. Snažte se i naučit se něco nového, co vás v budoucnosti posune. Měli byste v klidu stíhat své úkoly. Dá to trochu práce, ale prospěje vám to.

Blíženci

Tento týden jste v centru pozornosti. Domluvte si důležité schůzky. Dobré kontakty vám mohou přinést nové příležitosti. Věnujte se jim. Budujte nové. Buďte aktivní.

Rak

Tento týden věřte své intuici a buďte vnímaví. Najdete novou inspiraci a budete mít dobré nápady. Jakmile dostanete dobrý nápad, hned ho realizujte. Napište lidem, kteří vám mohou pomoci, nebo se kterými chcete spolupracovat.

Lev

Promyslete si své plány do budoucna. Nenechte se ničím omezovat. Sestavte si ambiciózní plán. Až budete promýšlet, jak svých cílů dosáhnete, upravíte ho dle skutečných možností. Využijte všech příležitostí.

Panna

Tento týden se zaměřte na budování svého postavení. Aktualizujte svůj životopis i statusy na sociálních sítích. Je vhodná doba na schůzky. Nemusíte znát hned podrobně všechny budoucí kroky k cíli. Buďte aktivní a budete vědět, co máte dělat.

Váhy

Vaše mysl je otevřená a nacházíte nové cesty. Mohl by vás inspirovat nový projekt. Naučte se nové věci, které vás posunou dál a nezapomínejte je hned procvičovat.

Štír

Vaše mysl je otevřená novým věcem a to, co se naučíte, vás posune dál. Naslouchejte radám ostatních. Vše, co se naučíte, hned vyzkoušejte a zavádějte do praxe.

Střelec

Zaměřte se na své vztahy. Přečtěte si zajímavou knihu o vztazích nebo si poslechněte podcasty, které se věnují vztahům. Zapracujte na posílení svých vztahů. Nejen partnerských.

Kozoroh

Zaměřte se na své zdraví a pohodu. Najděte si nějakou aktivitu, která vás baví. Potřebujete se nejen hýbat, ale také si u toho odpočinout. Ideální bude, pokud se do toho pustíte s někým a budete se navzájem motivovat.

Vodnář

Tento týden se zaměřujete na své děti. Můžete s nimi řešit školu nebo výběr povolání. Nebo postup v práci. Snažte se je netlačit, ale motivovat. Naplánujte si rodinný výlet a užijte si společné chvíle.

Ryby

Tento týden se můžete dozvědět něco ze své rodinné historie, co změní váš úhel pohledu. Proč byste také nemohli dokázat velké věci. Zbavte se všech omezení a nechte svou rodinu, ať vás podpoří.

Připravila: Věra Hájková

Zdroj informací: astrotalk.com, astrostyle.com, astrology.com, stylecaster.com
Zdroj fotografií: Pixabay
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků