Horoskop na týden od 8. do 14. dubna 2013

Zajímá vás váš horoskop? Přečtěte si, co vás čeká v týdnu od 8. dubna.

Titulka pro: Horoskop na týden od 8. do 14. dubna 2013
Zobrazit fotografii v galerii

Beran (21.3. - 21.4.)

Celý týden budete ovlivňovat své okolí. Když budete vy v pohodě, bude v pohodě i vaše drahá polovička, rodina i kolegové. Když naopak začnete mít blbou náladu, stresu podlehnou velmi rychle i ostatní. Během víkendu budete tak upovídaní, že se někde zapomenete, a pokud slavíte v sobotu či v neděli narozeniny, možná přijdete pozdě na vlastní oslavu!


Býk (22.4. - 21.5.)

Zpočátku týdne bude rodina pochybovat o vašem zdravém rozumu. Unáhleně budete nakupovat naprosté zbytečnosti. Ve dnech okolo středy možná propadnete menší depresi, ale to vám vůbec nebude na škodu. Ujasníte si totiž, co vám škodí, a uděláte ve svém životě i okolo sebe menší jarní úklid. Od čtvrtka do soboty sníte, co uvidíte, a když se v neděli během procházky zadýcháte, rozhodnete se držet dietu.


Blíženci (22.5. - 21.6.)

Když začnete mít v tomto týdnu divnou náladu, jako elixír dobré nálady vždy zafungují vaši přátelé. Mezi nimi během chvilky zapomenete na všechny trable. Ale střežit vás dvacet čtyři hodin denně nedokážou, a vy si v pátek sami naběhnete do ostřejšího konfliktu, patrně se sousedy, nebo s příbuznými. Náladu si spravíte během víkendu, dokonce nelze vyloučit výhru!


Rak (22.6. - 21.7.)

Svými bláznivými nápady občas vyloudíte zkraje týdne úsměv na tváři i nadřízeným. Jeden z nich se ujme ve dnech okolo středy, a vůbec nelze vyloučit, že si nějakým zajímavým zlepšovákem zlepšíte svou pracovní pozici. Brzdit začnete během víkendu. Někdo vám totiž pořádně netaktně připomene něco z minulosti, vy se uzavřete do své ulity a budete v neděli přemýšlet, jak se za to dotyčnému pomstít.


Lev (22.7. - 22.8.)

V tomto týdnu si budete muset podat ruku s člověkem, který vás sice irituje, ale v duchu si řeknete, že nemá smysl v sobě pořád přikrmovat nepřátelství. Uprostřed týdne si dokonce začnete tykat s člověkem, který má velký vliv na vaši kariéru, nelze vyloučit, že se spřátelíte se svým šéfem. Když se během víkendu sejdete s přáteli, raději nepijte alkohol. Oni totiž budou mít v plánu podniknout něco riskantního. Až když už budete hodně vysoko nad zemí, vám dojde, že letíte v balónu.


Panna (23.8. - 22.9.)

Lidem, kteří vás dobře znají, v tomto týdnu svou horlivostí a bojovností vyrazíte dech. Prostě vás nebudou poznávat, protože se budete projevovat energičtěji, a dokonce velmi často použijete i ostřejší slovník. Jenže když si začnete hrát i na Všeználky, najednou zjistíte, že si vás i rodina drží mírně od těla, protože mluvit s vámi i o počasí bude hodně náročné. Pokud nechcete víkend trávit sami, uberte, a pořád druhé ve dnech okolo pátku nepoučujte!


Váhy (23.9. - 23.10.)

Dny až do středy se snažte trávit se svou drahou polovičkou. Zejména pokud s intimním protějškem žijete na psí knížku, dostanete nejednu příležitost diskutovat o budoucnosti a legalizaci vztahu. Máte-li nemovitost či auto, dny okolo pátku jsou ideální k návštěvě pojišťovny, sjednání výhodnější smlouvy. Ve dnech víkendu mějte připravené cestovní doklady. Nelze totiž vyloučit, že si zajedete do ciziny, možná na nákup, možná si užít posledního sněhu.


Štír (24.10. - 22.11.)

Vztek se vám může vymknout kontrole v první polovině týdne, tak se snažte vyhýbat konfliktním lidem. Brnkat na nervy vám budou hlavně všichni v zaměstnání. Na stranu druhou napjatá atmosféra prospěje těm, kteří nejsou dlouhodoběji v zaměstnání spokojeni. Jeden velmi ostrý konflikt vás přiměje poohlédnout se po jiné práci. Nelze vyloučit, že ke konci týdne budete sepisovat výpověď, a v kapse už budete mít novou pracovní smlouvu.


Střelec (23.11. - 21.12.)

V následných sedmi dnech budete patřit mezi jedince, kteří se ničím nenechají rozhodit. A to i přesto, že soptících lidiček bude v tomto týdnu okolo vás hodně. Vždycky vás intuice nasměruje do míst, kde bude zábava, což prospěje nezadaným. Novoluní ve vašem sektoru mileneckých vztahů totiž naznačuje zamilování, jako vystřižené z romantického filmu. Pouze ve dnech okolo pátku se snažte vyhýbat pokašlávajícím lidem, jinak část víkendu proležíte s katarem průdušek.


Kozoroh (22.12. - 20.1.)

Bude od vás velmi chytrý tak, když se v první polovině týdne budete věnovat rodině na plný úvazek. Dokonce nelze vyloučit, že stihnete vymalovat byt, nebo udělat úpravy interiéru. V druhé polovině týdne vás popadnou toulouvé botky. Vyrazíte si do divadla, na koncert, máte-li děti, splníte jim přání, a jedno celé odpoledne strávíte v zábavném parku. Díky tomu vás rodina nezahrne výčitkami, když neděli strávíte pracovně, v zaměstnání.


Vodnář (21.1. - 18.2.)

V první polovině týdne vás možná bude od stálého mluvení bolet v krku. Navíc budete pořád v pohybu, tak si dávejte pozor zejména ve dnech okolo středy. Budete uspěchaní, nepozorní, ať někde neškobrtnete! V druhé polovině týdne vás sice upovídaná nálada neopustí, ale víc než cizím lidem se začnete věnovat rodině, zejména rodičům, prarodičům. Možná někdo z nich bude mít významné výročí, a vy vše zorganizujete tak šikovně, že se na oslavě sejdou i vzdálení příbuzní.


Ryby (19.2. - 20.3.)

Mírně zmatení a dezorientovaní budete zkraje týdne. Ono vám to ale zas tak moc vadit nebude, dokonce se budete bavit vlastní roztržitostí a zapomnětlivostí. Obrat nastane uprostřed týdne. To naopak bouchnete na první škrtnutí, a vztek budete velmi problematicky ovládat až do pátku. To také bude důvodem, proč víkend strávíte převážně u televize, s knihou v ruce, protože budete potřebovat po rušných dnech klid.

Autor: Naďa Šmídová, www.webpark.cz/nadasmidova, telefon 603 422 219
Foto: iStock
7. 4. 2013

DISKUZE K ČLÁNKU

1

jsem spokojená

ODPOVĚDĚT

4

Mám skvělé znamení

ODPOVĚDĚT
VLOŽIT PŘÍSPĚVEK
VSTOUPIT DO DISKUSE (2 PŘÍSPĚVKŮ)

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Titulka pro: Kurz výkladu Tarotu I.

Kurz výkladu Tarotu I.

V první řadě je nutno říci, že výklad karet není žádná mystická nebo nadpřirozená záležitost....

Jak to vidím já aneb Každý výklad, dobrý výklad

Každý výklad dobrý výklad aneb Jak to vidím já

Karty mne fascinují už dlouhé roky, jejich řeči jsem ale porozuměla až dávno za prahem...

Titulka pro: Tarotový výklad na červen

Tarotový výklad na červen

Na červen vám přinášíme výklad z barokního ovčína v Chotíkově. Vesnice Chotíkov byla založena ve...

Titulka pro: Tarotový výklad na září

Tarotový výklad na září

Chcete vědět, co vám na září předpovídají karty? Přečtěte si náš tarotový výklad na měsíc...

Titulka pro: Tarotový výklad na měsíc duben

Tarotový výklad na měsíc duben

Začal duben a s ním pravé aprílové počasí. Chcete vědět, co vám na duben předpovídají...

Titulka pro: Tarotový výklad na měsíc květen

Tarotový výklad na měsíc květen

Chcete vědět, co vám na měsíc květen předpovídají karty?

NAČÍST DALŠÍ

INZERCE

inzerce

ŽHAVÉ DRBY

OPAKUJÍCÍ SE ZÁNĚT MOČOVÝCH CEST

Prosím poraďte co pomáhá na vracející se záněty ...

DOBRÁ OPTIKA

Dobrý den, poradíte kam zajít vybrat nové brýle a kde mi ...

PRODLOUŽENÍ VLASŮ

Má někdo zkušenost s prodlužováním vlasů? Prosím o tip.

DRBÁRNA

HORKÉ RADY

Bolest hlavy - migrény

Dobrý den, již pár let beru triptany na prevenci a ...

Domek

Dobrý den. Syn koupil hrubou stavbu a ma tam nějake ...

Bezbolestné trhání zubů

Dobrý den pane doktore, potřeboval bych spravit horní ...

PORADNA

© 2016, MeziŽenami.cz