Volný čas

Horoskop na týden od 8. do 14. ledna 2024: využijte svůj potenciál

Sbírání kytiček

Tento týden nás ve čtvrtek 11. ledna čeká novoluní v Kozorohu. Při novoluní se Měsíc a Slunce spojují ve stejném znamení. Sdílejí stejný pohled a stejné touhy. Co vám prozradí váš horoskop?

Měsíc vyjadřuje naše vnitřní já. Naše pocity, naše emoce. Slunce představuje naše vnější já. Náš vnější výraz a naši vůli. Při novoluní se synchronizují naše vůle a intuitivní vedení, naše mysl a tělo. Jsme synchronizovaní. Novoluní v pozemském znamení Kozoroha nás nabádá k využití vlastního potenciálu. Může nám pomoci najít novou cestu.

13. ledna se Merkur vrací do Kozoroha. To ještě více podpoří zhmotňování svých snů. Jako byste se na svět dívali skrz své sny a ony vám říkaly, co máte dělat.

Beran

Čtvrteční novoluní 11. ledna vám poskytne velké příležitosti v práci. Budete dostatečně motivovaní a budete mít dost energie, abyste začali naplňovat své plány. Přemýšlejte, které věci můžete začít dělat jinak a efektivněji. Sejděte se s důležitými klienty, upravte všechny prezentace i profily na sociálních sítích.

Býk

Jako znamení máte rádi svou rutinu, ale při novoluní v Kozorohu 11. ledna přichází čas začít věci měnit. Udělá vám dobře cestování. Pokud nemůžete nika odjet, aspoň si to plánujte. Prospěje vám i mentální růst. Navštivte kurzy, o kterých přemýšlíte. Pokud máte dobré nápady, buďte trochu otevřenější. Třeba přilákáte zajímavého člověka, který vám pomůže.

Blíženci

Vás čeká romantika. Víte, co chcete? Musíte mít jasno, po čem toužíte. Buďte proaktivní a jděte si za tím. Lednové novoluní ve čtvrtek 11. ledna podporuje také spolupráci, sdílené zdroje a investice. Popřemýšlejte, kam investovat, abyste měli také pasivní příjem. Pokud se cítíte trochu zaseknutí, přestaňte přemýšlet o minulých nezdarech. Zajděte si na procházku, začněte myslet pozitivně a plánujte nové věci.

Rak

Začne se vám dařit v partnerských vztazích. Nezadaní Raci mohou mít dobrou náladu a potkat někoho zajímavého. Pokud jste zadaní, čtvrteční novoluní vás inspiruje k prohloubení vašeho vztahu. Poznejte svého partnera ještě o něco více. Dařit se vám bude i v přátelských a pracovních vztazích, tak toho využijte. Poznejte i nové lidi, obohatí vás to. Snažte se vyřešit různá nedorozumění.

Lev

Zřejmě pořád nemáte na tento rok žádné plány. Ty by se vám mohly začít dařit od čtvrtečního novoluní. Abyste byli úspěšní, musíte aspoň nějaký čas trávit efektivně, dobře jíst a dostatečně odpočívat. Začněte přemýšlet více racionálně a snažte se být efektivní. V sobotu vás vesmírné energie podpoří v systematičtějším přístupu. A začněte se věnovat zdravému životnímu stylu. Bude to chtít trochu pohybu.

Panna

Dostanete se do centra pozornosti. Věnujte ráno dostatek času svému účesu, make-upu i oblečení. Přemýšlejte, co chcete ostatním sdělit. Budou vás více poslouchat. Dařit se vám bude i v lásce. Někteří z vás možná pořád myslí na svého ex. Ukončete staré vazby, aby se ty nové mohly rozvinout. Zadané Panny mohou své vztahy znovu oživit. Dejte si pozor na flirtování, mohlo by se to zvrtnout.

Váhy

Tento týden vám bude nejlépe doma s rodinou. I když budete v domácím režimu, může snít o nových příležitostech. Věnujte se úpravě a úklidu svého domova. V pátek pocítíte emoční nestabilitu. Poslouchejte svou intuici. A věnujte se i svým potřebám. Možná si budete muset nastavit nové osobní hranice, či dokonce ukončit toxický vztah.

Štír

Začnete mít více jasno, co vlastně chcete. Jděte si za tím a nebojte se své potřeby jasně vyjádřit. Při upřímné komunikaci rozlišujte mezi pocity a fakty. Užije si společnost svých blízkých. Snažte se navázat nové spolupráce. Singl Štíři mohou zjistit, že někdo z blízkých přátel cítí něco více. Nebojte se koketovat a zjistěte, kdo všechno o vás stojí.

Střelec

Zkontrolujte si své finance. Projděte své výdaje a pokuste se je trochu omezit, pokud to půjde. Popřemýšlejte, jak byste si mohli více vydělat. Možná si v práci připadáte trochu roztěkaní. Popřemýšlejte, jak zefektivnit své pracovní postupy. Projděte své kontakty, sejděte se s lidmi, kteří by vám mohli pomoci. Projděte svůj šatník, abyste vypadali dostatečně důvěryhodně.

Kozoroh

Možná máte spoustu plánů. Čtvrteční novoluní je ideální den na to, abyste si je sepsali na papír a popřemýšleli, co musíte udělat pro jejich dosažení. Začněte jednat a budou se dít věci. Buďte trpěliví. Některé z nich budou možná vyžadovat více času, ale to nevadí. V pátek budete možná trochu zmateni ze svých pocitů. Romantika je ve vzduchu, tak se nebojte se jí podvolit.

Vodnář

Zpomalte a odpočiňte si. Přemýšlejte, které emoce a staré vzorce chování vás brzdí. Lidé se k vám chovají tak, jak jim to dovolíte. Možná budete potřebovat někomu odpustit. Naučte se říkat ne. Uvolněte své emoce, včetně smutku. Ke konci týdne budete kreativní a budete mít lepší náladu. Zapisujte si své nápady a přemýšlejte o nich. Poraďte se se svými přáteli.

Ryby

Tento týden přeje spolupráci. Nemáte rádi kontrolu, ale silný tým vás posune vpřed a přinese vám úspěch. Ke konci týdne budete mít možnost potkat nové a zajímavé lidi. Využijte všech příležitostí. Tyto nové vztahy vás obohatí. Vylepšete své profily na sociálních sítích a nezapomínejte na zajímavý obsah.

Připravila: Věra Hájková

Zdroj informací: yogajournal.com, astrostyle.com, astrotalk.com,
Zdroj fotografií: Pixabay
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků