Tipy

Hubněte na plný plyn

Znáte nepříjemné pocity únavy a nedostatku sil doprovázející redukční dietu?

Znáte nepříjemné pocity únavy a nedostatku sil doprovázející redukční dietu? Těžko pak hledáte síly na cvičení a plnění všech povinností. Vyzkoušejte nápoj Açai Berry Linie. Svým jedinečným, koncentrovaným složením dokáže dodat tělu chybějící sílu a zároveň jej povzbudit k nastartování spalování tuků. Pokud se však má redukční režim opravdu projevit, není možné omezit jej pouze na dietu a usilovné cvičení. Obojí v nepřiměřeném množství může navíc přinést více škody než užitku. Açai Berry Linie proto není jen prostředek, který podpoří vaši snahu zbavit se nadbytečných kil, ale pozitivně zapůsobí na celé vaše tělo.

Bobule açai jsou jednou z největších zásobáren přírodních antioxidantů. Díky tomu pročistí nápoj Açai Berry Linie dokonale váš organismus, rozproudí lymfatický systém a pomůže odbourat podkožní tuk. Všechny tyto procesy vedou jak ke zhubnutí, tak k celkovému ozdravení lidského těla, zatíženého tempem současného stylu života.

Kromě velkého množství antioxidantů obsahuje Açai Berry Linie pro tělo nezbytné vitamíny a minerální látky, vlákninu, nenasycené mastné kyseliny a aminokyseliny. Každá z těchto složek má pozitivní vliv na lidské zdraví, společně dokáží zpomalit procesy stárnutí, zvyšují obranyschopnost, zlepšují činnost důležitých tělesných orgánů, především mozku a srdce. Açai Berry Linie je prostě zdravím nabitý koktejl, který vám vlije do žil spousty energie potřebné k úspěšnému shazování kil a k hravému zvládnutí každodenního života.

Připravila: Katka
Foto: archiv firmy
6. 2. 2012
 


Diskuze: příspěvků