Inkontinence po porodu už není můj problém. Zase se cítím sebejistě

Paní Jana má tři děti a potíže s inkontinencí u ní začaly právě po třetím porodu.

Inkontinence po porodu už není můj problém. Zase se cítím sebejistě
Další 2 fotografie v galerii

Inkontinenci se Jana nejprve rozhodla řešit se svou gynekoložkou. „U té jsem ale příliš nepochodila, vyprovodila mě se slovy, ať to neřeším, že to časem samo přejde,“ vzpomíná Jana a dodává, že na to se jí ale spoléhat nechtělo. Naštěstí! 


Jana se nechtěla se svým problémem jen tak smířit, a tak začala pátrat po tom, co by jí pomohlo, aby se zase cítila jako atraktivní žena. Její intimní trápení nakonec vyřešilo až laserové ošetření FemLase. „Chodila jsem do MEDICOM Clinic na dermatologii a když jsem jednou seděla v čekárně, všimla jsem si velkého plakátu, který poutal na nový zákrok FemLase. Protože nabízel řešení právě mého problému, zaujalo mě to a doma jsem si pak v klidu sedla k internetu, abych si na stránkách kliniky našla všechny podrobnosti i recenze maminek, co tohle ošetření podstoupily.“ 


Rozhodnutí přišlo poměrně rychle

Potom už prý Jana dlouho neváhala a hned se objednala na konzultaci zákroku k paní uroložce, MUDr. Vlastě Vyhnánkové, Ph.D. Na konzultaci, která ošetření FemLase vždy přechází, pak Jana paní doktorku přímo zahrnula všemi možnými otázkami ohledně inkontinence, samotného laserového ošetření a efektu, který by mohlo v jejím případě mít. „Nejvíc mě zajímalo, jestli to bolí, co všechno budu muset po ošetření dodržovat a na jaká omezení se musím připravit. Nakonec se ukázalo, že je zákrok úplně bezbolestný a žádná extra omezení mě po něm nečekají,” dodává. 


Rozhovor s lékařkou ji uklidnil 

Po promluvě s lékařkou se Jany stud, strach z bolesti i obavy o tom, jestli ošetření bude mít nějaký efekt, rázem rozplynuly. „Paní doktorka je moc sympatická, mladá dáma, navíc je prý sama dvojnásobnou maminkou. Připadala jsem si, že mi opravdu rozumí a můžu jí absolutně důvěřovat. Vůbec jsem se před ní nestyděla.” 


Slova lékařky Janu přesvědčila o tom, že dělá opravdu správně a že jí FemLase může od inkontinence pomoct. Co všechno tedy FemLase umí napravit? „Tento laserový zákrok přináší ženám bezpočet estetických i zdravotních benefitů. Zvyšuje jim sebevědomí odstraněním lehké inkontinence či vyřešením častých urogenitálních infekcí. Obnovou elasticity vaginy se výrazně zlepší i sexuální partnerský život,” vyjmenovává výhody zákroku uroložka. 

Laserový zákrok Femlase

Laserový zákrok Femlase


Ošetření trvalo sotva půl hodiny 

Samotný Janin zákrok pak proběhl velmi rychle. Po necelé půl hodině bylo hotovo a Jana odcházela domů. Na doporučení lékařky nesměla týden do bazénu ani sauny a stejně tak neměla mít pohlavní styk. To vše kvůli riziku infekce, která by se do pochvy mohla dostat. Jinak ale na Janu žádná omezení nečekala. 


Změnu k lepšímu pak na sobě trojnásobná maminka začala pociťovat po necelém měsíci. Na druhé ošetření, které na klinice nabízíme zdarma, se jí proto už ani nechtělo. Byla spokojená a přišlo jí to tedy zbytečné. Uroložka ji však přesvědčila, že by na FemLase přece jen ještě jednou přijít měla, protože zopakováním zákroku po 4–6 týdnech se celkově prodlouží a zintenzivní jeho účinek. 


Výsledek je takový malý zázrak 

Dnes už Janě připadá skoro jako zázrak, že jí pouze dvě ambulatní ošetření o délce zhruba dvaceti minut dokázaly ulevit od každodenních potíží. Navíc od takových, se kterými se asi žádná žena nechce nikde svěřovat a nejradši by dělala, že problém vůbec neexistuje. Ostatně přesně to přece Janě poradila i její gynekoložka... Dnes je Jana šťastná, že na její názor nedala a nestyděla se inkontinenci řešit. 


„Všem ženám s podobnými problémy bych ráda vzkázala, ať se vážně nestydí a začnou svůj problém řešit. Tím, že o tom nebudeme mluvit, totiž inkontinence sama od sebe nezmizí. Naopak. Myslím, že by to jen znamenalo její zhoršení.” 


Podrobnosti o zákroku zjistíte také na www.medicomclinic.cz.


Zdroj a foto: Medicom Clinic

DISKUZE K ČLÁNKU

0

Dobrý den.
Já mám zase super zkušenost s touto klinikou http://www.urogynekologie-otcenasek.cz/inkontinence/
Moc mi zde po porodu pomohli :) Mohu jen doporučit.

ODPOVĚDĚT

1

vše se dá léčit....

ODPOVĚDĚT

6

Co se týče samotného zákroku, tak ten je zdá se opravdu rychlý a účinný. Jen se mi nepodařilo dohledat cenu. Tu nejlepší cenu sdělí, až když je budeme kontaktovat.

ODPOVĚDĚT

2

Tak to jsem nevěděla.

ODPOVĚDĚT

2

Zajímavé poznání.

ODPOVĚDĚT
VLOŽIT PŘÍSPĚVEK
VSTOUPIT DO DISKUSE (5 PŘÍSPĚVKŮ)

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Titulka pro: Nestyďte se mluvit o inkontinenci

Nestyďte se mluvit o inkontinenci

Potíže s udržením moči se nezávisle na věku týkají každé druhé ženy. Důvody mohou být...

Inkontinence depend

Víte, v jaké výši přispívají zdravotní pojišťovny na inkontinenční pomůcky?

Samovolný únik moči neboli inkontinence je pořád trochu tabu, přestože se prakticky týká zhruba čtvrtiny...

Titulka pro: Sportem proti inkontinenci

Sportem proti inkontinenci

Samovolný únik moči není nic, čím bychom se chtěli chlubit. Přitom trápí možná víc lidí,...

Titulka pro: Proč a jak posilovat pánevní dno

Proč a jak posilovat pánevní dno

Řekly byste, že několik minut speciálního cvičení denně může pozitivně ovlivnit váš život v mnoha...

Titulka pro: Medilady na inkontinenci

Medilady na inkontinenci

Inkontinence je zdravotní problém, o kterém se příliš nemluví, a přesto se týká velkého procenta...

NAČÍST DALŠÍ

INZERCE

ŽHAVÉ DRBY

ÚNIK MOČI

Kdo s tím máte taky problém podělte se prosím o zkušenosti, ...

ÚNIK MOČI

Kdo s tím máte taky problém podělte se prosím o zkušenosti, ...

E-SHOP DROGERIE

Ráda bych tip na e-shop kde bych koupila kvalitní prací ...

DRBÁRNA

HORKÉ RADY

Bolest hlavy - migrény

Dobrý den, již pár let beru triptany na prevenci a ...

Domek

Dobrý den. Syn koupil hrubou stavbu a ma tam nějake ...

Bezbolestné trhání zubů

Dobrý den pane doktore, potřeboval bych spravit horní ...

PORADNA

© 2020, MeziŽenami.cz