iPod Nano 8GB

Hudební přehrávač Apple iPod Nano 6. generace vám dodá rytmus při běhu i cvičení. Novinkou je dotykový LCD TFT displej s technologií Multi-Touch.

Titulka pro: iPod Nano 8GB

Hudební přehrávač Apple iPod Nano 6. generace vám dodá rytmus při běhu i cvičení. Novinkou je dotykový LCD TFT displej s technologií Multi-Touch.

Nový model je oproti předchozím verzím o 46 % menší, o 42 % lehčí a na 100 % vytvořený pro poslech hudby. Hudební soubory jsou podporovány v několika formátech včetně MP3. Je pro ně připravena interní paměť o kapacitě 8 GB. Skladby do přehrávače z vašeho počítače přenesete pomocí speciálního kabelu s 30pinovým konektorem pro rozhraní iPodu a USB konektorem pro PC či Mac. Součástí balení jsou sluchátka.

Připněte jej klipsem na oblečení a dopřejte si svoji oblíbenou hudbu při chůzi, sportu či tancování, aniž byste o přehrávači věděli a ve vaší činnosti by vás limitoval. Určitě vás potěší přítomnost FM tuneru a možnost naladit si nejrůznější rozhlasové stanice. Při poslechu rádia můžete využít funkci Live Pause sloužící pro pozastavení právě přehrávané písničky či pořadu. Zajímavou funkcí je i VoiceOver v české lokalizaci, která vám po stisku dané položky oznámí jméno skladby a jejího interpreta. Přehrávač můžete používat prakticky celý den, neboť vestavěná Li-Ion baterie slibuje výdrž při přehrávání až 24 hodin. Váš sportovní výkon nebude ničím omezen! K dostání v síti EURONICS za   3 104 Kč.

 

Připravila: Katka
Foto: Euronics
4. 6. 2012

DISKUZE K ČLÁNKU

VLOŽIT PŘÍSPĚVEK
VSTOUPIT DO DISKUSE

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Titulka pro: Pokusnz gadget

Pokusnz gadget

Vítr skoro nefouká a tak by se na první pohled mohlo zdát, že se balónky...

NAČÍST DALŠÍ

INZERCE

ŽHAVÉ DRBY

BĚHÁNÍ

Ahoj, já bych hrozně ráda začala chodit běhat, ale nějak se ...

DOPLŇKY STRAVY

Dobrý večer, jaké berete doplňky stravy v dnešní době? Co ...

KOLOSTRUM

Četla jsem o kolostru a jeho účincích na podporu ...

DRBÁRNA

HORKÉ RADY

Bolest hlavy - migrény

Dobrý den, již pár let beru triptany na prevenci a ...

Domek

Dobrý den. Syn koupil hrubou stavbu a ma tam nějake ...

Bezbolestné trhání zubů

Dobrý den pane doktore, potřeboval bych spravit horní ...

PORADNA

© 2016, MeziŽenami.cz