Tipy

IZOFLAVONY DUO s vitamínem D

Přemýšlíte, jak zvládnout období přechodu? Vyzkoušet můžete Izoflavony.

 

Přemýšlíte, jak zvládnout období přechodu?

 

Vyzkoušet můžete Izoflavony. Přispívají k harmonickému průběhu klimaktéria. Citlivě podporují hormonální rovnováhu a harmonický průběh celého klimakteria (přechodu).

 

Rostliny bohaté na izoflavony :

 

Sója (genistein, daidzein).

  • Přispívají k hormonální rovnováze
  • Pozitivně ovlivňují složení a stavbu kostí
  • Zlepšují stav pokožky a vlasů


Červený jetel (genistein, daidzein, formononetin a biochanin A)

  • Ovlivňují symptomatické potíže spojené s klimakterickým obdobím
  • Mají příznivý vliv na kardiovaskulární systém

Kombinace sóji a jetele lučního je tedy cenným zdrojem izoflavonů pro tělesnou harmonii v klimakteriu a po něm.

 

Vitamín D

Patří do skupiny vitamínů rozpustných v tucích. Účastní se vstřebávání vápníku a fosforu ze střeva, čímž přispívá k regulaci a optimalizaci hladiny vápníku a fosforu v krvi. Fosfor i vápník jsou důležité pro stavbu kostí. Vitamín D je proto významný pro uchování kostí silných a nepoškozených. Má rovněž pozitivní vliv na imunitní systém.

 

Izoflavony Duo s vitamínem D je nehormonální přípravek s obsahem izoflavonů z červeného jetele, sóji a vitamínu D. Představuje vhodnou alternativu pro ženy, které z různých důvodů nemohou, nebo nechtějí řešit klimakterické obtíže hormonální substituční terapií. Přípravek je obohacen o vitamín D, který ovlivňuje metabolismus vápníku a fosforu a je velmi důležitý pro správnou mineralizaci kostí.

Složení náplně 1 kapsle: 300 mg rybího oleje Omega-3, 30 mg izoflavonu z červeného jetele, 10 mg sójových izoflavonu, 2 μg vitamínu D (40% DDD). K zakoupení v lékárně bez lékařského předpisu 60 kapslí za 227 Kč.

 

Připravila: Katka
Foto: Noventis
18. 6. 2014


Diskuze: příspěvků