Tipy

Kalhoty na běhání Craft

Také jste se pustili do běhání? Chůze, běh, či tzv. „indiánský“ běh, je ten nejlepší způsob, jak na chvíli vypnout.

 

Také jste se pustili do běhání? Chůze, běh, či tzv. „indiánský“ běh, je ten nejlepší způsob, jak na chvíli vypnout.

PRO běhání mluví i několik dalších pozitiv, každý si může jít zaběhat, kdy chce, není vázaný na určitou hodinu, délku běhu si upravuje dle svých momentálních možností a schopností, finance investuje pouze do obuvi a oblečení.

Na kvalitní oblečení jsme se podívali. Potřebu kvalitního oblečení, jak u pokročilých, ale i začínajících běžců znají značky Craft a INOV-8. Záměrně mluvíme i o začátečnících, protože ti se můžou potit úplně stejně, ne-li více, než pokročilí běžci.

Letošní běžecká kolekce nabízí téměř 40 novinek. Ať již milujete běh v jakékoliv podobě, v nabídce je oblečení a doplňky, které uspokojí jakékoliv nároky bez ohledu na podmínky. Nejpokročilejší materiály, nejvyspělejší technologie – 30 let zkušeností. Všechno je otázka správného výběru. Zbývá vyběhnout a užít si ten pocit…

 

Máte kvalitní běžecké kalhoty? Vyzkoušejte CRAFT PR elastické kalhoty

Funkční elastické kalhoty z patentovaného materiálu Lycra Sport. Předností tohoto materiálu je jeho vysoká elasticita při zachování původního tvaru. Představuje optimální kombinaci nízké gramáže, vynikající prodyšnosti a podpory svalů (kompresní efekt). Materiál poskytuje také vynikající parametry odvodu vlhkosti. Kalhoty jsou ergonomicky tvarované s plochými švy. V oblasti kolen, pasu a beder je použit odlehčený Mesh z důvodu zvýšení ventilace. Nechybí malá zadní kapsička na zip a reflexní ošetření po celém obvodu. Dlouhé nohavice jsou zakončeny na zip z vnitřní strany lýtek. ¾ nohavice jsou zakončeny měkkým přeloženým lemem. Vybírat můžete v pánské a dámské variantě.

Více informací najdete na www.craft.cz

Komerční prezentace
Foto: Craft
22. 5. 2014
 


Diskuze: příspěvků