Tento film provázejí samé desítky – od uvedení prvního dílu Kameňáku uteklo rovných deset let a premiéra „čtyřky“ se naplánovala právě na dnešní den, tedy 10.10. 2013. Přiláká to více diváků do kina?

Žánr: komedie

Režie: Ján Novák

Scénář: Marcel Bystroň

Hrají: Václav Vydra, Dana Morávková, Martin Dejdar, Bob Klepl, Alice Bendová, Hanka Čížková, Josef Laufer, Jiří Pomeje, Vincent Navrátil, Václav Glazar, Upír Krejčí, David Gránský, Josef Carda, Zuzana Slavíková, Ladislav Županič, Pavel Novotný, Oldřich Lipský, Jan Skopeček


Ve čtvrtém pokračování, kde je prý vše dovolené, uvidíte nové tváře (Martin Dejdar, Alice Bendová, Bob Klepl), ale i „staré známé“. Včetně Václava Vydry v roli Pepana, který už není policistou, nýbrž starostou. Jeho žena Vilma odjela do Austrálie a tak Pepan se synem Pepíkem doma „válčí“ sami. Změní to snad místní učitelka Vlasta v podání Dany Morávkové? Nebo Pepanovy nové starosti nedovolí žádné bokovky? Plánuje totiž založit městskou polici a tento nápad přece vyžaduje spoustu času. Pomůže mu snad jeho tajemník v podání Boba Klepla, anebo spíše uškodí? Na scénu se samozřejmě vrací i zázračný modrý pramen. Zajímá vás, v jaké podobě? Otázek je mnoho, pro odpovědi si přijďte do kina.

Co slibují tvůrci

Těšte se na lidovou řachandu ve stylu Zdeňka Trošky, byť bez něj. „Čtyři roky jsme Zdeňka přesvědčovali, až nám nakonec řekl: ’Víte co? Když mě tak otravujete, udělejte si to sami!’ Dal nám spousty dobrých rad, přeje nám to,“ uvádějí producenti Pavel Pásek a Jiří Pomeje.

Zaujalo nás

První díl Kameňáku vidělo v kinech půl milionu diváků. Překoná toto číslo nová „čtyřka“?

Připravila: Marcela
Foto: Bontonfilm
10. 10. 2013
 

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků