Karetní výklad na měsíc listopad

Chcete vědět, co vám předpovídají karty na měsíc listopad ?

Titulka pro: Karetní výklad na měsíc listopad
Zobrazit fotografii v galerii

Je kopec nedaleko Poděbrad, v němž podle legendy spí svatováclavské vojsko jako na Blaníku, a Libuše zde měla bylinkovou zahrádku, kterou léčila nemocné lidi. Momentálně jej z větší míry zabírá ohrazená dančí obora, takže není možné se k mnoha místům dostat. Uvnitř obory je pravděpodobně silný energetický bod. Právě odtud pochází karetní výklad na měsíc listopad.

Beran - 8 pentaklů
Tento měsíc pro vás asi nebude právě zábavný. Půjde spíše o tvrdou a stereotypní práci, což pro vás není žádný med. I to je ale třeba akceptovat a pochopit. Někdy nápady a velká aktivita nestačí a je třeba sednout a dodělat i to, co máte rozděláno a to lze pouze tvrdou prací.

Býk - Eso pentaklů
Dobře se dívejte kolem sebe, možná kolem vás půjde nějaká zajímavá nabídka, která vás osloví a kterou využijete pro další dny a můžete z ní hodně vytěžit. Chce to mít jen oči hodně otevřené a sledovat, co se kolem děje. Zároveň je v tom skryto také poučení, že byste tento měsíc měli dát přednost tomu, co je hodnotné a solidní před riskem, který se nemusí vyplatit.

Blíženci - 3 pohárů
Tento měsíc je máte na to, abyste se dobře bavili. Pokuste se neřešit zásadní věci, buďte nad věcí a snažte se hodně odpočívat. Síly, které takto naberete, se vám pak budou hodit. Proto nikam nespěchejte a raději přenechte starosti ostatním.

Rak - 2 holí
Tento měsíc se snažte být více aktivní, než obvykle. Je možné, že budete nerozhodní, že na vás padne podzimní deprese a nebude vás nic bavit. Není to nic vážného, ale přesto není radno tomu podlehnout. Proto se snažte být ve střehu, buďte živí a aktivně se podílejte na svém životě. Nemůžete než něco získat.

Lev - 1. Mág
Tento měsíc budete k nepřehlédnutí. Vaše obvyklá síla a ohnivost se ještě zvětší, a vy budete skuteční lvi společnosti. Pozor ale na to, co s touto silou uděláte. Nenechte zvítězit vaše ego a raději ji použijte konstruktivně na dobré věci. Můžete toho dokázat hodně, jen je třeba vybrat správný směr.

Panna - Páže holí
Ne vždycky všechno musí být uklizeno a pečlivě seřazeno. Co takhle si do života pustit také něco navíc, mimo obvyklý rámec? Dívejte se kolem sebe a snažte se pro změnu dělat také něco, co vás skutečně baví a co vám život rozzáří i v mlžném podzimu. Nakonec vám to může otevřít úplně nové obzory.

Váhy - 14. Mírnost
Tento měsíc, více než kdy jindy, byste se měli snažit být klidní. Vaše obvyklá nerozhodnost vás může hodně ohrozit, a proto je nyní důležité usilovat o vnitřní rovnováhu, nerozčilovat se a nic si nepřipouštět. Snažte se být nad věcí, milí a klidní. Oni do vás kamenem, vy do nich chlebem.

Štír - 16. Věž
Připravte se na to, že tento měsíc nezůstane kámen na kameni. To, na co jste si zvykli, co jste přijali z své, může utrpět velké trhliny. Zároveň je to ale měsíc čistící a tak vše, co se naruší, skončí nebo vybouchne, vám dává zprávu o tom, že to nebylo stabilní a perspektivní. Bude to možná bolet, ale časem se vám díky tomu uleví. Nebraňte se náhlým koncům, jsou na místě.

Střelec - 10 pentaklů
Tento měsíc se snažte pokračovat ve stejném duchu jako obvykle. Nevybočujte ze zajetých kolejí, postupujte tak, jak jste zvyklí. Držte si své tempo a hodnoty. Neriskujte a nesnažte se za každou cenu začínat něco nového. Stabilita a pevnost je heslem tohoto měsíce a pro ni byste měli dělat všechno.

Kozoroh - Královna holí
Nastal čas na změnu. Ta ale nemusí být vnější, nemusí se týkat činů. Změna by měla přijít do vašich postojů a projevů. Nemusíte se chovat tak, jak jste zvyklí, můžete se začít projevovat úplně jinak. Buďte více sami sebou a sami pro sebe. Zapomeňte na své praktické ideály a morálku a udělejte něco bláznivého. Změňte vizáž, nebojte se říct svůj názor. Uvidíte, jak se vám na chvíli uleví.

Vodnář - Páže pohárů
Tento měsíc se snažte být klidní a milí. Nemusíte být nezávislí a samostatní za každou cenu. Kolem vás je spoustu lidí, kteří si zaslouží vaši pozornost a vaši nezávislost neohrožují. Otevřete jim své srdce a nechte se od nich hýčkat.

Ryby - 10 pohárů
Rodina je základ státu. Výsledky ani správné řešení není právě teď důležité. Podstatný je spíše průběh událostí a to, jakou radost to udělá vám lidem okolo vás. Snažte se na ně více ohlížet, nezabývejte se tolik sami sebou, nelovte ve svých hlubinách a sdílejte své starosti i radosti s ostatními. Potěší to vás i je.

Chcete-li se autorky na něco zeptat, najdete ji v naší poradně. Dotazů na paní Annu je spousta a my se na ně snažíme rychle odpovídat. Pokud na svoji odpověď urgentně spěcháte, můžete využít její tarotovou pohotovost. Hledejte na www.tarot-plzen.cz

Autor: Anna Bechná
Foto: Anna Bechná
1. 11. 2011

DISKUZE K ČLÁNKU

VLOŽIT PŘÍSPĚVEK
VSTOUPIT DO DISKUSE

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Titulka pro: Kurz výkladu Tarotu I.

Kurz výkladu Tarotu I.

V první řadě je nutno říci, že výklad karet není žádná mystická nebo nadpřirozená záležitost....

Titulka pro: Tarotový výklad na červen

Tarotový výklad na červen

Na červen vám přinášíme výklad z barokního ovčína v Chotíkově. Vesnice Chotíkov byla založena ve...

Jak to vidím já aneb Každý výklad, dobrý výklad

Každý výklad dobrý výklad aneb Jak to vidím já

Karty mne fascinují už dlouhé roky, jejich řeči jsem ale porozuměla až dávno za prahem...

Titulka pro: Tarotový výklad na září

Tarotový výklad na září

Chcete vědět, co vám na září předpovídají karty? Přečtěte si náš tarotový výklad na měsíc...

Titulka pro: Tarotový výklad na měsíc duben

Tarotový výklad na měsíc duben

Začal duben a s ním pravé aprílové počasí. Chcete vědět, co vám na duben předpovídají...

Titulka pro: Tarotový výklad na měsíc květen

Tarotový výklad na měsíc květen

Chcete vědět, co vám na měsíc květen předpovídají karty?

NAČÍST DALŠÍ

INZERCE

ŽHAVÉ DRBY

VÁNOCE PRO CHLAPA

Ahojky :) Měla bych dotaz… Zajímalo by mě, co svým chlapům ...

VÝBAVA NA SNOWBOARD

Dobrý večer, přemýšlím nad koupí výbavy na snowboard, ...

ŠITÍ

Ahoj všem, chtěla bych se naučit šít na šicím stroji. Jak ...

DRBÁRNA

HORKÉ RADY

Bolest hlavy - migrény

Dobrý den, již pár let beru triptany na prevenci a ...

Domek

Dobrý den. Syn koupil hrubou stavbu a ma tam nějake ...

Bezbolestné trhání zubů

Dobrý den pane doktore, potřeboval bych spravit horní ...

PORADNA

© 2016, MeziŽenami.cz