Kde najít brigádu a brigádníky?

Samozřejmě existují i offline metody, jak najít brigádu nebo brigádníky, ale mnohem efektivnější způsob nabízí internet. Internet propojuje svět a přináší dosud nevídané možnosti. Také na pracovním trhu je internet skvělým nástrojem pro svoji rychlost a jednoduchost. Samozřejmě to má i své nevýhody.

Kde najít brigádu a brigádníky?
Zobrazit fotografii v galerii

Nabídka a poptávka práce na internetu 

Anonymita internetu může skrývat mnohé hrozby, nevyhýbají se ani pracovnímu trhu. Zejména na sociálních sítích se setkáváme s pochybnými nabídkami brigád, které využívají důvěřivosti lidí. Za vstupní poplatek slibují vysoký výdělek úplně každému, bez ohledu na kvalifikaci či schopnosti. Takovéto podezřelé nabídky čekají na důvěřivce i na některých podezřelých pracovních portálech. 


Velké pracovní portály zpravidla nekalé nabídky práce dokážou odfiltrovat, už jenom kvůli relativně vysokým nákladům na zveřejnění inzerátu. Pokud však hledáme brigádu, jsou na tom i ty největší pracovní portály mizerně. Zprostředkování trvalého zaměstnání je výhodnější než zprostředkování brigády, třeba i dlouhodobé. 


Ještě horší než s brigádami je to na klasických pracovních portálech s brigádníky. Své CV a kontakty tam zveřejňují převážně uchazeči o full-time job. Na brigádníky tam narazíme jen stěží. A kde tedy hledat? 


Brigády a brigádníci na jednom místě 

Ideální brigáda. Tak zní název platformy, která shromažďuje brigády a brigádníky. Žádné pochybné nabídky! Ideální brigáda nabízí jenom spolehlivé inzeráty. Samozřejmě mají různou podobu. Každý si tak může najít to své. Brigády se dají filtrovat podle místa, ale i dalších parametrů. K dispozici je celá paleta brigád z různých oborů, od administrativních činností až po ryze manuální práce. Pro brigádníky je služba zcela zdarma


Předností systému Ideální brigáda je rychlost. Během pár minut si tam najde brigádu každý – student, důchodce, maminka na mateřské, žena v domácnosti nebo nezaměstnaný. Každý si rád finančně přilepší a brigáda k tomu dává možnost, jen si vybrat! Nejde však jenom o přivýdělek, brigáda nabízí také prostor, jak rozšířit své zkušenosti. To přijde vhod zejména studentům, kterým brigáda při studiu usnadní hledání práce v budoucnu. Brigáda je také způsobem, jak si vyzkoušet, zda je daný obor ten pravý. V neposlední řadě přináší také cenné kontakty a příležitost komunikace. To oceňují především maminky na mateřské, kterým chybí sociální vazby. 


V systému Ideální brigáda stačí pár minut na vyhledání i sjednání brigády. Nové brigády se objevují téměř v reálném čase, proto není problém sjednat si brigádu hned na další den. Také brigádníci téměř v reálném čase aktualizují informace o sobě, a tak mají aktuální přehled i ti, kteří brigádníky shání. 


Možností je nespočet 

Platforma Ideální brigáda je novou příležitostí pro firmy, které doposud velmi složitě řešily flexibilní přizpůsobování personálních kapacit. Promptně pokrýt jednorázové výrobní zakázky nebo náhlý nedostatek zaměstnanců znamenalo být v neustálém kontaktu s potenciálními brigádníky. Ani to však nezaručovalo úspěch. Nyní lze veškeré shánění kontaktů a jejich obvolávání vyměnit za jeden přehledný systém s brigádníky online. Shánění brigádníků je tak mnohem snazší. Firmy a personalisté si ušetří mnoho nervů, času, a tím i peněz. Je přitom jedno, zda jde o jednorázovou brigádu, brigádu krátkodobou či dlouhodobou. 


Služba Ideální brigáda je otevřena všem. Dokonce bude užitečná i domácnostem. Nejenom firmy či podnikatelé, i soukromé osoby mohou v systému jednoduše najít brigádníky, třeba jako výpomoc v domácnosti. Brigádník může pomoci s úklidem, hlídáním dětí nebo domácích mazlíčků, také s doučováním, prací na zahradě, stavební činností apod.


KP
Foto: Pixabay

DISKUZE K ČLÁNKU

1

brigády i práce je jen chtít...

ODPOVĚDĚT

0

Dcera studuje nástavbu na zdravotní školu a v tomto oboru by sehnala minimálně 10 brigád. Je málo lidí, kteří tento obor chtějí dělat.

ODPOVĚDĚT

2

brigádníci nám pomáhají s opravou baráčku

ODPOVĚDĚT

3

To je pravda, hlavně ve větších městech. Vnuk taky při studiu chodí na brigádu.

ODPOVĚDĚT

3

Teď je hodně nabídek. Studenti si mohou vybírat.

ODPOVĚDĚT

2

Vnuk i vnučka si při sudiu hledají brigády...

ODPOVĚDĚT

3

Brigádníky jsme brali z řad známých nebo na doporučení.

ODPOVĚDĚT

3

jsem už v důchodu a nic nehledám

ODPOVĚDĚT
VLOŽIT PŘÍSPĚVEK
VSTOUPIT DO DISKUSE (8 PŘÍSPĚVKŮ)

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Titulka pro: Horoskop na týden od 13. do 20. května 2013

Horoskop na týden od 13. do 20. května 2013

Přečtěte si svůj horoskop na týden od 13. do 20. května 2013.

Titulka pro: Horoskop na týden od 22. do 28. dubna 2013

Horoskop na týden od 22. do 28. dubna 2013

Zajímá vás, jaký máte horoskop na týden od 22. dubna?

Titulka pro: Jak napsat životopis, který spolehlivě zaujme

Jak napsat životopis, který spolehlivě zaujme

Sháníte práci, už jste odpověděli na desítky inzerátů, a výsledek nikde? Možná děláte chybu už...

Veletrhy FOR FAMILY v Letňanech

První dubnový víkend si v PVA EXPO PRAHA v Letňanech na své přijdou mladé rodiny,...

Show Jana Krause – Tomáš Klus, Zuzana Mauréry a Michal Gajdošech

Show Jana Krause – Tomáš Klus, Zuzana Mauréry a Michal Gajdošech

Zpěvák Tomáš Klus, herečka Zuzana Mauréry a čtvrtý nejkrásnější muž planety Michal Gajdošech se představí...

NAČÍST DALŠÍ

INZERCE

ŽHAVÉ DRBY

BATOH NA OBJEDNÁNÍ

Zdravím, poradíte prosím na jakém e-shopu vybrat batoh do ...

CVIČENÍ DOMA U TV

Ahoj snažíte se někdo doma cvičit u tv?

VÝBAVA NA ZIMNÍ SPORTY

Ahoj kde bych si mohla koupit něco na zimní sporty.Ráda bych ...

DRBÁRNA

HORKÉ RADY

Bolest hlavy - migrény

Dobrý den, již pár let beru triptany na prevenci a ...

Domek

Dobrý den. Syn koupil hrubou stavbu a ma tam nějake ...

Bezbolestné trhání zubů

Dobrý den pane doktore, potřeboval bych spravit horní ...

PORADNA

© 2016, MeziŽenami.cz