Kdo bude vařit tento týden ve VIP Prostřeno!?

Dvě dámy, které mají skvělou figuru, a dva pánové, u nichž se naopak nějaké to kilo navíc nebere nijak vážně. Seznamte se s aktuální čtveřicí!

Titulka pro: Kdo bude vařit tento týden ve VIP Prostřeno!?
Zobrazit fotografii v galerii

Na dobroty pro všechny mlsné jazýčky vás postupně budou zvát populární cvičitelka a někdejší mistryně světa v aerobiku Olga Šípková, herečka a kostýmní výtvarnice Simona Chytrová, kreslíř a bývalý reprezentant v jízdě na saních Petr Urban a charismatický kladenský herec Roman Štabrňák, protagonista seriálu Cesty domů.

Začínáme u Olgy…

„Já jsem se snad v kuchyni tak nezasmála jako dneska,“ říká o natáčení pořadu naše slavná cvičitelka. Jak se jí žije? „Mám štěstí, že moje práce je zároveň i mým koníčkem,“ říká spokojená Olga, která bydlí v rodinném domě, má dvě děti a také síť fitcenter. Projeví se snad racionální profese také v menu, které svým hostům a televizním divákům nabídne?

Původně sice cvičitelka plánovala něco ohromujícího, nakonec však tuhle vysokou laťku převážil zdravý rozum – uvař to, co už máš vyzkoušené. Proto se bude podávat salát s gorgonzolou, kuřecí vývar s domácími nudlemi, kuře na medu s provensálským kořením a kynutý koláč s borůvkami. Co na to ostatní soutěžící? Zatímco Simona sladké, a kynuté zejména, nemusí, pánové prý slupnou cokoliv. A s chutí! „Piniový oříšek jsem snad v hubě ještě neměl,“ přiznává kreslíř a karikaturista Petr Urban.

O čem se budou bavit dvě útlé dámy a dva pánové s váhou, kterou extra neřeší? Budete se možná divit – řeč přijde i na diety. „Dva dny nejím vůbec a mám osm kilo dole,“ nabízí tip Petr. Mezitím si hosté pochutnávají na vývaru, ale přece jen jim přijde poněkud nevýrazný. A jednomu z nich se Olga příliš nezavděčí ani kuřecím masem, které je prý nudné.

Jaká asi bude zábava? Zvedne hostitelka ostatní ze židlí a požene je cvičit na mráz? Kdepak! Zůstaneme pěkně v teplíčku, tak zkuste uhádnout, čím asi překvapí své spolusoutěžící.

… pokračujeme u Petra

O bývalých sportovních aktivitách Petra Urbana se už psalo mnohokrát, proto jen připomeňme, že jde o sedmnáctinásobného mistra ČR v jízdě na saních. A také duchovního otce kreslené postavičky Rudy Pivrnce, kterého Petr už mnohokrát uvedl do života v desítkách svých vtipů. Kreslíř žije ve Smržovce, kde má propojené dřevěné domy, ateliér, byt i hospodu. „Jsem furt doma zalezlej a kreslím, takže jsem určitě pracovitej,“ říká o sobě. A co by udělal s výhrou, kdyby zabodoval nejvíce ze všech? Věnoval by ji tchyni!

Ale pojďme do kuchyně, teď nás čeká vydatná krmě. Půjde o menu „chudého chalupníka“: jako předkrm se podávají sýry z jizerské krávy se zlatou cibulí (karamelizovanou šalotkou), které prý můžou směle konkurovat známým francouzským. Dále to bude polévka „chlupatá chundelka“, ovšem chlupaté jsou i knedlíky s panenkou a zelím. A sladké na závěr? Koláč s borůvkami, který nekontrolovatelně vybíhá z pekáče.

Ovšem než hosté zasednou ke stolu, musí překonat kluzkou cestu u Petrovy chalupy. „Trochu jsem ho podezíral, že večer před tím tam ještě vylil kýbl vody, aby nám ten příchod udělal veselejší,“ říká s nadsázkou jeden ze soutěžících. A další, po prohlídce erotických, duchovních i sportovních obrazů v hostitelově ateliéru, má jasno: tohle je člověk mnoha tváří! Jak budou nakonec hodnotit ostatní karikaturistu, kterému pomáhala jeho žena? Dívejte se a zjistíte to společně s námi!


Připravila: Marcela

Foto: archiv FTV Prima

22. 1. 2013
 

DISKUZE K ČLÁNKU

VLOŽIT PŘÍSPĚVEK
VSTOUPIT DO DISKUSE

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Titulka pro: Zábava, která rozvíjí vaše děti

Zábava, která rozvíjí vaše děti

Projekt zábava domů pomáhá rodičům a dětem od 3 do 8 let. Více nám prozradila...

Titulka pro: Vyhrajte zábavu domů

Vyhrajte zábavu domů

Projekt Zábava domů pomáhá rodičům a dětem od 3 do 8 let. Více nám prozradila...

Titulka pro: Hledáte tip na víkend? Zajeďte na čtyřkolky do Cítova!

Hledáte tip na víkend? Zajeďte na čtyřkolky do Cítova!

Zábava pro celou rodinu, skvělá muzika a jedinečné závody! To je další ze závodů seriálu...

Vztahy v srpnu podle Feng shui: podporujte veselou a hravou náladu

Vztahy v srpnu podle Feng shui: podporujte veselou a hravou náladu

Zatím co v červenci jste si měli s partnery užívat pohodu, krásu a romantiku, v...

Titulka pro: Vyhrajte stavebnice LEGO®

Vyhrajte stavebnice LEGO®

Naučte své děti se hrou nejen bavit, ale také rozvíjet své dovednosti. K tomu jsou...

Titulka pro: Finální závod čtyřkolek HandyCup startuje již tuto sobotu!

Finální závod čtyřkolek HandyCup startuje již tuto sobotu!

Zábava pro celou rodinu, skvělá muzika a jedinečné závody! To je finální závod seriálu čtyřkolkových...

NAČÍST DALŠÍ

INZERCE

ŽHAVÉ DRBY

ŠICÍ STROJ

Poraďte jakou značku šicího stroje je nejlepší ...

LUPENKA

Doporučil by mi někdo něco na lupenku?

ZAHRADNÍ NÁBYTEK

Hledám zahradní nábytek, který nebude potřebovat moc ...

DRBÁRNA

HORKÉ RADY

Bolest hlavy - migrény

Dobrý den, již pár let beru triptany na prevenci a ...

Domek

Dobrý den. Syn koupil hrubou stavbu a ma tam nějake ...

Bezbolestné trhání zubů

Dobrý den pane doktore, potřeboval bych spravit horní ...

PORADNA

© 2016, MeziŽenami.cz