Kdo vyhraje balíček efektivního hubnutí? Hlasujte!

Nyní jde naše soutěž do finále. Vybrali jsme 5 z vás, ze kterých vyberete vy, naše čtenářky, vítězku. Vyhraje ta finalistka, která získá nejvíce hlasů. Hlasovat můžete každý den.

Titulka pro: Kdo vyhraje balíček efektivního hubnutí? Hlasujte!
Zobrazit fotografii v galerii

Sledujte, jak si vede vaše favoritka a nezapomeňte jí každý den podpořit. Hlasovat můžete jen jednou z dané IP adresy. Hlasování ukončíme 17. 2. 2012.

DISKUZE K ČLÁNKU

0

Škoda že nevyhrála Radka 2, moc bych jí to přála. Ztloustnout po dětech moc dobře znám a proti hormonům je težké se bránit. Celý život jsem s tím bojovala drastickými hladovkami a nakonec jsem trvale zhubla až po totální hysterektomii a teprve v padesáti se cítím jako člověk. Radko, není důležité vyhrát ale bojovat, něco se ti jistě podaří (mě 2x 15 kg)ale já po klukách nabrala 30 a to je moc. Držím ti palce

ODPOVĚDĚT

0

Dámy, jdu z vás blejt - ať žije omezené české chování!!! Končím tuhle konverzaci, přijdete mi jako ohrané desky - pořád dokola....

ODPOVĚDĚT

0

To LAZZANA: si dobře přečtěte příspěvek od Radky1, mělo to být krátké a je z toho román. A píše, že musí vyhrát, aby byla se sebou 100 % spokojená, tak píšu, ať si nepořizuje děti, protože to se sebou bude spokojená tak na 10 % a žádné kůry ani plastiky jí už nepomůžou. A je mi jedno jakým způsobem hlasy získala. Něco se dá prověřit, ale na něco nepřijde ani zkušený informatik. A balíček byl určen pro hubnutí a ne zlepšování pomičené kůže. Stejně těch 5 kůr nebude stačit.

ODPOVĚDĚT

0

To LAZZANA: si dobře přečtěte příspěvek od Radky1, mělo to být krátké a je z toho román. A píše, že musí vyhrát, aby byla se sebou 100 % spokojená, tak píšu, aˇˇt si nepořizuje děti, protože to se sebou bude spkojená tak na 10 % a žáné kůry ani plastiky jí už nepomůžou. A je mi jedno jakým způsobem hlasy získala. Něco se dá prověřit, ale na něco nepřijde ani zkušený informatik.

ODPOVĚDĚT

0

Radka 1 je čů.za

ODPOVĚDĚT

0

To lenickal: Soutěž je od toho, že každý má možnost vyhrát. Vyhrála Radka1., přeju jí to. Radka 2 neměla to štěstí, ostatní dámy také ne. Přijde mi dětinské urážet někoho komu jste výhru nepřála...Chápu, že problémy s postavou má každá žena, já taky. Berte to z té lepší stránky - máte inspiraci, co pořídit své favoritce k narozeninám! Hezký večer všem!

ODPOVĚDĚT

0

No tak, ať si to Radka1 užije, ať je se sebou na 100 % i více spokojená, ale raději ať si nepořizuje děti, protože pak by měla horší postavu, povislé bříško, celulitidu, jizvy, povislá prsa a to by se jí a ani jejímu přítelu uritě nelíbilo.

ODPOVĚDĚT

0

Milé ženy, naši soutěž vyhrála Radka1. Příště ještě omezíme hlasování pouze pro přihlášené. Mrzí nás, že je to omezující opatření. Nechceme tím získávat další registrované čtenářky, ale poskytne nám to ještě lepší kontrolu. Většina našich čtenářek svůj nick už má. My máme radost, když se nám povede zařídit pro vás pěknou soutěž. Podvody by nás od jejich pořádání odradily. Děkujeme všem čtenářkám, které slušně přispívaly do diskuze. Užijte si hezký víkend!! Vaše redakce

ODPOVĚDĚT

0

mě to třeba nešlo 2x denně hlasovat, prostě mě to nepustilo... a dokonce tu hrála roli i hodina odeslání... příští den - stejně, nikdy dřív :-)

ODPOVĚDĚT

0

No když už, tak "lidi" :))

ODPOVĚDĚT

0

Proboha lid, pište bez hrubek! I redakce!!

ODPOVĚDĚT

0

Milé ženy, hlasování bylo dnes ukončeno. Nejvíce hlasů získala Radka. Protože jste zde vyjadřovaly své pochybnosti o správnosti hlasování, necháme teď vyjed záznamy k jednotlivým hlasům a zkontrolujeme, zda se někomu nepovedlo prolomit možnost hlasovat jen jednou denně z dané IP adresy. Až pokud nenajdeme nic podezřelého, potvrdíme vítězku.

ODPOVĚDĚT

0

My bychom klidně vybrali i tři výherce, ale získali jsme jen jednu cenu :-(

ODPOVĚDĚT

0

Pro redakci:Prosím nešlo by vybrat 2 výherce :-) tak jsme se snažili bodovat a držet palečky Radce 2..ale každá snaha marná...Radce 1 naskakuje i 50 bodů během chvilky...takže nemáme šanci...ale stejně je podivné jak to holka dělá...

ODPOVĚDĚT

0

Ach jo...jako sotěžící, která už se dostala tak daleko - do finále - mě trochu mrzí, že si zřejmě převážná většina hlasujících myslí, že hubnout nepotřebuji - 3 děti , bříško (no spíš břicho :-)) a 75kg, které jsem po třech porodech nabrala asi nikoho nedojímají. A taky jsem bohužel nenapsala do redakce sáhodlouhý text, proč chci zhubnout, když zadání bylo stručně popsat důvod... No pilnější asi zvítězí, co se dá dělat. Ale nechci vypadat, že výhru nepřeju nikomu jinému, to vůbec ne - je to přece soutěž :-). A já jen doufám, že je regulérní.

ODPOVĚDĚT

0

Dámy,čtu komentáře a je mi z vás do smíchu...Nezávidíte vy trošku?:)

ODPOVĚDĚT

0

No Pač si beztak Radka1 hlasuje sama!

ODPOVĚDĚT

0

Překvapuje mne, kde Radka nabrala tolik hlasů, když tu nikdo nefandí... Renčo držím palce...

ODPOVĚDĚT

0

Pročítám důvody jednotlivých zájemkyň. 2.Radce by to spíš ublížilo. Udělat z ní člověka, který by se sebou byl 100% spokojen? Co s takovým samolibým člověkem. Já fandím 5.Radce 2

ODPOVĚDĚT

0

Me prijde, ze i redakce spatne vidi ... jinak by nemohla vybrat nekoho kdo ma 62 kg!!!!!!!!!!!!!!!!

ODPOVĚDĚT

0

No, je to opravdu divné, to hlasování. Někdy má Radka 1, foto druhé, nárůst hlasů slabý a někdy enormní, jen jestli si ty hlasy nekliká sama. Existují prý na toto nějaké programy do PC.

ODPOVĚDĚT

0

Jak to vidím tak tady bojují hlavně 2 Radky..Ale tahle situace..2.Radka a druhá 5.Radka2 tak tohle teda redakce nevyřešila..proč už nedala i té Radce1...to pak se moc plete...:-( Jen se divím jak redakce vybere někoho kdo má napsáno,že je spokojený se svými 62kg...když se hraje o balíček efektivního hubnutí? Měla by to vyhrát 5. Radka 2 úplně spodní fotka,aby nedošlo k omylu..nebo Renata na prvním snímku,ty je vidět,že to potřebují..

ODPOVĚDĚT

0

Fandím Radce 2. Mám totiž po třetím porodu podobný problém :(

ODPOVĚDĚT

0

RADKO 2 JSTE MOJE FAVORITKA, PŘEJI VÁM VÝHRU

ODPOVĚDĚT

0

lucinkah5-kde sem tohle psala?

ODPOVĚDĚT

0

lilu.21 - prvni pisete, ze to delate kvuli pritele, a ted nikoli? To se trosku protireci, nemyslite? Ani nevite co vlastne chcete. Radko 2 fandim Vam :-) Vy si vyhru zaslouzite :-)

ODPOVĚDĚT

0

jeste jednou - nedelam to kvuli priteli, ale pouze a jen kvuli sobe samotne - a jeste jednou dekuji za pochopeni a za to, ze nebudete zbytecne urazet nekoho, koho neznate

ODPOVĚDĚT

0

nebo dlouho nevydrží:D:D

ODPOVĚDĚT

0

Taky to preji Radce c.2. Pritel Radyk c. 1 je pekny hovado - zbavit se driv nez bude pozde:D

ODPOVĚDĚT

0

Moc děkuji všem, kteří mi dalí hlásek a ještě se chystají dát. Já přibrala, jelikož jsem měla rizikové těhotenství, a prakticky skoro celé jsem musela odležet a poslední dva měsíce i v nemocnici. Naštěstí, je dcerka v pořádku, i když porod byl také rizikový. Zůstalo mi bříško a celulitida, čehož, se ikdyž se omezuji v jídle a cvičím, nemůžu zbavit. Balíček by mi moc pomohl cítit se zase fajn.

ODPOVĚDĚT

0

Posílám hlásek Radce2 a přeju ji,at se ji to podaří. Miluš

ODPOVĚDĚT

0

mersik - dekuju za nazor, ale kdyby jste si přečetla, proč bych ten balíček chtěla, tak tohle nenapíšete. Mám velký problém s celulitidou a pomerančovou kůží, která není v žádném případě úměrná mému věku a ikdyž chodím cvičit 2-4x týdně, tak to nepomáhá a myslím, že ultrazvuková liposukce apod s tímhle může hodně pomoci a proto o tento balíček soutěžím. A k příteli, byl a je se mnou už pátým rokem i navzdory tomu. A nechci to kvůli němu, ale kvůli sobě. Děkuji za pochopení.

ODPOVĚDĚT

0

Lidi, proč hlasujete pro Radku č.1? Taková baba, která má 62kg, potřebuje spíš psychologa než balíček na hubnutí!!! Protože ona má problém v hlavě a né ve váze!!! A ještě... Takového přítele bych poslala do pr...e, protože až Radka zestárne, tak bude taky chtít, aby byla mladá, jako když s ní začal chodit??? To si jí pramálo cení... Marcela

ODPOVĚDĚT

0

Kdo z vás chce doopravdy zhubnout a poté zase nenabrat (jojo efekt), musí si srovnat PH v těle. Pokud chcete opravdu někdo zhubnout a nevíte jak, napište mi na mail Tynnnna@seznam.cz ráda vám pomůžu. A pamatujte, dokud nebudete celkově zdraví, jen těžko dokážete zhubnout! =)

ODPOVĚDĚT

0

všem, kdo mi dal nebo chystá se dát hlas, moc děkuji, Radka

ODPOVĚDĚT

0

Radka 2 fandím ti

ODPOVĚDĚT

0

Moc děkuji za hlásky pro Radku 2.

ODPOVĚDĚT

0

Snad můj hlas Radušku 2 potěší...

ODPOVĚDĚT

0

dávám hlas Radce

ODPOVĚDĚT

0

Dávám hlas 1 RENATCE

ODPOVĚDĚT

0

já bych se ráda přihlásila ,ale už je asi pozdě---po 3porodu mám 20kg nahoře...fotky vybraných soutěžících jsou divné --určitě nedám hlas 2 a 3...

ODPOVĚDĚT

0

To by mě zajímalo podle čeho vybírají fotky, někteří to vůbec nepotřebují!!!!! Asi nedostatek přihlášených:D

ODPOVĚDĚT
VLOŽIT PŘÍSPĚVEK
VSTOUPIT DO DISKUSE (42 PŘÍSPĚVKŮ)

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

NAČÍST DALŠÍ

INZERCE

ŽHAVÉ DRBY

ŠICÍ STROJ JAKO DÁREK

Zdravím maminky, moje máma by si přála nový šicí stroj, ...

ŠICÍ STROJ

Poraďte jakou značku šicího stroje je nejlepší ...

LUPENKA

Doporučil by mi někdo něco na lupenku?

DRBÁRNA

HORKÉ RADY

Bolest hlavy - migrény

Dobrý den, již pár let beru triptany na prevenci a ...

Domek

Dobrý den. Syn koupil hrubou stavbu a ma tam nějake ...

Bezbolestné trhání zubů

Dobrý den pane doktore, potřeboval bych spravit horní ...

PORADNA

© 2016, MeziŽenami.cz