Když vaří cirkusák a tři holky jako květ

Další sestava osobností, které se nebojí účasti v pořadu VIP Prostřeno!, je známá – i tento týden se můžete těšit na zajímavé hosty.

Titulka pro: Když vaří cirkusák a tři holky jako květ
Zobrazit fotografii v galerii

Vám i ostatním soutěžícím bude vařit pokračovatel slavného cirkusového rodu Jiří Berousek, herečka a moderátorka Daniela Šinkorová, herečka Míša Kuklová a zpěvačka Marcela Březinová.

Jiří Berousek: Podruhé u plotny

Zatímco Marcela Březinová je s genderovým poměrem soutěžících spokojená, pro cirkusáka jsou tři dámy překvapením. A navíc se mezi nimi skrývá i jeho oblíbenkyně, o které si kdysi říkával, že by ji rád za ženu. Uhádnete, která ze soutěžících je jeho dávnou láskou?

Mladý táta a otec dvou dcer není zrovna kuchařským mistrem – k plotně se prý postaví podruhé (a poprvé to bylo údajně tehdy, když trénoval na účast v tomto pořadu). Proto není divu, že nejprve musí objevit, co se kde v kuchyni nachází, aby při vaření na ostro tolik netápal. Ovšem Jiří je jako snad každý muž soutěživý a navíc se chce před děvčaty ukázat.: „Kdyby stáli za dveřmi tři chlapi, tak bych se nesnažil. Ale tři pěkný baby, to v chlapovi probudí kohouta, co se naježí a chce se trochu předvádět.“

Podle kalendáře máme stále zimu, tak prý ať se všichni zahřejí dobrotami z grilu. Navíc Berouskovi často grilují, byť v jiném ročním období, a Jiří má na starost nakládání masa. Začíná s kuřecími prsíčky s listy salátu, pak bude chystat panenku v bramboráku a na konec ananas na grilu, naložený v rumu, hnědém cukru a skořici. Co myslíte, bude dnešní hostitel vařit opravdu sám? „S pečenými paprikami mi pomáhala máma, to je pravda, ale jak uvidíte, jinak vařím sám,“ tak trochu se chlubí Jirka a dodává, že hlavním chodem překvapil i sám sebe, protože právě z přípravy tohoto pokrmu měl trochu obavy.

Co na to ostatní soutěžící? Ani jedna hostitelovi nevěří, že opravdu běžně nevaří, a chválí a chválí, zatímco kuchař se čepýří a čepýří. Ovšem to ještě děvčata netuší, jaká je čeká zábava. Překvapí je dnešní hostitel nebo jim spíš nažene trochu strachu, když je seznámí s Mášou? Dívejte se a budete to vědět také!

Daniela Šinkorová: Sardinie u krbu

Herečka a moderátorka pochází ze Slovenska, že by plánovala halušky, jak se od ní mnohdy čeká? Ale ne, halušek už bylo dost, tentokrát se chystá tematicky vyrovnané menu ze Sardinie a hned pět chodů. Daniela připraví fíky se sušenou šunkou, chřestovou polévku s omáčkou, těstoviny z parmazánu, mořského vlka s bramborovou krustou a zmrzlinu s karamelem. Už teď jsme zvědaví, jak si s touto „náloží“ poradí ostatní soupeři.

Pokud jste se těšili, že vás herečka pozve k sobě domů, budete zklamaní – hostitelka všechny zve do tenisového centra svého partnera. Proč právě sem? „Je to můj druhý domov, trávím tady hodně času a klubovnu s krbem máme nejraději,“ vysvětluje. A během vaření ještě upřesňuje, že dnes připravuje pokrmy z kuchyně, kterou dobře zná (do Itálie často jezdí), navíc praktické fígle odkoukala od profesionálního kuchaře.

Italské vaření je v Čechách hodně oblíbené, trefí se tímto menu do chuťových not i svým hostům? Těstoviny má rád snad každý, ale co chřestová polévka, nebude mdlá? Míša Kuklová ji prý dobře zná, tuhle polévku vařívala její maminka. Ovšem Danielina verze je vylepšená smetanou, parmazánem a cuketovou focacciou. Chcete-li vědět, co je to focaccia, jaká se chystá zábava a kolik bodů si herečka nakonec vyvaří, nezbývá vám, než zapnout dnes večer televizi a zjistit to díky VIP Prostřeno!


Připravila: Marcela
Foto: archiv FTV Prima
19. 2. 2013
 

DISKUZE K ČLÁNKU

VLOŽIT PŘÍSPĚVEK
VSTOUPIT DO DISKUSE

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Titulka pro: Zábava, která rozvíjí vaše děti

Zábava, která rozvíjí vaše děti

Projekt zábava domů pomáhá rodičům a dětem od 3 do 8 let. Více nám prozradila...

Titulka pro: Vyhrajte zábavu domů

Vyhrajte zábavu domů

Projekt Zábava domů pomáhá rodičům a dětem od 3 do 8 let. Více nám prozradila...

Titulka pro: Hledáte tip na víkend? Zajeďte na čtyřkolky do Cítova!

Hledáte tip na víkend? Zajeďte na čtyřkolky do Cítova!

Zábava pro celou rodinu, skvělá muzika a jedinečné závody! To je další ze závodů seriálu...

Vztahy v srpnu podle Feng shui: podporujte veselou a hravou náladu

Vztahy v srpnu podle Feng shui: podporujte veselou a hravou náladu

Zatím co v červenci jste si měli s partnery užívat pohodu, krásu a romantiku, v...

Titulka pro: Vyhrajte stavebnice LEGO®

Vyhrajte stavebnice LEGO®

Naučte své děti se hrou nejen bavit, ale také rozvíjet své dovednosti. K tomu jsou...

Titulka pro: Finální závod čtyřkolek HandyCup startuje již tuto sobotu!

Finální závod čtyřkolek HandyCup startuje již tuto sobotu!

Zábava pro celou rodinu, skvělá muzika a jedinečné závody! To je finální závod seriálu čtyřkolkových...

NAČÍST DALŠÍ

INZERCE

ŽHAVÉ DRBY

DETOX ORGANISMU

Trpím lupénkou, takže potřebuji pravidelný detox ...

POSÍLENÍ IMUNITY U DĚTÍ

Prosím o zkušenost, radu, čím posilovat imunitu u dětí.

BATOH NA OBJEDNÁNÍ

Zdravím, poradíte prosím na jakém e-shopu vybrat batoh do ...

DRBÁRNA

HORKÉ RADY

Bolest hlavy - migrény

Dobrý den, již pár let beru triptany na prevenci a ...

Domek

Dobrý den. Syn koupil hrubou stavbu a ma tam nějake ...

Bezbolestné trhání zubů

Dobrý den pane doktore, potřeboval bych spravit horní ...

PORADNA

© 2016, MeziŽenami.cz