Odhalte tajemství estetické chirurgie

Zvažujete nějaký zkrášlující estetický zákrok, ale nevíte jaký by byl pro vás vhodný? Chcete vědět, co vás čeká, pokud se pro nějakou zkrášlovací metodu rozhodnete? Odpovědi najdete v knize Estetická chirurgie a ostatní výkony estetické medicíny. Tři z vás mohou tuto knihu vyhrát.

ilustrační obrázek
Zobrazit fotografii v galerii

Kniha „Estetická chirurgie a ostatní výkony estetické medicíny“ je určena široké veřejnosti a jejím cílem je poskytnout nejzákladnější informace o oboru estetické medicíny. Měla by se stát jakýmsi odborným průvodcem pro všechny zájemce o korekci té či oné kosmetické vady a současně je informovat o výhodách a úskalích plasticko-chirurgického nebo jiného léčebného zákroku.
Část „Estetická chirurgie“ se věnuje problematice faceliftu, operaci horních a dolních víček, korekci brady, zvětšování rtů, operaci kosmetických vad prsů, rekonstrukci prsu, operaci břišní stěny či liposukci. V části věnované laserové a ostatní estetické medicíně se od zasvěcených odborníků dozvíte o zákrocích vedoucích k odstranění žilek, pih či tetování. V knize zároveň najdete informace o neinvazivní liposukci, epilaci laserem, aplikaci botulotoxinu či o odstranění a vyplnění vrásek a jizev.
Knihu „Estetická chirurgie a ostatní výkony estetické medicíny“ sepsal tým předních plastických a estetických chirurgů pod vedením docenta MUDr. Jana Měšťáka, mezinárodně uznávaného plastického chirurga.
Publikaci „Estetická chirurgie a ostatní výkony estetické medicíny“ vydává nakladatelství Lucie a je k dostání v běžné síti knihkupectví za 270 Kč.

DISKUZE K ČLÁNKU

0

estetická chirurgie je jen pro bohaté

ODPOVĚDĚT

2

to je pravd..

ODPOVĚDĚT

3

p.Měšťák je vynikající

ODPOVĚDĚT

0

Co je tajemného na estetice fakt nechroupám, možná by se to mohlo jmenovat "kdy medicína krade a na léčení dlabe"

ODPOVĚDĚT
VLOŽIT PŘÍSPĚVEK
VSTOUPIT DO DISKUSE (4 PŘÍSPĚVKŮ)

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

NAČÍST DALŠÍ

INZERCE

ŽHAVÉ DRBY

ZÁCPA

Dobrý den, moc prosím o radu co se zácpy týče. Nějak se mě ...

ŽRÁDLO PRO PEJSKA

Ahoj co dáváte pejskovi za zřádlo?Vůbec nevím jestli ...

VITAMÍNY PŘI KOJENÍ

Ahoj maminky, berete nějaké vitamíny i při kojení?

DRBÁRNA

HORKÉ RADY

Bolest hlavy - migrény

Dobrý den, již pár let beru triptany na prevenci a ...

Domek

Dobrý den. Syn koupil hrubou stavbu a ma tam nějake ...

Bezbolestné trhání zubů

Dobrý den pane doktore, potřeboval bych spravit horní ...

PORADNA

© 2016, MeziŽenami.cz