Kónická kulma od Philips

Zaujal vás článek o rozevlátých vlnách? Chcete je také vyzkoušet, ale bojíte se poškození vlasů kulmováním. To rozhodně nemusíte.

Titulka pro: Kónická kulma od Philips

 

Zaujal vás článek o rozevlátých vlnách? Chcete je také vyzkoušet, ale bojíte se poškození vlasů kulmováním. To rozhodně nemusíte.


Philips představuje novou kónickou nebo také loknovací kulmu ProCare HP8619. Ta s jemným sametovým povrchem Soft Touch zajišťuje bezpečný styling bez rizika popálenin při kontaktu s vyhřívaným válcem, zároveň jedinečný indikátor „hotovo“ zamezuje přehřátí vlasů. Vlasy se na ní natáčejí opačně než u běžné kulmy, tzn. od kořínků ke konečkům. Je jednodušší pro manipulaci, a proto je pro tvorbu vln doma ideální.Díky válci o šířce 13 – 25 mm, jehož jemný sametový povrch Soft Touch poskytuje dokonalou kontrolu a tepelnou ochranu. Můžete si tak pohodlně a bezpečně upravovat své vlasy, a to i na těžko přístupných místech. Tato vrstva zároveň chrání před přímým kontaktem s vyhřívaným válcem prsty, uši, krk a vlasovou pokožku. To vše bez nutnosti kompromisů ke stylingu.


Jedinečný indikátor upozorní pípnutím, jakmile je kulma připravena k použití. Integrovaný LCD displej umožňuje zvolit ideální dobu úpravy pro konkrétní typ vlasů. Stačí vybrat jednu ze tří možností a poté, co ovinete vlasy kolem válce, stisknout tlačítko. Jakmile se ozve pípnutí neboli signál „hotovo“, lokna je upravena. Pro větší bezpečnost nabízí HP8619 funkci automatického vypnutí po 60 minutách.

 

 

Komerční prezentace
Foto: Philips
1. 11. 2013

DISKUZE K ČLÁNKU

VLOŽIT PŘÍSPĚVEK
VSTOUPIT DO DISKUSE

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Titulka pro: Pokusnz gadget

Pokusnz gadget

Vítr skoro nefouká a tak by se na první pohled mohlo zdát, že se balónky...

NAČÍST DALŠÍ

INZERCE

ŽHAVÉ DRBY

CO SE ZESNULÝM PEJSKEM

Holky, mám dotaz... Co se zesnulým pejskem? Pohřbít, nechat ...

KORÁLKY

Ahojky všem :) Měla bych dotaz... Máte někdo prosím ...

SEXSHOP

Holky, koukala jsem se na net a hodně se mi líbí tento erotic ...

DRBÁRNA

HORKÉ RADY

Bolest hlavy - migrény

Dobrý den, již pár let beru triptany na prevenci a ...

Domek

Dobrý den. Syn koupil hrubou stavbu a ma tam nějake ...

Bezbolestné trhání zubů

Dobrý den pane doktore, potřeboval bych spravit horní ...

PORADNA

© 2016, MeziŽenami.cz