Tipy

Kónická kulma od Philips

Zaujal vás článek o rozevlátých vlnách? Chcete je také vyzkoušet, ale bojíte se poškození vlasů kulmováním. To rozhodně nemusíte.

 

Zaujal vás článek o rozevlátých vlnách? Chcete je také vyzkoušet, ale bojíte se poškození vlasů kulmováním. To rozhodně nemusíte.


Philips představuje novou kónickou nebo také loknovací kulmu ProCare HP8619. Ta s jemným sametovým povrchem Soft Touch zajišťuje bezpečný styling bez rizika popálenin při kontaktu s vyhřívaným válcem, zároveň jedinečný indikátor „hotovo“ zamezuje přehřátí vlasů. Vlasy se na ní natáčejí opačně než u běžné kulmy, tzn. od kořínků ke konečkům. Je jednodušší pro manipulaci, a proto je pro tvorbu vln doma ideální.

Díky válci o šířce 13 – 25 mm, jehož jemný sametový povrch Soft Touch poskytuje dokonalou kontrolu a tepelnou ochranu. Můžete si tak pohodlně a bezpečně upravovat své vlasy, a to i na těžko přístupných místech. Tato vrstva zároveň chrání před přímým kontaktem s vyhřívaným válcem prsty, uši, krk a vlasovou pokožku. To vše bez nutnosti kompromisů ke stylingu.


Jedinečný indikátor upozorní pípnutím, jakmile je kulma připravena k použití. Integrovaný LCD displej umožňuje zvolit ideální dobu úpravy pro konkrétní typ vlasů. Stačí vybrat jednu ze tří možností a poté, co ovinete vlasy kolem válce, stisknout tlačítko. Jakmile se ozve pípnutí neboli signál „hotovo“, lokna je upravena. Pro větší bezpečnost nabízí HP8619 funkci automatického vypnutí po 60 minutách.

 

 

Komerční prezentace
Foto: Philips
1. 11. 2013


Diskuze: příspěvků