Volný čas

Konjunkce Jupiter s Uranem: působí zemětřesení

Sbírání kytiček

20. dubna vytvoří otřásající se Uran spojení s Jupiterem. Jejich konjunkce v Býku by doslova mohla otřást zemí pod nohama.

Lidé žijící v oblastech, které postihuje zemětřesení, by se raději měli mít na pozoru. Očekávat můžeme i jinou přírodní katastrofu. Expanzivní Jupiter a Uran v nás probouzejí naše vnitřní revolucionáře.

Jupiter je expandér. Putuje Býkem od 16. května 2023 a otřásá věcmi ve vašem životě i globálně. Jako planeta štěstí, hojnosti a víry nás sdružuje pro nějakou společnou věc. Uran je v Býku od května 2018. Pomáhá nám rozbít bariéry, které nás drží zpátky. Přibližně každých 14 let se setkávají, aby prolomily moudrost, víru, technologie i spiritualitu.  Jejich konjunkce nám dává impulz ke změnám v budoucnosti.

Rychlé změny, ať už pozitivní nebo negativní, mohou být destabilizující. Naštěstí se tentokrát setkají v zemském Býku, který uzemňuje dramatické změny.

Jupiter i Uran sdílejí touhu překonat stávající omezení. Vyvolávají pocit, že všechno je možné. Aktivují tvůrčí potenciál. Naposledy se setkaly v Býku v roce 1941 a vyvolaly pokrok v rovnoprávnosti žen, rovných pracovních příležitostí a technologický pokrok.

Konjunkce Jupitera s Uranem může přinést další zpoždění vašich plánů. Narážíte na byrokracii, a to vás ničí. Pokuste se najít kompromis.

Protože Býk je zemské znamení, mohla by konjunkce Jupiter, Uran ovlivnit ekonomiku, udržitelný přístup i naše zdravé návyky. Čekejte změny v obastech, kterým vládne Býk. Ten má rád peníze, péči o tělo, krásu, hudbu a umění.

Umělá inteligence bude více pronikat do medicíny a wellness. Objeví se nové inovace v boji proti stárnutí a podpoře krásy. Do popředí se bude dostávat recyklované zboží.

Jak využít tuto konjunkci:

  • Věřte ve svůj potenciál a pomalými krůčky směřujte k cíli.
  • Spolupracujte s ostatními.
  • Objevujte zážitky mimo svou komfortní zónu, buďte kreativní.
  • Uzemněte se.
  • Oprostěte se od svého vnitřního kritika.
  • Jasně si představujte, čeho chcete dosáhnout

Připravila: Věra Hájková

Zdroj informací: chaninicholas.com, astrostyle.com, astrotalk.com
Zdroj fotografií: Freepik GarryKillian
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků