Konopná mast Carun

O příznivých účincích konopí na lidské zdraví už dnes není pochyb. Účinné látky jež jsou v konopí obsaženy přispívají k léčbě mnoha onemocnění, ty kožní nejsou výjimkou. V lékárničce by vám proto doma neměla chybět konopná mast.

Titulka pro: Konopná mast Carun

O příznivých účincích konopí na lidské zdraví už dnes není pochyb. Účinné látky jež jsou v konopí obsaženy přispívají k léčbě mnoha onemocnění, ty kožní nejsou výjimkou. V lékárničce by vám proto doma neměla chybět konopná mast.

Univerzální konopná mast Carun je první registrovaný zdravotnický prostředek vyráběný v ČR. Obsah výtažku z konopí je hlavním prvkem, díky kterému může tato mast příznivě působit nejen proti široké oblasti kožních potíží - lupénka, ekzémy, akné, opruzeniny, opar, suchá, podrážděná a popraskaná pokožka, ale také při bércových vředech, odřeninách, popáleninách, bodnutí hmyzem a podrážení agresivním prostředím.  

 

 

Řeší mnoho problémů

Účinná je na hemoroidy, problémy v oblasti konečníku a při různých bolestech, zuby a dásně nevyjímaje. Neměla by proto chybět v žádné lékárničce. Podle zakladatele značky Carun Jiřího Stably jsou produkty postaveny právě na působení účinných cannabinoidů a jsou jediní, kdo extrakty z nadzemní části rostliny používají ve svých výrobcích. Když si jdou lidé koupit mast, tak hlavně proto, aby jim fungovala, to s Carun poznají na vlastní kůži díky extraktům.

Konopnou mast Carun (105 ml) pořídíte za cenu 330 Kč. Více informací hledejte na http://www.konopnyshop.cz/ nebo v Konopných lékárnách. Zde je přípravek také možno zakoupit.

 

Připravila: Zuzana
Foto: Carun
9. 2. 2015

DISKUZE K ČLÁNKU

VLOŽIT PŘÍSPĚVEK
VSTOUPIT DO DISKUSE

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Titulka pro: Pokusnz gadget

Pokusnz gadget

Vítr skoro nefouká a tak by se na první pohled mohlo zdát, že se balónky...

NAČÍST DALŠÍ

ŽHAVÉ DRBY

HOJENÍ JIZEV

Pěkný den dámy :) Měla bych dotaz ohledně ošetření ...

CO POUŽÍVÁTE NA VRÁSKY?

Zdravím, jakou si kupujete kosmetiku na vrásky? Doporučíte ...

OKAY.CZ

Dobrý večer, nemáte zkušenost s objednáváním na ...

DRBÁRNA

HORKÉ RADY

Bolest hlavy - migrény

Dobrý den, již pár let beru triptany na prevenci a ...

Domek

Dobrý den. Syn koupil hrubou stavbu a ma tam nějake ...

Bezbolestné trhání zubů

Dobrý den pane doktore, potřeboval bych spravit horní ...

PORADNA

INZERCE

© 2020, MeziŽenami.cz