Botox v kelímku

Přichází absolutní kosmetická novinka v oblasti boje proti vráskám. Revoluční přípravek Pretox 20, nazývaný „botox v kelímku“, je alternativou aplikace botulotoxinu, avšak bez jehel a bolesti. Pretox 20 od společnosti Medik8 obsahuje kyselinu hyaluronovou a speciální peptid Argirelin, který dokáže uvolnit obličejové svaly, a tím vyhladit vrásky. Účinné látky jsou dopraveny hluboko do pokožky pomocí nanotechnologie a díky tomu působí přesně tam, kde vrásky vznikají. Pretox 20 je příjemný krém, který se aplikuje dvakrát denně v tenké vrstvě na cílené oblasti obličeje. Neobsahuje parfemace, parabeny ani petrochemikálie a je určen pro ženy a muže nad třicet let. K dostání je také o 30 % silnější Pretox Infin8 pro zákazníky od čtyřiceti let.

Titulka pro: Botox v kelímku

Přichází absolutní kosmetická novinka v oblasti boje proti vráskám. Revoluční přípravek Pretox 20, nazývaný „botox v kelímku“, je alternativou aplikace botulotoxinu avšak bez jehel a bolesti. Pretox 20 od společnosti Medik8 obsahuje kyselinu hyaluronovou a speciální peptid Argirelin, který dokáže uvolnit obličejové svaly a tím vyhladit vrásky. Účinné látky jsou dopraveny hluboko do pokožky pomocí nanotechnologie a díky tomu působí přesně tam, kde vrásky vznikají. Pretox 20 je příjemný krém, který se aplikuje dvakrát denně v tenké vrstvě na cílené oblasti obličeje. Neobsahuje parfemace, parabeny ani petrochemikálie a je určen pro ženy a muže nad třicet let. K dostání je také o 30 % silnější Pretox Infin8 pro zákazníky od čtyřiceti let.

Obličej bez vrásek si dnes může dovolit i ten, kdo se bojí jehel. Novinka Pretox 20 je neinjekční alternativa vyhlazení vrásek, která pracuje na podobném mechanismus jako vpich botulotoxinu. Přípravek obsahuje kyselinu hyaluronovou a speciální peptid Argireline (20 %), který působí jako svalový relaxant. Peptid dokáže ztlumit činnost obličejových svalů tak, že vyhladí vrásky, aniž by byla ovlivněna mimika. Tyto látky jsou pomocí nanotechnologie transportovány hluboko do pokožky, kde dokáží vyplnit vrásky, dodat pokožce objem a napnout povadlé kontury obličeje i bez injekční aplikace. Pretox 20 se nanáší každý večer a ráno na dokonale čistou pleť cílených oblastí (strany očního okolí, čelo, nosolabiální rýhy...). Po 3 – 5 minutách působení může následovat aplikace krému či make-upu. Přípravek neobsahuje parfemace, konzervační látky ani petrochemikálie. Doporučuje se ženám i mužům nad třicet let.

Jako silnější alternativu nabízí společnost Medik8 přípravek Pretox Infin8, který je podle klinických studií o 30 % účinnější než Pretox 20 a měli by jej používat ženy a muži nad čtyřicet let. Jeho účinnost je založena na kombinaci tří peptidů (Octapeptide, Matrixyl a Rigin). Tyto látky dokáží uvolnit obličejové svaly a zajistit stimulaci kolagenu a elastinu. Díky tomu je efekt omlazení pleti umocněn.


Pretox 20 (30 ml) a Pretox Infin8 (30 ml) je možné zakoupit u lékařů nebo na www.medaprex.cz za 1 260 Kč a 1780 Kč. 

Připravila: Zuzana

Foto: archiv

7.3. 2012

DISKUZE K ČLÁNKU

0

zajímavé tipy, tento botox neznám

ODPOVĚDĚT

0

já nikdy

ODPOVĚDĚT

1

Tento botox bych možná vyzkoušela, ale jiný ne.

ODPOVĚDĚT
VLOŽIT PŘÍSPĚVEK
VSTOUPIT DO DISKUSE (3 PŘÍSPĚVKŮ)

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Titulka pro: Pokusnz gadget

Pokusnz gadget

Vítr skoro nefouká a tak by se na první pohled mohlo zdát, že se balónky...

NAČÍST DALŠÍ

INZERCE

ŽHAVÉ DRBY

ZIMNÍ BOTKY PRO DĚTI

Ahojky :) Chci se zeptat hlavně maminek :) Dotaz... kde letos ...

SEXSHOP

Holky, koukala jsem se na net a hodně se mi líbí tento erotic ...

CO POD STROMEČEK

Ahoj holky, máte tipy, co letos pod stromeček dětem? Já bych ...

DRBÁRNA

HORKÉ RADY

Bolest hlavy - migrény

Dobrý den, již pár let beru triptany na prevenci a ...

Domek

Dobrý den. Syn koupil hrubou stavbu a ma tam nějake ...

Bezbolestné trhání zubů

Dobrý den pane doktore, potřeboval bych spravit horní ...

PORADNA

© 2016, MeziŽenami.cz